0 0
Uvjeti Odredbe Zaštita privatnosti Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (dostava i plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja na kućnoj adresi)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
EMC 16 Authorised PartnerDirect Fujitsu Partner HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Router » Bežični























Odaberite stranicu. Artikli 121 - 140 od ukupno 153

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8
D-Link bežični router DIR-878
D-Link bežični router DIR-878
Šifra proizvoda: M0431481

Opis proizvoda:
D-Link bežični EXO AC1900 MU-MIMO router DIR-878 IEEE 802.11 ac/n/g/b/a wireless LAN 10/100/1000 Gigabit Ethernet WAN port Four 10/100/1000 Gigabit Ethernet LAN ports Four external antennas WPA & WPA2 (Wi-Fi Protected Access) WPS (Wi-Fi Protected Setup)

Brand D-Link
Model DIR-878
Type Aktiva - Router
PartNo DIR-878
Jamstvo 24
Masa 1,156 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
D-Link bežični router DIR-878

  • Cijena
    1.048,41 kn
  • Raspoloživo
D-Link 4G LTE router DWR-921/E
D-Link 4G LTE router DWR-921/E
Šifra proizvoda: M0431113

Opis proizvoda:
DWR-921, D-Link 4G LTE Router, uključen LTE/HSPA module (Dual Mode), Uplink 50 Mbps, Downlink 100 Mbps, podržava LTE Band 3,7,8,20 (1800/2600/900/800 MHz) i UMTS Band 1,800 (2100/900 MHz), 2x externe odvojive LTE antene, 4x FE LAN porta, 1x FE WAN, 802.11n, WEP (64/128 bits), WPA, WPA2, podržava WPS

Brand D-Link
Model  DWR-921/E
Type Aktiva - Router
PartNo DWR-921/E
Jamstvo 24
Masa 0,730 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DWR-921, D-Link 4G LTE Router, uključen LTE/HSPA module (Dual Mode), Uplink 50 Mbps, Downlink 100 Mbps, podržava LTE Band 3,7,8,20 (1800/2600/900/800 MHz) i UMTS Band 1,8 (2100/900 MHz), 2x externe odvojive LTE antene, 4xLAN,1x WAN (FE)

  • Cijena
    1.153,74 kn
  • Neraspoloživo
D-Link bežični router DIR-879
D-Link bežični router DIR-879
Šifra proizvoda: M0431397

Opis proizvoda:
D-Link bežični router DIR-879

Brand D-Link
Model DIR-879
Type Aktiva - Router
PartNo DIR-879
Jamstvo 24
Masa 4,640 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
D-Link bežični router DIR-879

  • Cijena
    1.165,67 kn
  • Neraspoloživo
AC1900 Nighthawk WiFi VDSL/ADSL Modem Router
AC1900 Nighthawk WiFi VDSL/ADSL Modem Router
Šifra proizvoda: A_D7000-100PES

Opis proizvoda:
AC1900 Nighthawk WiFi VDSL/ADSL Modem Router

Brand NETGEAR
Model D7000-100PES
Type Routeri
PartNo D7000-100PES
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Network Device TypeRouter
Data Link Protocol Supports (New)Wi-Fi + LAN
CPU Core Quantity1
Internal Clock Rate1 GHz
External Device SupportUSB Flash
External Connection Type1 x Modem (ADSL, ADSL2, ADSL2+, VDSL, VDSL2:
1 x WAN (up to 1 Gbps)
Wireless NetworkingIEEE 802.11b/g/n (2.4 MHz, up to 600 Mbps)
IEEE 802.11ac/n/a (5 MHz, up to 1300 Mbps)
Encryption AlgorithmWPA-PSK
WPA2-PSK
LAN4 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, up to 1 Gbps)
Firewall Functions and ProtocolsDoS Attack Protection
NAT Support
SPI (Stateful Packet Inspection)
AntennaExternal
Wireless LAN Antenna Quantity3
Device LocationExternal
Power Device LocationExternal
Width (mm)285 mm
Height (mm)185 mm
Depth (mm)50 mm
Nominal Weight0.75 kg
External ColorBlack
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.8 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)4 kg
Packs in Box5


  • Cijena
    1.192,27 kn
  • Neraspoloživo
Direct Attach NETGEAR (1xSFP+ - 1xSFP+, 3m) White for Servers, Storage and Switches Short Uplinks
Direct Attach NETGEAR (1xSFP+ - 1xSFP+, 3m) White for Servers, Storage and Switches Short Uplinks
Šifra proizvoda: A_AXC763-10000S

Opis proizvoda:
Direct Attach NETGEAR (1xSFP+ - 1xSFP+, 3m) White for Servers, Storage and Switches Short Uplinks

Brand NETGEAR
Model AXC763-10000S
Type Networking - Transceiver
PartNo AXC763-10000S
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Cable FunctionalityDirect Attach
Wire MaterialCopper
Left Connector TypeSFP+
Left Connector Quantity1
Right Connector TypeSFP+
Right Connector Quantity1
External ColorWhite
Cable Length3 m
Package TypeRetail
Parent ProductsServers, Storage and Switches Short Uplinks
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)60 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Length (mm)1 mm
Pack Height (mm)28 mm
Pack Weight Brutto (kg)0.22 kg
Pack Width (mm)28 mm
Pieces in pack1


  • Cijena
    1.194,73 kn
  • Neraspoloživo
HPE MSR954-W 1GbE SFP 2GbE-WAN 4GbE-LAN 802.11n CWv7 Router
HPE MSR954-W 1GbE SFP 2GbE-WAN 4GbE-LAN 802.11n CWv7 Router
Šifra proizvoda: M0380232

Opis proizvoda:
HPE MSR954-W 1GbE SFP (WW) 2GbE-WAN 4GbE-LAN Wireless 802.11n CWv7 Router. • 1 SFP fixed Gigabit Ethernet SFP port (Min 0 \\ Max 1 SFP Transceivers) • 1 RJ-45 autosensing 10/100/1000 WAN port • 4 RJ-45 autosensing 10/100/1000 LAN ports • Throughput up tp 300 Kpps Key features • Converged high-performance fiber routing, switching, security, and 300 Kpps performance • Integrated GbE WAN and 4-port or 8-port LAN, fiber (SFP) • Dual 4G LTE, 3G as well as IEEE 802.11b/g/n WLAN in one box • High encryption, stateful firewall, IPS, NAT, DVPN, GDVPN, ADVPN security features • Unified Comware v7 OS, zero-touch solution, and single-pane-of-glass management

Brand HP
Model MSR954-W
Type Aktiva - Router
PartNo JH297A
Jamstvo 999
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HPE MSR954-W 1GbE SFP (WW) 2GbE-WAN 4GbE-LAN Wireless 802.11n CWv7 Router

  • Cijena
    1.254,52 kn
  • Neraspoloživo
Router TP-Link TL-ER6020, 2 x Gigabit WAN Ports, 2 x Gigabit LAN Ports, 1 x Gigabit LAN/DMZ ports, 1 x Console Port(RJ45 on RS232), 50 IPsec VPN Tunnels (80Mbps Throughput), 16 L2TP VPN Tunnels, 16 PPTP VPN Tunnels, 30000 concurent sessions, 180Mbps NAT T
Router TP-Link TL-ER6020, 2 x Gigabit WAN Ports, 2 x Gigabit LAN Ports, 1 x Gigabit LAN/DMZ ports, 1 x Console Port(RJ45 on RS232), 50 IPsec VPN Tunnels (80Mbps Throughput), 16 L2TP VPN Tunnels, 16 PPTP VPN Tunnels, 30000 concurent sessions, 180Mbps NAT T
Šifra proizvoda: A_TL-ER6020

Opis proizvoda:
Router TP-Link TL-ER6020, 2 x Gigabit WAN Ports, 2 x Gigabit LAN Ports, 1 x Gigabit LAN/DMZ ports, 1 x Console Port(RJ45 on RS232), 50 IPsec VPN Tunnels (80Mbps Throughput), 16 L2TP VPN Tunnels, 16 PPTP VPN Tunnels, 30000 concurent sessions, 180Mbps NAT Throughput, Rack-mount Kit

Brand TP-LINK
Model TL-ER6020
Type Routeri
PartNo TL-ER6020
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Warranty Term (month)24 month(s)
Pack Weight Brutto (kg)1 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)1 kg
Packs in Box8


  • Cijena
    1.283,46 kn
  • Neraspoloživo
Router TP-Link, AC1900 Dual Band Wireless Gigabit Router, Broadcom, 1300Mbps at 5Ghz + 600Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 1 Gigabit WAN + 4 Gigabit LAN, Wireless On/Off, 1 USB3.0,1 USB2.0, 3 detachable antennas
Router TP-Link, AC1900 Dual Band Wireless Gigabit Router, Broadcom, 1300Mbps at 5Ghz + 600Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 1 Gigabit WAN + 4 Gigabit LAN, Wireless On/Off, 1 USB3.0,1 USB2.0, 3 detachable antennas
Šifra proizvoda: A_ARCHER-C9

Opis proizvoda:
Router TP-Link, AC1900 Dual Band Wireless Gigabit Router, Broadcom, 1300Mbps at 5Ghz + 600Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 1 Gigabit WAN + 4 Gigabit LAN, Wireless On/Off, 1 USB3.0,1 USB2.0, 3 detachable antennas

Brand TP-LINK
Model ARCHER-C9
Type Routeri
PartNo ARCHER-C9
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Power Device LocationInternal
External ColorWhite
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1.34 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)10.7 kg
Packs in Box8


  • Cijena
    1.294,16 kn
  • Neraspoloživo
Orbi Whole Home WiFi System AC2200 - Add-on Satellite
Orbi Whole Home WiFi System AC2200 - Add-on Satellite
Šifra proizvoda: A_RBW30-100PES

Opis proizvoda:
Orbi Whole Home WiFi System AC2200 - Add-on Satellite

Brand NETGEAR
Model RBW30-100PES
Type Routeri
PartNo RBW30-100PES
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Flash Memory128 MB
RAM256 MB
InterfaceWi-Fi
Networking Form FactorExternal
Data Link Protocol SupportsIEEE 802.11a/b/g/n/ac
Device LocationExternal
Data Bit Rate1200 Mbps
Networking FeaturesBeamforming technology
MU-MIMO
AntennaInternal
External ColorWhite
Included AccessoriesQuick Start guide
Package TypeRetail
Nominal Weight0.7485 kg
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.76 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.76 kg
Retail Packaging Net Weight Carton0 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic0 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    1.298,06 kn
  • Raspoloživo
Netgear R7000 AC1900 Dual band Gigabit Wireless Smart WiFi Router (600 + 1300 Mbps), 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN , DLNA, DualCore 1GHz cpu, 128MB flash, 256MB RAM, On/off LED lights option
Netgear R7000 AC1900 Dual band Gigabit Wireless Smart WiFi Router (600 + 1300 Mbps), 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN , DLNA, DualCore 1GHz cpu, 128MB flash, 256MB RAM, On/off LED lights option
Šifra proizvoda: A_R7000-100PES

Opis proizvoda:
Netgear R7000 AC1900 Dual band Gigabit Wireless Smart WiFi Router (600 + 1300 Mbps), 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN , DLNA, DualCore 1GHz cpu, 128MB flash, 256MB RAM, On/off LED lights option

Brand NETGEAR
Model R7000-100PES
Type Routeri
PartNo R7000-100PES
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity256 MB
Installed Flash Memory Storage Capacity128 MB
Data Link Protocol SupportsGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
IEEE 802.11a/b/g/n/ac
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
Wi-Fi
Switching ProtocolEthernet
Data Bit Rate1900 Mbps
Network/Transport ProtocolQoS
Data TransmissionFull Duplex
Frequency5 GHz
Networking Compliant StandardsIEEE 802.11a
IEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n
IEEE 802.11ac
Networking FeaturesWPA (Wi Fi Protected Access) Support
DoS Attack Protection
WPA2
NAT firewall
Device LocationExternal
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity4
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Quantity1
WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Requires Operating SystemApple Mac OS
Linux
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows XP
Unix
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7


  • Cijena
    1.303,91 kn
  • Neraspoloživo
D-Link 4G LTE router DWR-953
D-Link 4G LTE router DWR-953
Šifra proizvoda: M0431421

Opis proizvoda:
D-Link 4G LTE router DWR-953 - Integrated SIM card slot - Fail-safe Internet with fixed line and mobile Internet support - Wireless AC1200 (866 Mbps on 5 GHz + 300 Mbps on 2.4 GHz) - Gigabit WAN + 4 x Gigabit Ethernet LAN

Brand D-Link
Model DWR-953
Type Aktiva - Router
PartNo DWR-953
Jamstvo 24
Masa 0,900 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DWR-953, Fixed Port Router, WAN 1x 10/100/1000 Mbps, LAN 4x 10/100/1000Mbps, 802.11ac, Napajanje vanjsko, Integrated SIM card slot

  • Cijena
    1.304,79 kn
  • Raspoloživo
TP-Link Archer MR400, 4G LTE router, SIM
Šifra proizvoda: L_tpl-archer-mr400

Opis proizvoda:
-

Brand TP-Link
Model 
Type 
PartNo Archer MR400
Jamstvo 2
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:


  • Cijena
    1.363,69 kn
  • Neraspoloživo
NETGEAR AIRCARD 790S 3G/4G MHS
NETGEAR AIRCARD 790S 3G/4G MHS
Šifra proizvoda: A_AC790-100EUS

Opis proizvoda:
NETGEAR AIRCARD 790S 3G/4G MHS

Brand NETGEAR
Model AC790-100EUS
Type Routeri
PartNo AC790-100EUS
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
InterfaceWi-Fi
Mobile Network Protocols3G
4G
LTE
Device LocationExternal
AntennaInternal
Power Device LocationExternal
Battery TechnologyLithium Ion
Battery Average Run TimeWeb-surfing Time:
  • Max 11 hr
    Standby Time:
  • Max 300 hr
  • External ColorBlack
    Included AccessoriesCharging Device
    User Guide
    Cable IncludedUSB Charging Cable
    Package TypeRetail
    Built-in DevicesLCD display
    Warranty Products returnableYes
    Warranty Term (month)24 month(s)
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Weight Brutto (kg)0.31 kg
    Pieces in pack1
    Box Weight Brutto (kg)4 kg
    Packs in Box10


    • Cijena
      1.385,36 kn
    • Raspoloživo
    AC1900 Wireless Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router
    AC1900 Wireless Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router
    Šifra proizvoda: A_ARCHER-D9

    Opis proizvoda:
    AC1900 Wireless Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router

    Brand TP-LINK
    Model ARCHER-D9
    Type Routeri
    PartNo ARCHER-D9
    Jamstvo 24
    Masa 4,000 kg

    Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

    Tehničke karakteristike:
    Requires Operating SystemApple Mac OS
    Linux
    Microsoft Windows XP
    Microsoft Windows Vista
    Microsoft Windows 8.1
    Microsoft Windows 8
    Microsoft Windows 7
    Power Device LocationExternal
    Maximum Input Current3.3 A
    Maximum Input Voltage12 V
    Width (mm)221 mm
    Height (mm)86 mm
    Depth (mm)168.5 mm
    External ColorWhite
    Package TypeBox
    Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
    Maximum Operating Humidity90 %
    Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
    Minimum Operating Humidity10 %
    Warranty Products returnableYes
    Warranty Term (month)24 month(s)
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Weight Brutto (kg)1.58 kg
    Pieces in pack1
    Box Weight Brutto (kg)12.6 kg
    Packs in Box8


    • Cijena
      1.463,41 kn
    • Neraspoloživo
    Netgear Nighthawk Smart WiFi Router with MU-MIMO
    Netgear Nighthawk Smart WiFi Router with MU-MIMO
    Šifra proizvoda: A_R7000P-100PES

    Opis proizvoda:
    Netgear Nighthawk Smart WiFi Router with MU-MIMO

    Brand NETGEAR
    Model R7000P-100PES
    Type Routeri
    PartNo R7000P-100PES
    Jamstvo 12
    Masa 4,000 kg

    Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

    Tehničke karakteristike:
    Network Device TypeRouter
    Data Link Protocol Supports (New)Wi-Fi + LAN
    CPU Core Quantity2
    Internal Clock Rate1 GHz
    Installed Buffer Memory Storage Capacity256 MB
    Installed Flash Memory Storage Capacity128 MB
    Wireless NetworkingIEEE 802.11b/g/n (2.4 GHz, up to 300 Mbps)
    IEEE 802.11ac/n/a (5 GHz,
    Encryption AlgorithmWEP
    WPA2-PSK
    WPA
    LAN4 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, up to 1 Gbps)
    Router FeaturesMU-MIMO
    AntennaExternal
    Wireless LAN Antenna Quantity3
    Device LocationExternal
    Included AccessoriesWiFi Antenna x 3
    USB2.01 (4-pin USB (type A))
    USB3.01 (USB 3.0 (type A))
    LAN4 (RJ-45), 4 (RJ-45)
    WAN1 (RJ-45)
    Power Device LocationExternal
    Width (mm)285 mm
    Height (mm)50 mm
    Depth (mm)184.5 mm
    Nominal Weight0.75 kg
    External ColorBlack
    Package TypeRetail
    Warranty Products returnableYes
    Warranty Term (month)12 month(s)
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Weight Brutto (kg)1.54 kg
    Pack Weight Netto (kg)1.54 kg
    Pieces in pack1
    Box Weight Brutto (kg)6.9 kg
    Retail Packaging Net Weight Carton0.2 kg
    Retail Packaging Net Weight Plastic0.2 kg
    Packs in Box4


    • Cijena
      1.466,88 kn
    • Raspoloživo
    Dell EMC Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300mReach - Kit
    Dell EMC Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300mReach - Kit
    Šifra proizvoda: A_407-BBOU-09

    Opis proizvoda:
    Dell EMC Networking, Transceiver, SFP+, 10GbE, SR, 850nm Wavelength, 300mReach - Kit

    Brand DELL EMC
    Model 407-BBOU-09
    Type Networking - Transceiver
    PartNo 407-BBOU-09
    Jamstvo 12
    Masa 4,000 kg

    Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

    Tehničke karakteristike:
    Connector StandardFC Transceiver
    Local Area Network Architecture10GBase-SR
    Maximum Distance Range300 m
    Package TypeBox
    Warranty Products returnableYes
    Warranty Term (month)12 month(s)
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Weight Brutto (kg)0.2 kg
    Pack Weight Netto (kg)0.18 kg
    Pieces in pack1
    Box Weight Brutto (kg)0.2 kg
    Retail Packaging Net Weight Carton0.01 kg
    Retail Packaging Net Weight Plastic0.01 kg
    Packs in Box1


    • Cijena
      1.498,45 kn
    • Raspoloživo
    Netgear AC2600 Nighthawk X4S (800 + 1733 Mbps) Wifi Dual Band Router
    Netgear AC2600 Nighthawk X4S (800 + 1733 Mbps) Wifi Dual Band Router
    Šifra proizvoda: A_R7800-100PES

    Opis proizvoda:
    Netgear AC2600 Nighthawk X4S (800 + 1733 Mbps) Wifi Dual Band Router

    Brand NETGEAR
    Model R7800-100PES
    Type Routeri
    PartNo R7800-100PES
    Jamstvo 24
    Masa 4,000 kg

    Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

    Tehničke karakteristike:
    Network Device TypeRouter
    Data Link Protocol Supports (New)LAN + Wi-Fi
    CPU Core Quantity2
    Internal Clock Rate1.7 GHz
    Installed Buffer Memory Storage Capacity512 MB
    Installed Flash Memory Storage Capacity128 MB
    External Device SupportHDD
    USB Flash
    External Connection Type1 x WAN (up to 1 Gbps)
    Wireless NetworkingIEEE 802.11ac/n/a (5 GHz, up to 1733 Mbps)
    IEEE 802.11b/g/n (2.4 GHz, up to 800 Mbps)
    Encryption AlgorithmWPA
    WPA-PSK
    WPA2
    WPA2-PSK
    LAN4 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, up to 1 Gbps)
    Line Modulation Type256QAM
    Supported Networking Compliant StandardsIEEE 802.11a
    IEEE 802.11b
    IEEE 802.11g
    IEEE 802.11n
    IEEE 802.11ac
    IEEE 802.3
    IEEE 802.3ab
    IEEE 802.3u
    Protocols (OSI Model)IPv6
    Application LayerDHCP
    FTP
    DNS
    HTTP
    Firewall Functions and ProtocolsIP Filter
    MAC address filtering
    NAT Support
    SPI (Stateful Packet Inspection)
    Router FeaturesWeb Interface
    AntennaExternal
    Wireless LAN Antenna Quantity4
    Device LocationExternal
    E-SATA1
    USB3.02 (USB 3.0 (type A))
    Requires Operating SystemApple Mac OS
    Linux
    Microsoft Windows 2000
    Microsoft Windows XP
    Unix
    Microsoft Windows Vista
    Microsoft Windows 10
    Microsoft Windows 7
    Microsoft Windows 8
    Power Device LocationExternal
    Width (mm)285 mm
    Height (mm)50 mm
    Depth (mm)185 mm
    Nominal Weight0.84 kg
    External ColorBlack
    Package TypeRetail
    Warranty Products returnableYes
    Warranty Term (month)24 month(s)
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Weight Brutto (kg)1.8 kg
    Pieces in pack1
    Box Weight Brutto (kg)7.96 kg
    Packs in Box4


    • Cijena
      1.629,85 kn
    • Neraspoloživo
    D-Link bežični router DIR-885L
    D-Link bežični router DIR-885L
    Šifra proizvoda: M0431441

    Opis proizvoda:
    DIR-885L, Wireless AC3150 Dual Band Cloud Router max.brzina na 5GHz 2167Mbps, 2,4GHz (1000 Mbps) 4x4MIMO tehnologija), 5x 10/100/1000 Mbps(1x WAN, 4x LAN), USB 3.0 Shareport,WPS, router/extender mode, DD-WRT,

    Brand D-Link
    Model DIR-885L
    Type Aktiva - Router
    PartNo DIR-885L
    Jamstvo 24
    Masa 1,772 kg

    Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

    Tehničke karakteristike:
    DIR-885L, Wireless AC3150 Dual Band Cloud Router max.brzina na 5GHz 2167Mbps, 2,4GHz (1000 Mbps) 4x4MIMO tehnologija), 5x 10/100/1000 Mbps(1x WAN, 4x LAN), USB 3.0 Shareport,WPS, router/extender mode, DD-WRT,

    • Cijena
      1.865,27 kn
    • Neraspoloživo
    AirCard 810 Mobile Hotspot, super-fast 4G LTE and 3G speeds anywhere. Up to 600Mbps. Color LCD touchscreen.
    AirCard 810 Mobile Hotspot, super-fast 4G LTE and 3G speeds anywhere. Up to 600Mbps. Color LCD touchscreen.
    Šifra proizvoda: A_AC810-100EUS

    Opis proizvoda:
    AirCard 810 Mobile Hotspot, super-fast 4G LTE and 3G speeds anywhere. Up to 600Mbps. Color LCD touchscreen.

    Brand NETGEAR
    Model AC810-100EUS
    Type Routeri
    PartNo AC810-100EUS
    Jamstvo 24
    Masa 4,000 kg

    Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

    Tehničke karakteristike:
    Network Device TypeRouter
    Data Link Protocol Supports (New)3G + 4G + LTE
    Wireless NetworkingIEEE 802.11ac/a/b/g/n (5 ,
    Supported Networking Compliant StandardsIEEE 802.11a
    IEEE 802.11b
    IEEE 802.11g
    IEEE 802.11h
    IEEE 802.11ac
    Device LocationExternal
    Built-in DevicesTouchscreen
    Micro USB1
    Battery Average Run TimeWi-Fi Mode Time:
  • Max 11hr
    Standby Time:
  • Max 260hr
  • Width (mm)112 mm
    Height (mm)69 mm
    Depth (mm)15.5 mm
    Nominal Weight0.132 kg
    External ColorBlack
    Package TypeRetail
    Warranty Products returnableYes
    Warranty Term (month)24 month(s)
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Weight Brutto (kg)0.4 kg
    Pack Weight Netto (kg)0.132 kg
    Pieces in pack1
    Box Weight Brutto (kg)4 kg
    Retail Packaging Net Weight Carton0.1 kg
    Retail Packaging Net Weight Plastic0.05 kg
    Packs in Box10


    • Cijena
      1.874,35 kn
    • Neraspoloživo
    Netgear R8000 Nighthawk X6 Tri-Band AC3200 (600+1300+1300 Mbps) WiFi Router, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN, 128 MB Flash and 256 MB RAM, Dual-Core 1GHz processor with 3 offload processors
    Netgear R8000 Nighthawk X6 Tri-Band AC3200 (600+1300+1300 Mbps) WiFi Router, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN, 128 MB Flash and 256 MB RAM, Dual-Core 1GHz processor with 3 offload processors
    Šifra proizvoda: A_R8000-100PES

    Opis proizvoda:
    Netgear R8000 Nighthawk X6 Tri-Band AC3200 (600+1300+1300 Mbps) WiFi Router, 1xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, 4x1GBLAN, 1x1GBWAN, 128 MB Flash and 256 MB RAM, Dual-Core 1GHz processor with 3 offload processors

    Brand NETGEAR
    Model R8000-100PES
    Type Routeri
    PartNo R8000-100PES
    Jamstvo 24
    Masa 4,000 kg

    Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

    Tehničke karakteristike:
    Power Device LocationExternal
    Maximum Input Frequency60 Hz
    Minimum Input Frequency50 Hz
    Maximum Input Voltage240 V
    Minimum Input Voltage100 V
    Width (mm)295.5 mm
    Height (mm)54.5 mm
    Depth (mm)226.8 mm
    Nominal Weight1.1 kg
    External ColorBlack
    Package TypeRetail
    Warranty Products returnableYes
    Warranty Term (month)24 month(s)
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Weight Brutto (kg)1.5 kg
    Pieces in pack1
    Box Weight Brutto (kg)9 kg
    Packs in Box6


    • Cijena
      1.955,79 kn
    • Raspoloživo

    Odaberite stranicu. Artikli 121 - 140 od ukupno 153

    Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8