0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
Dell PartnerDirect HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Router » Bežični
























Odaberite stranicu. Artikli 106 - 120 od ukupno 196

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
N300 WiFi Gigabit Router with USB ReadyShare (Open Source),( 1x WAN and 4x10/100/1000 )
N300 WiFi  Gigabit Router with USB ReadyShare (Open Source),( 1x WAN and 4x10/100/1000 )
Šifra proizvoda: A_WNR3500L-100PES

Opis proizvoda:
N300 WiFi Gigabit Router with USB ReadyShare (Open Source),( 1x WAN and 4x10/100/1000 )

Brand NETGEAR
Model WNR3500L-100PES
Type Routeri
PartNo WNR3500L-100PES
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Data Link Protocol SupportsGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
IEEE 802.11b/g/n
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX
Wireless
Switching ProtocolEthernet
Data Bit Rate300 Mbps
Status IndicatorActivity Status
Frequency2.4 GHz
Encryption Algorithm128-bit WEP
64-bit WEP
Networking FeaturesNAT Support
WPA (Wi Fi Protected Access) Support
DoS Attack Protection
Web Interface
WPA2
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop
CertificationsCEC, RoHS, WEEE
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity4
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
USB2.0 Interface Quantity1
WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Quantity1
WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Depth (mm)35 mm
Height (mm)130 mm
Width (mm)175 mm
Nominal Weight0.33 kg
External ColorBlack
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pieces in pack1


  • Cijena
    457,35 kn
  • Neraspoloživo
3G Mobile Wi-Fi Router TP-Link M5350, with Internal 3G Modem, SIM card slot, OLED screen display, rechargeable battery, micro SD card slot, HSPA+ 3G, 72Mbps Wi-Fi
3G Mobile Wi-Fi Router TP-Link M5350, with Internal 3G Modem, SIM card slot, OLED screen display, rechargeable battery, micro SD card slot, HSPA+ 3G, 72Mbps Wi-Fi
Šifra proizvoda: A_M5350

Opis proizvoda:
3G Mobile Wi-Fi Router TP-Link M5350, with Internal 3G Modem, SIM card slot, OLED screen display, rechargeable battery, micro SD card slot, HSPA+ 3G, 72Mbps Wi-Fi

Brand TP-LINK
Model M5350
Type Routeri
PartNo M5350
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Device LocationExternal
InterfaceWi-Fi
Modem Digital Signal3G
Modem Compliant StandardsGSM
WCDMA
Maximum Modem Bit Rate21.6 Mbps
Cable IncludedMicro-USB Cable
Built-in DevicesLED Display
Local Area Network ArchitectureWireless
Data Link Protocol SupportsWi-Fi
Encryption Algorithm128-bit WEP
64-bit WEP
Networking Compliant StandardsIEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n
Networking FeaturesWPA (Wi Fi Protected Access) Support
WPA2
MAC address filtering
AntennaInternal
Nominal Weight92.5 kg
External ColorBlack
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1 kg
Pieces in pack1
Packs in Box40


  • Cijena
    458,39 kn
  • Neraspoloživo
Wireless AP Outdoor TP-Link TL-WA7210N, 2.4GHz 150Mbps High power Wireless Access Point, WISP Client Router, up to 27dBm, QCOM, 2.4Ghz 802.11b/g/n, High Sensitivity, Integrated 12dBi directional antenna, Weather proof, Passive PoE
Wireless AP Outdoor TP-Link TL-WA7210N, 2.4GHz 150Mbps High power Wireless Access Point, WISP Client Router, up to 27dBm, QCOM, 2.4Ghz 802.11b/g/n, High Sensitivity, Integrated 12dBi directional antenna, Weather proof, Passive PoE
Šifra proizvoda: A_TL-WA7210N

Opis proizvoda:
Wireless AP Outdoor TP-Link TL-WA7210N, 2.4GHz 150Mbps High power Wireless Access Point, WISP Client Router, up to 27dBm, QCOM, 2.4Ghz 802.11b/g/n, High Sensitivity, Integrated 12dBi directional antenna, Weather proof, Passive PoE

Brand TP-LINK
Model TL-WA7210N
Type Routeri
PartNo TL-WA7210N
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
InterfaceEthernet/Wi-Fi
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX
Wireless
Networking Form FactorExternal
Number of Ports1
Data Link Protocol SupportsFast Ethernet/Ethernet
IEEE 802.11b/g/n
Device LocationExternal
Network/Transport ProtocolPPPoE
DHCP
UPnP
SNMP
Data Bit Rate150 Mbps
Frequency2.4 GHz
Status IndicatorActivity Status
Encryption Algorithm128-bit WEP
152-bit WEP
64-bit WEP
WPA-PSK
WPA2-PSK
Networking Compliant StandardsIEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n
Networking FeaturesDHCP Server Built-in
MDI/MDI-X switch
Auto-sensing per port
Power over Ethernet (PoE)
MAC address filtering
AntennaInternal
CertificationsCE, FCC, RoHS
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity1
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Requires Operating SystemApple Mac OS
Linux
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows 98SE
Microsoft Windows NT
Microsoft Windows XP
Unix
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Power Device LocationExternal
External ColorWhite
Package TypeBox
Depth (mm)85 mm
Height (mm)60.5 mm
Width (mm)250 mm
Maximum Operating Ambient Temperature70 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature-30 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.2 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.25 kg
Packs in Box10


  • Cijena
    459,52 kn
  • Neraspoloživo
TP-Link TD-W8970B, ADSL2+ modem router, Annex B
TP-Link TD-W8970B, ADSL2+ modem router, Annex B
Šifra proizvoda: L_tpl-td-w8970b

Opis proizvoda:
Model TP-Link TD-W8970B
Priključci 4x 10/100/1000Mbps RJ45
1x RJ11
2x USB 2.0
Standard IEEE 802.3, 802.3u
Full-rate ANSI T1.413 Issue 2
ITU-T G.992.1(G.DMT)
ITU-T G.994.1 (G.hs)
ITU-T G.995.1
ITU-T G.992.3 (G.dmt.bis)
ITU-T G.992.5
Antena Omni directional, Detachable, Reverse SMA
Pojačanje: 3 x 5dBi
Napajanje 12VDC/1.5A
Wireless karakteristike Frekvencija: 2.400-2.4835GHz
Prijenos snage: manje od 20dBm (EIRP)
Sigurnost: 64/128 bitna WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK
Wireless MAC filtriranje
Dimenzije i masa 243 x 160.6 x 32.5mm
Ostalo 1x Power On / Off tipka
1x WPS tipka
1x Wifi on / off prekidač
1x reset tipka
Radna temperatura: 0~40°C
Vlažnost zraka: 5%~90% (bez kondenzacije)
Podržani OS: Windows, MAC, Linux
Napomena Više detalja o proizvodu možete naći ovdje.

Brand TP-Link
Model 
Type 
PartNo TD-W8970B
Jamstvo 2
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelTP-Link TD-W8970B
Priključci4x 10/100/1000Mbps RJ45
1x RJ11
2x USB 2.0
StandardIEEE 802.3, 802.3u
Full-rate ANSI T1.413 Issue 2
ITU-T G.992.1(G.DMT)
ITU-T G.994.1 (G.hs)
ITU-T G.995.1
ITU-T G.992.3 (G.dmt.bis)
ITU-T G.992.5
AntenaOmni directional, Detachable, Reverse SMA
Pojačanje: 3 x 5dBi
Napajanje12VDC/1.5A
Wireless karakteristikeFrekvencija: 2.400-2.4835GHz
Prijenos snage: manje od 20dBm (EIRP)
Sigurnost: 64/128 bitna WEP, WPA / WPA2, WPA-PSK / WPA2-PSK
Wireless MAC filtriranje
Dimenzije i masa243 x 160.6 x 32.5mm
Ostalo1x Power On / Off tipka
1x WPS tipka
1x Wifi on / off prekidač
1x reset tipka
Radna temperatura: 0~40°C
Vlažnost zraka: 5%~90% (bez kondenzacije)
Podržani OS: Windows, MAC, Linux
NapomenaViše detalja o proizvodu možete naći ovdje.


  • Cijena
    465,40 kn
  • Neraspoloživo
ZyXEL Simultaneous Dual-Band Wireless AC750 Gb
ZyXEL Simultaneous Dual-Band Wireless AC750 Gb
Šifra proizvoda: L_zyx-nbg6515

Opis proizvoda:
Model Zyxel NBG6515
Priključci WAN: 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 priključak sa auto MDI/MDIX podrškom
LAN: 4x 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 priključka sa auto MDI/MDIX podrškom
Standard 802.11 b/g/n 2.4 GHz
802.11 a/n/ac 5 GHz
Antena 2x neodvojiva vanjska antenna
(3 dBi za 2.4 GHz i 5 dBi za 5 GHz)
Prijenos podataka Odašiljanje:
300 Mbps pri 2.4 GHz
433 Mbps pri 5 GHz

Primanje:
300 Mbps pri 2.4 GHz
433 Mbps pri 5 GHz
Radna frekvencija Bežično 2.4 GHz i 5 GHz
Sigurnost CE-LVD, BSM
Napajanje 12 V DC, 1.0 A
Dimenzije i masa 175 x 115 x 23 mm
265.4 g
Ostalo LED indikatori: Power, WAN, LAN 1 - 4, Wireless 2.4 GHz,
Wireless 5 GHz, USB, WPS
Tipke: Power on/off, Wireless on/off, WPS, Reset,
Prekidač za Router/AP/Repeater
Radna temperatura: 0°C- 40°C
Vlažnost zraka: 10%- 90% (bez kondenzacije)
Certifikati: EMC: CE, FCC, IC, BSMI

Brand ZyXEL
Model 
Type 
PartNo NBG6515-EU0101F
Jamstvo 2
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelZyxel NBG6515
PriključciWAN: 1x 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 priključak sa auto MDI/MDIX podrškom
LAN: 4x 10/100/1000 Mbps Ethernet RJ-45 priključka sa auto MDI/MDIX podrškom
Standard802.11 b/g/n 2.4 GHz
802.11 a/n/ac 5 GHz
Antena2x neodvojiva vanjska antenna
(3 dBi za 2.4 GHz i 5 dBi za 5 GHz)
Prijenos podatakaOdašiljanje:
300 Mbps pri 2.4 GHz
433 Mbps pri 5 GHz

Primanje:
300 Mbps pri 2.4 GHz
433 Mbps pri 5 GHz
Radna frekvencijaBežično 2.4 GHz i 5 GHz
SigurnostCE-LVD, BSM
Napajanje12 V DC, 1.0 A
Dimenzije i masa175 x 115 x 23 mm
265.4 g
OstaloLED indikatori: Power, WAN, LAN 1 - 4, Wireless 2.4 GHz,
Wireless 5 GHz, USB, WPS
Tipke: Power on/off, Wireless on/off, WPS, Reset,
Prekidač za Router/AP/Repeater
Radna temperatura: 0°C- 40°C
Vlažnost zraka: 10%- 90% (bez kondenzacije)
Certifikati: EMC: CE, FCC, IC, BSMI


  • Cijena
    465,40 kn
  • Raspoloživo
N300 WiFi Gigabit router, with USB and EXT. Antenna
N300 WiFi Gigabit router, with USB and EXT. Antenna
Šifra proizvoda: A_JNR3210-100PES

Opis proizvoda:
N300 WiFi Gigabit router, with USB and EXT. Antenna

Brand NETGEAR
Model JNR3210-100PES
Type Routeri
PartNo JNR3210-100PES
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Data Link Protocol SupportsGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
IEEE 802.11b/g/n
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
Wi-Fi
Switching ProtocolEthernet
Data Bit Rate300 Mbps
Network/Transport ProtocolQoS
Frequency2.4 GHz
Encryption AlgorithmWEP
WPA-PSK
WPA2-PSK
Networking FeaturesWPA (Wi Fi Protected Access) Support
Auto-sensing per port
DoS Attack Protection
Stateful Packet Inspection
WPA2
NAT firewall
AntennaExternal
Device LocationExternal
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity4
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
USB2.0 Interface Quantity1
WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Quantity1
WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Requires Operating SystemApple Mac OS
Linux
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows XP
Unix
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Power Device LocationExternal
Depth (mm)130 mm
Height (mm)35 mm
Width (mm)175 mm
Nominal Weight0.269 kg
External ColorWhite
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.55 kg
Pack Weight Netto (kg)0.5 kg
Pieces in pack1


  • Cijena
    470,18 kn
  • Neraspoloživo
Wireless Router NETGEAR DGN2200 (ADSL2+, 4 x WAN, IEEE 802.11b/g/n, 1 x USB)
Wireless Router NETGEAR DGN2200 (ADSL2+, 4 x WAN, IEEE 802.11b/g/n, 1 x USB)
Šifra proizvoda: A_DGN2200B-100GRS

Opis proizvoda:
Wireless Router NETGEAR DGN2200 (ADSL2+, 4 x WAN, IEEE 802.11b/g/n, 1 x USB)

Brand NETGEAR
Model DGN2200B-100GRS
Type Routeri
PartNo DGN2200B-100GRS
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Modem Digital SignalADSL2+
Data Link Protocol SupportsFast Ethernet/Ethernet
IEEE 802.11b/g/n
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-T
Wireless
Switching ProtocolEthernet
Data Bit Rate300 Mbps
Status IndicatorActivity Status
Frequency2.4 MHz
Encryption Algorithm128-bit WEP
64-bit WEP
Networking Compliant StandardsIEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.11n
Networking FeaturesWPA (Wi Fi Protected Access) Support
DoS Attack Protection
Intrusion Detection and Prevent
WPA2
Live Parental Controls
AntennaExternal
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop
CertificationsCEC, RoHS, WEEE, 80% Recycled Packaging
ADSL Port Quantity1
ADSL Port Connector TypeRJ-11
WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T Port Quantity4
WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T Port Connector TypeRJ-45
Antenna Connector Quantity2
Power Device LocationExternal
Depth (mm)13 mm
Height (mm)128 mm
Width (mm)173 mm
Nominal Weight0.3 kg
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Length (mm)60 mm
Pack Width (mm)280 mm
Pack Height (mm)230 mm
Pieces in pack1
Box Length (mm)280 mm
Box Width (mm)600 mm
Box Height (mm)330 mm
Packs in Box10


  • Cijena
    485,10 kn
  • Neraspoloživo
TP-Link Archer C2, AC750 WLAN Gbit router, 1W/4L
TP-Link Archer C2, AC750 WLAN Gbit router, 1W/4L
Šifra proizvoda: L_tpl-archer-c2

Opis proizvoda:
Model TP-Link Archer C2
Sučelje 4 10/100/1000Mbps LAN porta
1 10/100/1000Mbps WAN port
1 USB 2.0 port
Antena 2x dual band detachable (RP-SMA)
Prijenos podataka 5GHz: do 433Mbps
2.4GHz: do 300Mbps
Radna frekvencija 2.4GHz i 5GHz
Wireless Osjetljivost prijema:
5GHz
11a 6Mbps: -91dBm, 11a 54Mbps: -74dBm
11ac HT20: -66dBm, 11ac HT40: -64dBm, 11ac HT80: -61dBm,
11n HT20: -71dBm, 11n HT40: -69dBm
2.4GHz
11g 54M: -74dBm
11n HT20: -72dBm, 11n HT40: -69dBm
Prijenos snage:
CE: Do 20dBm(2.4GHz)
Do 23dBm(5GHz)
FCC: Do 30dBm
Funkcije: Omogućiti / onemogućiti bežični radio,
WDS Bridge, WMM, Wireless Statistics
Sigurnost: 64/128-bit WEP,WPA / WPA2,WPA-PSK/ WPA2-PSK šifriranje
Ostalo Napajanje: 12VDC / 1.5A
Podržani OS: Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS ili Linux
Radna temperatura: 0®~40®
Vlažnost zraka: 10%~90% (bez kondenzacije)
Cetrtifikati: CE, FCC, RoHS
Napomena Više detalja o proizvodu možete naći ovdje.

Brand TP-Link
Model 
Type 
PartNo Archer C2
Jamstvo 2
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelTP-Link Archer C2
Sučelje4 10/100/1000Mbps LAN porta
1 10/100/1000Mbps WAN port
1 USB 2.0 port
Antena2x dual band detachable (RP-SMA)
Prijenos podataka5GHz: do 433Mbps
2.4GHz: do 300Mbps
Radna frekvencija2.4GHz i 5GHz
WirelessOsjetljivost prijema:
5GHz
11a 6Mbps: -91dBm, 11a 54Mbps: -74dBm
11ac HT20: -66dBm, 11ac HT40: -64dBm, 11ac HT80: -61dBm,
11n HT20: -71dBm, 11n HT40: -69dBm
2.4GHz
11g 54M: -74dBm
11n HT20: -72dBm, 11n HT40: -69dBm
Prijenos snage:
CE: Do 20dBm(2.4GHz)
Do 23dBm(5GHz)
FCC: Do 30dBm
Funkcije: Omogućiti / onemogućiti bežični radio,
WDS Bridge, WMM, Wireless Statistics
Sigurnost: 64/128-bit WEP,WPA / WPA2,WPA-PSK/ WPA2-PSK šifriranje
OstaloNapajanje: 12VDC / 1.5A
Podržani OS: Windows 8/7/Vista/XP, Mac OS ili Linux
Radna temperatura: 0®~40®
Vlažnost zraka: 10%~90% (bez kondenzacije)
Cetrtifikati: CE, FCC, RoHS
NapomenaViše detalja o proizvodu možete naći ovdje.


  • Cijena
    485,63 kn
  • Raspoloživo
Router NETGEAR DGN2200M (ADSL2+, 4 x 100Mbps LAN, IEEE 802.11b/g/n, 1 x USB2.0, Support USB 3G Modem)
Router NETGEAR DGN2200M (ADSL2+, 4 x 100Mbps LAN, IEEE 802.11b/g/n, 1 x USB2.0, Support USB 3G Modem)
Šifra proizvoda: A_DGN2200M-100PES

Opis proizvoda:
Router NETGEAR DGN2200M (ADSL2+, 4 x 100Mbps LAN, IEEE 802.11b/g/n, 1 x USB2.0, Support USB 3G Modem)

Brand NETGEAR
Model DGN2200M-100PES
Type Routeri
PartNo DGN2200M-100PES
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Modem Digital SignalADSL2+
Data Link Protocol SupportsFast Ethernet/Ethernet
IEEE 802.11b/g/n
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX
Wi-Fi
Switching ProtocolEthernet
Network/Transport ProtocolTCP/IP
Status IndicatorActivity Status
Frequency2.4 GHz
Line Modulation TypePSK
Encryption Algorithm128-bit WEP
64-bit WEP
Networking Compliant StandardsIEEE 802.11b
IEEE 802.11g
IEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.11n
Networking FeaturesDHCP Client Built-in
DHCP Server Built-in
WPA (Wi Fi Protected Access) Support
DoS Attack Protection
WPA2
AntennaExternal
Device LocationExternal
Certifications80% Recycled Packaging, CEC, RoHS, WEEE
Microwave FeaturesSupport USB 3G Modem
ADSL Port Quantity1
ADSL Port Connector TypeRJ-11
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity4
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector TypeRJ-45
USB2.0 Interface Quantity1
Requires Operating SystemApple Mac OS
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows XP
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Power Device LocationExternal
Depth (mm)33 mm
Height (mm)128 mm
Width (mm)173 mm
Nominal Weight0.3 kg
External ColorBlack
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Length (mm)60 mm
Pack Width (mm)280 mm
Pack Height (mm)225 mm
Pack Weight Brutto (kg)0.81 kg
Pieces in pack1
Box Length (mm)288 mm
Box Width (mm)333 mm
Box Height (mm)595 mm
Box Weight Brutto (kg)10.24 kg
Packs in Box10


  • Cijena
    496,60 kn
  • Neraspoloživo
TP-Link M5350, 3G mobile Wi-Fi, SIM, microSD
TP-Link M5350, 3G mobile Wi-Fi, SIM, microSD
Šifra proizvoda: L_tpl-m5350

Opis proizvoda:
Model TP-Link M5350
Sučelje 1 micro USB priključak za napajanje
Utor za SIM
Micro SD utor
Antena Unutarnja
Prijenos podataka DL: 21.6Mbps, UL:5.76Mbps

Radna frekvencija 2.4-2.4835GHz
Ostalo Napajanje: Unutarnja 2000mAh punjiva baterija
Certifikati: CE, FCC, RoHS
Podržani OS: Windows 8/7/vista/XP®Mac OS, Android, iOS, Windows phone
Dimenzije: 94×56.7×19.8mm
Masa: 92.5g

Brand TP-Link
Model 
Type 
PartNo M5350
Jamstvo 2
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelTP-Link M5350
Sučelje1 micro USB priključak za napajanje
Utor za SIM
Micro SD utor
AntenaUnutarnja
Prijenos podatakaDL: 21.6Mbps, UL:5.76Mbps
Radna frekvencija2.4-2.4835GHz
OstaloNapajanje: Unutarnja 2000mAh punjiva baterija
Certifikati: CE, FCC, RoHS
Podržani OS: Windows 8/7/vista/XP®Mac OS, Android, iOS, Windows phone
Dimenzije: 94×56.7×19.8mm
Masa: 92.5g


  • Cijena
    518,44 kn
  • Raspoloživo
Multimode Media Converter DMC-300SC/E
Multimode Media Converter DMC-300SC/E
Šifra proizvoda: R_DLI-0115

Opis proizvoda:
10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

Brand D-LINK
Model DLI-0115
Type 
PartNo DMC-300SC/E
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
10/100 to 100BaseFX (SC) Multimode Media Converter

  • Cijena
    520,55 kn
  • Neraspoloživo
Linksys bežični router EA2750-EU
Linksys bežični router EA2750-EU
Šifra proizvoda: M0431365

Opis proizvoda:
EA2750-EE, DualBand Smart (2,4 & 5Ghz)Wireless N600 Router sa integriranim 4-portnim switchem (10/100/1000Mbps), 2x eksterne antene, napajanje vanjsko

Brand Linksys
Model EA2750-EU
Type Aktiva - Router
PartNo EA2750-EU
Jamstvo 24
Masa 0,750 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
EA2750-EE, DualBand Smart (2,4 & 5Ghz)Wireless N600 Router sa integriranim 4-portnim switchem (10/100/1000Mbps), 2x eksterne antene, napajanje vanjsko

  • Cijena
    525,85 kn
  • Neraspoloživo
N600 Wireless Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router, Lantiq+QCA, 802.11n/g/b/a, 300Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 4 Gigabit LAN ports, 2 USB 2.0 Ports, 3 detachable antennas, Wi-Fi on/off button, Annex B, with ADSL splitter
N600 Wireless Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router, Lantiq+QCA, 802.11n/g/b/a, 300Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 4 Gigabit LAN ports, 2 USB 2.0 Ports, 3 detachable antennas, Wi-Fi on/off button, Annex B, with ADSL splitter
Šifra proizvoda: A_TD-W8980B

Opis proizvoda:
N600 Wireless Dual Band Gigabit ADSL2+ Modem Router, Lantiq+QCA, 802.11n/g/b/a, 300Mbps at 5GHz + 300Mbps at 2.4GHz, 4 Gigabit LAN ports, 2 USB 2.0 Ports, 3 detachable antennas, Wi-Fi on/off button, Annex B, with ADSL splitter

Brand TP-LINK
Model TD-W8980B
Type Routeri
PartNo TD-W8980B
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Network Device TypeRouter
Data Link Protocol Supports (New)LAN + Wi-Fi
External Connection Type1 x Modem (ADSL, ADSL2, ADSL2+:
Data Compression:
  • G.992.1
  • G.994.1
  • G.995.1
  • G.992.3
  • G.992.5
    Modem Compliant Standards:
  • ANSI T1.413 Issue 2
    1 x WAN (up to 1 )
  • Wireless NetworkingIEEE 802.11b/g/n (2.4 GHz, up to 300 Mbps)
    IEEE 802.11a/b/g/n (5 GHz, up to 300 Mbps)
    Encryption Algorithm128-bit
    64-bit
    WEP
    WPA
    WPA2
    WPA-PSK
    WPA2-PSK
    LAN4 x Gigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet (10Base-T/100Base-TX/1000Base-T, up to 1 Gbps)
    Supported Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
    IEEE 802.3u
    IEEE 802.11a
    IEEE 802.11b
    IEEE 802.11g
    IEEE 802.11n
    Protocols (OSI Model)IPv4
    IPv6
    PPPoE
    SSL
    PPTP
    L2TP
    PPP
    PPPoA
    IPoA
    QoS
    IGMP
    Application LayerDHCP
    HTTP
    SNMP
    DNS
    DDNS
    Firewall Functions and ProtocolsNAT Support
    SPI (Stateful Packet Inspection)
    MAC address filtering
    IP Filter
    URL Filter
    Router FeaturesAccess Point
    Dual Band
    Wireless LAN Antenna Quantity5
    Device LocationExternal
    CertificationsCE, FCC, RoHS
    Included AccessoriesPower Adapter
    Quick Start guide
    External Splitter
    Driver CD
    Cable IncludedPhone Cable
    LAN Cable
    USB2 (4-pin USB (type A))
    Power Device LocationExternal
    Width (mm)243 mm
    Height (mm)32.5 mm
    Depth (mm)160.6 mm
    External ColorBlack
    Package TypeBox
    Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
    Maximum Operating Humidity90 %
    Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
    Minimum Operating Humidity10 %
    Warranty Products returnableYes
    Warranty Term (month)24 month(s)
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Weight Brutto (kg)0.3 kg
    Pieces in pack1
    Box Weight Brutto (kg)5.5 kg
    Packs in Box10
    EAN Code6935364060992


    • Cijena
      558,49 kn
    • Neraspoloživo
    Wireless Router NETGEAR N600 DGND3700 (ADSL2+, 4 x 1Gbps LAN, IEEE 802.11a/b/g/n, 2 x USB2.0)
    Wireless Router NETGEAR N600 DGND3700 (ADSL2+, 4 x 1Gbps LAN, IEEE 802.11a/b/g/n, 2 x USB2.0)
    Šifra proizvoda: A_DGND3700-100PES

    Opis proizvoda:
    Wireless Router NETGEAR N600 DGND3700 (ADSL2+, 4 x 1Gbps LAN, IEEE 802.11a/b/g/n, 2 x USB2.0)

    Brand NETGEAR
    Model DGND3700-100PES
    Type Routeri
    PartNo DGND3700-100PES
    Jamstvo 24
    Masa 4,000 kg

    Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

    Tehničke karakteristike:
    Internal Clock Rate400 MHz
    Installed Buffer Memory Storage Capacity128 MB
    Installed Flash Memory Storage Capacity128 MB
    Modem Digital SignalADSL2+
    Maximum Modem Bit Rate24 Mbps
    Data Link Protocol SupportsGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
    IEEE 802.11a/b/g/n
    Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
    Wireless
    Data Bit Rate300 Mbps
    Status IndicatorActivity Status
    Encryption AlgorithmWEP
    Networking Compliant StandardsIEEE 802.11a
    IEEE 802.11b
    IEEE 802.11g
    IEEE 802.11n
    Networking FeaturesNAT Support
    WPA (Wi Fi Protected Access) Support
    DoS Attack Protection
    Stateful Packet Inspection
    WPA2
    Device LocationExternal
    Mounting CapabilityDesktop
    ADSL Port Quantity1
    ADSL Port Connector TypeRJ-11
    Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity4
    Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
    USB2.0 Interface Quantity2
    WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Quantity1
    WAN Ethernet 10Base-T/100Base-T/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
    Software IncludedDrivers
    Requires Operating SystemApple Mac OS
    Linux
    Microsoft Windows 2000
    Microsoft Windows Me
    Microsoft Windows XP
    Unix
    Microsoft Windows Vista
    Microsoft Windows 7
    Power Device LocationExternal
    Depth (mm)215 mm
    Height (mm)100 mm
    Width (mm)285 mm
    Nominal Weight0.5 kg
    External ColorBlack
    Package TypeRetail
    Warranty Products returnableYes
    Warranty Term (month)24 month(s)
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Length (mm)333 mm
    Pack Width (mm)600 mm
    Pack Height (mm)280 mm
    Pack Weight Brutto (kg)1.1 kg
    Pieces in pack1
    Packs in Box6


    • Cijena
      575,76 kn
    • Neraspoloživo
    N600 Dual Band Wireless Gigabit ADSL2+ Modem Router, 4 Gigabit LAN ports
    N600 Dual Band Wireless Gigabit ADSL2+ Modem Router, 4 Gigabit LAN ports
    Šifra proizvoda: A_TD-W8980

    Opis proizvoda:
    N600 Dual Band Wireless Gigabit ADSL2+ Modem Router, 4 Gigabit LAN ports

    Brand TP-LINK
    Model TD-W8980
    Type Routeri
    PartNo TD-W8980
    Jamstvo 24
    Masa 4,000 kg

    Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

    Tehničke karakteristike:
    Requires Operating SystemApple Mac OS
    Linux
    Microsoft Windows 2000
    Microsoft Windows 98SE
    Microsoft Windows NT
    Microsoft Windows XP
    Novell Netware
    Unix
    Microsoft Windows Vista
    Microsoft Windows 7
    Power Device LocationExternal
    Width (mm)243 mm
    Height (mm)32.5 mm
    Depth (mm)160.6 mm
    External ColorBlack
    Package TypeBox
    Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
    Maximum Operating Humidity90 %
    Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
    Minimum Operating Humidity10 %
    Warranty Products returnableYes
    Warranty Term (month)24 month(s)
    Warranty validation CriteriaSerial Number
    Pack Weight Brutto (kg)1 kg
    Pieces in pack1
    Packs in Box10


    • Cijena
      585,75 kn
    • Neraspoloživo

    Odaberite stranicu. Artikli 106 - 120 od ukupno 196

    Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14