0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
Dell PartnerDirect HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Router » Bežični
























Odaberite stranicu. Artikli 181 - 195 od ukupno 196

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Netgear R7500 AC2350 Dual band Gigabit Wireless Smart WiFi Router (600 + 1733 Mbps), 2xUSB 3.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN, 1xeSATA , DLNA , DualCore 1.4GHz cpu, 128MB flash, 256MB RAM, On/off LED lights hw option
Netgear R7500 AC2350 Dual band Gigabit Wireless Smart WiFi Router (600 + 1733 Mbps), 2xUSB 3.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN, 1xeSATA , DLNA , DualCore 1.4GHz cpu, 128MB flash, 256MB RAM, On/off LED lights hw option
Šifra proizvoda: A_R7500-100PES

Opis proizvoda:
Netgear R7500 AC2350 Dual band Gigabit Wireless Smart WiFi Router (600 + 1733 Mbps), 2xUSB 3.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN, 1xeSATA , DLNA , DualCore 1.4GHz cpu, 128MB flash, 256MB RAM, On/off LED lights hw option

Brand NETGEAR
Model R7500-100PES
Type Routeri
PartNo R7500-100PES
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Included AccessoriesPower Adapter
Quick Start guide
Cable IncludedLAN Cable
Internal Clock Rate1.4 GHz
Installed Buffer Memory Storage Capacity256 MB
Installed Flash Memory Storage Capacity128 MB
Data Link Protocol SupportsGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX
Switching ProtocolEthernet
Data Bit Rate2.33 Gbps
Frequency5 GHz
Encryption AlgorithmWPA
WPA2-PSK
Networking Compliant StandardsIEEE 802.11a
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n
IEEE 802.11ac
AntennaExternal
Device LocationExternal
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity4
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
USB3.0 Interface Quantity2
WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Quantity1
WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Requires Operating SystemApple Mac OS
Linux
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows XP
Unix
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Depth (mm)184.5 mm
Height (mm)50 mm
Width (mm)285 mm
Nominal Weight0.75 kg
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.75 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.75 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    1.779,44 kn
  • Neraspoloživo
TP-Link Archer C2600, AC2600 WLAN Gbit Router
TP-Link Archer C2600, AC2600 WLAN Gbit Router
Šifra proizvoda: L_tpl-archer-c2600

Opis proizvoda:
Model Archer C2600
Sučelje 4 x 10/100/1000Mbps LAN
1 x 10/100/1000Mbps WAN
2 x USB 3.0
Standard IEEE 802.11ac/n/a 5GHz
IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
Protokol Podržava IPv4 i IPv6
Antena Četiri odvojive antene
Prijenos podataka 5GHz do 1733Mbps
2.4GHz do 800Mbps
Radna frekvencija 2.4GHz
5GHz
Karakteristike QoS: WMM, Bandwidth Control
Access Control list: Parental Control, Local Management Control, Host List, Access Schedule, Rule Management
WAN: Dynamic IP/Static IP/PPPoE/PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access)/BigPond
DHCP: Server, Client, DHCP Client List, Address Reservation
Port forwarding: Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZ
USB: podrška za Samba(Storage)/FTP Server/Media Server/Printer Server
Podržane funkcije Enable/Disable Wireless Radio
WMM
Wireless Statistics
Sigurnost 64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 enkripcije
Napajanje 12V/4A
Wireless karakteristike 5GHz:
11a 6Mbps: -91dBm
11a 54Mbps: -73dBm
11ac HT20: -66dBm
11ac HT40: -67dBm
11ac HT80: -58dBm
2.4GHz
11g 54M: -76dBm
11n HT20: -73dBm
11n HT40: -71dBm
Dimenzije i masa 263.8 x 197.8 x 37.3 mm
Ostalo Certifikati: CE, FCC, RoHS
Podržani OS: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista®
Windows 7, Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX ili Linux
Tipke Wireless On/Off
Power On/Off
LED On/Off
WPS
Reset

U paketu AC 2600 Wireless Dual Band Gigabit Router Archer C2600
Adapter za napajanje
RJ45 kabel
Kratke upute
Napomena Više detalja o proizvodu možete naći ovdje.

Brand TP-Link
Model 
Type 
PartNo Archer C2600
Jamstvo 2
Masa 1,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelArcher C2600
Sučelje4 x 10/100/1000Mbps LAN
1 x 10/100/1000Mbps WAN
2 x USB 3.0
StandardIEEE 802.11ac/n/a 5GHz
IEEE 802.11b/g/n 2.4GHz
ProtokolPodržava IPv4 i IPv6
AntenaČetiri odvojive antene
Prijenos podataka5GHz do 1733Mbps
2.4GHz do 800Mbps
Radna frekvencija2.4GHz
5GHz
KarakteristikeQoS: WMM, Bandwidth Control
Access Control list: Parental Control, Local Management Control, Host List, Access Schedule, Rule Management
WAN: Dynamic IP/Static IP/PPPoE/PPTP(Dual Access)/L2TP(Dual Access)/BigPond
DHCP: Server, Client, DHCP Client List, Address Reservation
Port forwarding: Virtual Server, Port Triggering, UPnP, DMZ
USB: podrška za Samba(Storage)/FTP Server/Media Server/Printer Server
Podržane funkcijeEnable/Disable Wireless Radio
WMM
Wireless Statistics
Sigurnost64/128-bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK/WPA-PSK2 enkripcije
Napajanje12V/4A
Wireless karakteristike5GHz:
11a 6Mbps: -91dBm
11a 54Mbps: -73dBm
11ac HT20: -66dBm
11ac HT40: -67dBm
11ac HT80: -58dBm
2.4GHz
11g 54M: -76dBm
11n HT20: -73dBm
11n HT40: -71dBm
Dimenzije i masa263.8 x 197.8 x 37.3 mm
OstaloCertifikati: CE, FCC, RoHS
Podržani OS: Microsoft Windows 98SE, NT, 2000, XP, Vista®
Windows 7, Windows 8, MAC OS, NetWare, UNIX ili Linux
TipkeWireless On/Off
Power On/Off
LED On/Off
WPS
Reset
U paketuAC 2600 Wireless Dual Band Gigabit Router Archer C2600
Adapter za napajanje
RJ45 kabel
Kratke upute
NapomenaViše detalja o proizvodu možete naći ovdje.


  • Cijena
    1.921,50 kn
  • Neraspoloživo
D-Link bežični router DIR-890L
D-Link bežični router DIR-890L
Šifra proizvoda: M0431324

Opis proizvoda:
DIR-890L, Wireless AC3200 TRI Band Cloud Router( 600+1300+1300 Mbps) 5xGE portova (1x WAN, 4x LAN), USB 2.0 i 3.0 Shareport, externe odvojive antene, my dlink app,3x3spatial MIMO antene, opcija montaže na zid, WPA2-PSK AES, D-link Advanced SmartBeam Radio tehnologija

Brand D-Link
Model DIR-890L
Type Aktiva - Router
PartNo DIR-890L
Jamstvo 24
Masa 4,500 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DIR-890L,Wireless AC3200 TRI Band Cloud Router(600+1300+1300 Mbps) 5xGE portova (1x WAN, 4x LAN),USB 2.0 i 3.0 Shareport,externe odvojive antene,my dlink app,3x3spatial MIMO antene, opcija montaže na zid, WPA2-PSK AES,

  • Cijena
    2.371,41 kn
  • Neraspoloživo
NETGEAR Prosafe 10 Gigabit SFP+ Adapter Module
NETGEAR Prosafe 10 Gigabit SFP+ Adapter Module
Šifra proizvoda: A_AX743-10000S

Opis proizvoda:
NETGEAR Prosafe 10 Gigabit SFP+ Adapter Module

Brand NETGEAR
Model AX743-10000S
Type Network Management Module
PartNo AX743-10000S
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Abbreviated DescriptionProsafe 10 Gigabit SFP+ Adapter Module
Warranty Term (month)60 month(s)
Warranty Products returnableYes
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.8 kg
Pieces in pack1


  • Cijena
    2.586,57 kn
  • Neraspoloživo
NETGEAR SFP Transceiver ProSafe 1000Base-LX GBIC, Retail for JGS524F
NETGEAR SFP Transceiver ProSafe 1000Base-LX GBIC, Retail for JGS524F
Šifra proizvoda: A_AGM732F

Opis proizvoda:
NETGEAR SFP Transceiver ProSafe 1000Base-LX GBIC, Retail for JGS524F

Brand NETGEAR
Model AGM732F
Type Networking - Transceiver
PartNo AGM732F
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Abbreviated DescriptionSFP Transceiver
Connector StandardGBIC
Parent ProductsJGS524F
Transceiver DesignMulti-Port
Maximum Distance Range10000 m
Package TypeRetail
Fiber Channel External Interface Quantity1
Fiber Channel External Interface Connector TypeLC Multi-Mode
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)60 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.11 kg
Pieces in pack1
Pack Width (mm)48 mm
Pack Length (mm)179 mm
Pack Height (mm)134.9 mm


  • Cijena
    2.602,26 kn
  • Neraspoloživo
Netgear R8000 Nighthawk X6 Tri-Band AC3200 (600+1300+1300 Mbps) WiFi Router, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN, 128 MB Flash and 256 MB RAM, Dual-Core 1GHz processor with 3 offload processors
Netgear R8000 Nighthawk X6 Tri-Band AC3200 (600+1300+1300 Mbps) WiFi Router, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN, 128 MB Flash and 256 MB RAM, Dual-Core 1GHz processor with 3 offload processors
Šifra proizvoda: A_R8000-100PES

Opis proizvoda:
Netgear R8000 Nighthawk X6 Tri-Band AC3200 (600+1300+1300 Mbps) WiFi Router, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN, 128 MB Flash and 256 MB RAM, Dual-Core 1GHz processor with 3 offload processors

Brand NETGEAR
Model R8000-100PES
Type Routeri
PartNo R8000-100PES
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Power Device LocationExternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Minimum Input Frequency50 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Minimum Input Voltage100 V
Width (mm)295.5 mm
Height (mm)54.5 mm
Depth (mm)226.8 mm
Nominal Weight1.1 kg
External ColorBlack
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1.5 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)9 kg
Packs in Box6


  • Cijena
    2.970,31 kn
  • Raspoloživo
Router NETGEAR UTM10 ( 1 x USB)
Router NETGEAR UTM10 ( 1 x USB)
Šifra proizvoda: A_UTM10-100EUS

Opis proizvoda:
Router NETGEAR UTM10 ( 1 x USB)

Brand NETGEAR
Model UTM10-100EUS
Type Routeri
PartNo UTM10-100EUS
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity512 MB
Installed Flash Memory Storage Capacity2 GB
Routing ProtocolRIP 1
RIP 2
Switching ProtocolEthernet
Network/Transport ProtocolIPSec
PPPoE
FTP
HTTP
SMTP
HTTPS
SNMPv2c
QoS
SSL
Encryption AlgorithmTLS
Networking FeaturesDHCP Server Built-in
NAT Support
PAT Support
DNS Proxy
VPN Support
PPTP Support
Device LocationExternal
CertificationsFCC Part 15 Class A, CE mark commercial, VCCI, C-Tick Class A, CE/LVD, cUL, RoHS, China RoHS
WAN Ethernet 10Base-T Port Quantity1
WAN Ethernet 10Base-T Port Connector TypeRJ-45
DMZ Port Quantity1
Requires Operating SystemApple Mac OS
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Maximum Input Current1.2 A
Maximum Input Frequency60 Hz
Minimum Input Frequency50 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Minimum Input Voltage100 V
Depth (mm)209 mm
Height (mm)43 mm
Width (mm)330 mm
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature45 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2.1 kg
Pieces in pack1


  • Cijena
    3.474,03 kn
  • Neraspoloživo
PROSECURE UNIFIED THREAT MANAGEMENT FIREWALL WITH WIRELESS-N AND VDSL/ADSL2+ OPTIONS
PROSECURE UNIFIED THREAT MANAGEMENT FIREWALL WITH WIRELESS-N AND VDSL/ADSL2+ OPTIONS
Šifra proizvoda: A_UTM9S-100EUS

Opis proizvoda:
PROSECURE UNIFIED THREAT MANAGEMENT FIREWALL WITH WIRELESS-N AND VDSL/ADSL2+ OPTIONS

Brand NETGEAR
Model UTM9S-100EUS
Type Network Management Module
PartNo UTM9S-100EUS
Jamstvo 32767
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
CertificationsRoHS
Depth (mm)209 mm
Height (mm)43 mm
Nominal Weight2.1 kg
Width (mm)330 mm
Warranty Term (month)99999 month(s)
Warranty Products returnableYes
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2.56 kg
Packs in Box1
Box Weight Brutto (kg)1 kg
Pieces in pack1


  • Cijena
    3.727,68 kn
  • Neraspoloživo
Redundant Power Module Netgear, Inc
Redundant Power Module Netgear, Inc
Šifra proizvoda: A_APS300W-10000S

Opis proizvoda:
Redundant Power Module Netgear, Inc

Brand NETGEAR
Model APS300W-10000S
Type Networking - Transceiver
PartNo APS300W-10000S
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Power Device TypePower Supply - hot-plug / redundant
Power Device LocationExternal
Input VoltageAC 110/220 V
Maximum Output Power300 W
Package TypeBox
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)60 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Box Weight Brutto (kg)0.3 kg
Pack Weight Brutto (kg)2.3 kg
Packs in Box1
Pieces in pack1


  • Cijena
    4.188,31 kn
  • Neraspoloživo
Router NETGEAR UTM25 ( 1 x USB)
Router NETGEAR UTM25 ( 1 x USB)
Šifra proizvoda: A_UTM25-100EUS

Opis proizvoda:
Router NETGEAR UTM25 ( 1 x USB)

Brand NETGEAR
Model UTM25-100EUS
Type Routeri
PartNo UTM25-100EUS
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity1 GB
Installed Flash Memory Storage Capacity2 GB
Routing ProtocolRIP 1
RIP 2
Switching ProtocolEthernet
Network/Transport ProtocolIPSec
PPPoE
FTP
HTTP
SMTP
HTTPS
SNMPv2c
QoS
SSL
Encryption AlgorithmTLS
Networking FeaturesDHCP Server Built-in
NAT Support
PAT Support
DNS Proxy
VPN Support
PPTP Support
Device LocationExternal
CertificationsFCC Part 15 Class A, CE mark commercial, VCCI, C-Tick Class A, CE/LVD, cUL, RoHS, China RoHS
WAN Ethernet 10Base-T Port Quantity2
WAN Ethernet 10Base-T Port Connector TypeRJ-45
DMZ Port Quantity1
Requires Operating SystemApple Mac OS
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Maximum Input Current1.2 A
Maximum Input Frequency60 Hz
Minimum Input Frequency50 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Minimum Input Voltage100 V
Depth (mm)209 mm
Height (mm)43 mm
Width (mm)330 mm
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature45 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2.1 kg
Pieces in pack1


  • Cijena
    4.417,74 kn
  • Neraspoloživo
Router NETGEAR UTM50 ( 1 x USB)
Router NETGEAR UTM50 ( 1 x USB)
Šifra proizvoda: A_UTM50-100EUS

Opis proizvoda:
Router NETGEAR UTM50 ( 1 x USB)

Brand NETGEAR
Model UTM50-100EUS
Type Routeri
PartNo UTM50-100EUS
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity1 GB
Installed Flash Memory Storage Capacity2 GB
Routing ProtocolRIP 1
RIP 2
Switching ProtocolEthernet
Network/Transport ProtocolIPSec
PPPoE
FTP
HTTP
SMTP
HTTPS
SNMPv2c
QoS
SSL
Encryption AlgorithmTLS
Networking FeaturesDHCP Server Built-in
NAT Support
PAT Support
DNS Proxy
VPN Support
PPTP Support
Device LocationExternal
CertificationsFCC Part 15 Class A, CE mark commercial, VCCI, C-Tick Class A, CE/LVD, cUL, RoHS, China RoHS
WAN Ethernet 10Base-T Port Quantity2
WAN Ethernet 10Base-T Port Connector TypeRJ-45
DMZ Port Quantity1
Requires Operating SystemApple Mac OS
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Maximum Input Current1 A
Maximum Input Frequency60 Hz
Minimum Input Frequency50 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Minimum Input Voltage100 V
Depth (mm)253 mm
Height (mm)43 mm
Width (mm)440 mm
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature45 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2.9 kg
Pieces in pack1


  • Cijena
    6.257,63 kn
  • Neraspoloživo
PROSAFE 10GBASE-LR SFP+ LC GBIC
PROSAFE 10GBASE-LR SFP+ LC GBIC
Šifra proizvoda: A_AXM762-10000S

Opis proizvoda:
PROSAFE 10GBASE-LR SFP+ LC GBIC

Brand NETGEAR
Model AXM762-10000S
Type Network Management Module
PartNo AXM762-10000S
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Abbreviated DescriptionPROSAFE 10GBASE-LR SFP+ LC GBIC
Connector StandardLC Connector
Local Area Network Architecture10GBase-LR
Package TypeBox
SFP Slot Quantity2
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)60 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1 kg
Pieces in pack1
Packs in Box10
Box Weight Brutto (kg)10 kg


  • Cijena
    7.957,80 kn
  • Neraspoloživo
NETGEAR
NETGEAR
Šifra proizvoda: A_UTM9SEW3-100EUS

Opis proizvoda:
NETGEAR

Brand NETGEAR
Model UTM9SEW3-100EUS
Type Network Management Module
PartNo UTM9SEW3-100EUS
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty Products returnableYes
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2.1 kg


  • Cijena
    9.194,35 kn
  • Neraspoloživo
Router NETGEAR UTM150 ( 1 x USB)
Router NETGEAR UTM150 ( 1 x USB)
Šifra proizvoda: A_UTM150-100EUS

Opis proizvoda:
Router NETGEAR UTM150 ( 1 x USB)

Brand NETGEAR
Model UTM150-100EUS
Type Routeri
PartNo UTM150-100EUS
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity1 GB
Installed Flash Memory Storage Capacity2 GB
Routing ProtocolRIP 1
RIP 2
Switching ProtocolEthernet
Network/Transport ProtocolIPSec
PPPoE
FTP
HTTP
SMTP
HTTPS
SNMPv2c
QoS
SSL
Encryption AlgorithmTLS
Networking FeaturesDHCP Server Built-in
NAT Support
PAT Support
DNS Proxy
VPN Support
PPTP Support
Device LocationExternal
CertificationsFCC Part 15 Class A, CE mark commercial, VCCI, C-Tick Class A, CE/LVD, cUL, RoHS, China RoHS
WAN Ethernet 10Base-T Port Quantity4
WAN Ethernet 10Base-T Port Connector TypeRJ-45
DMZ Port Quantity1
Requires Operating SystemApple Mac OS
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Maximum Input Current1 A
Maximum Input Frequency60 Hz
Minimum Input Frequency50 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Minimum Input Voltage100 V
Depth (mm)253 mm
Height (mm)43 mm
Width (mm)440 mm
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature45 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2.9 kg
Pieces in pack1


  • Cijena
    11.492,17 kn
  • Neraspoloživo
10GE SR SFP+ MODULE, "short reach" 10PACK
10GE SR SFP+ MODULE,
Šifra proizvoda: A_AXM761P10-10000S

Opis proizvoda:
10GE SR SFP+ MODULE, "short reach" 10PACK

Brand NETGEAR
Model AXM761P10-10000S
Type Networking - Transceiver
PartNo AXM761P10-10000S
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Abbreviated DescriptionSFP+ Transceiver
Connector StandardLC Connector
Data TransmissionFull Duplex
Parent ProductsM5300, M7100, M7300
Local Area Network Architecture10GBase-SR
Transceiver DesignDual-Port
Maximum Distance Range550 m
Package TypeBox
Data Transfer Rate10 Gbps
Form FactorSmall Form Factor
Fiber Channel External Interface Quantity1
Fiber Channel External Interface Connector TypeLC
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)60 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.1 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.1 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    16.916,80 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 181 - 195 od ukupno 196

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14