0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
Dell PartnerDirect HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Switch » Dodaci








D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-311GT
D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-311GT
Šifra proizvoda: M0430264

Opis proizvoda:
D-Link DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m.

Brand D-Link
Model DEM-311GT
Type Aktiva - Switch
PartNo DEM-311GT
Jamstvo 60
Masa 0,060 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DEM-311GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m.

  • Cijena
    486,69 kn
  • Raspoloživo
HP mini-GBIC SFP Transceiver, SX-LC
HP mini-GBIC SFP Transceiver, SX-LC
Šifra proizvoda: M0355132

Opis proizvoda:
SX-LC mini GBIC je Small Form Factor Pluggable (SFP) gigabit SX transceiver koji pruža full-duplex gigabitno rješenje do 550 m na multimodnom vlaknu,J4858C

Brand HP
Model PROCURVE SX-LC MINI GBIC
Type Računalo - Server (dodaci)
PartNo J4858C
Jamstvo 999
Masa 0,040 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
SX-LC mini GBIC je Small Form Factor Pluggable (SFP) gigabit SX transceiver koji pruža full-duplex gigabitno rješenje do 550 m na multimodnom vlaknu,J4858C

  • Cijena
    611,66 kn
  • Raspoloživo
D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-310GT
D-Link Mini-GBIC SFP Transceiver DEM-310GT
Šifra proizvoda: M0430265

Opis proizvoda:
D-Link DEM-310GT, Mini-GBIC SFP, 1000BaseLX, za single-mode optička vlakna, dosega do 10km.

Brand D-Link
Model DEM-310GT
Type Aktiva - Switch
PartNo DEM-310GT
Jamstvo 60
Masa 0,070 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DEM-310GT, Mini GBIC to 1000BaseLX Single-mode Fiber Transceiver, Distance up to 10km

  • Cijena
    690,05 kn
  • Neraspoloživo
D-Link Mini-GBIC SFP TransceiverDEM-211
D-Link Mini-GBIC SFP TransceiverDEM-211
Šifra proizvoda: M0430699

Opis proizvoda:
D-Link DEM-211, 155Mbps multi-mode LC SFP transceiver (2km), wavelength: 1310nm, duplex LC connector, power voltage: 3.3V.

Brand D-Link
Model DEM-211
Type Aktiva - Switch
PartNo DEM-211
Jamstvo 60
Masa 0,060 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DEM-211, 155Mbps Multi-Mode LC SFP Transceiver (2km), Wavelength: 1310nm, Sensitivity: -32 dBm

  • Cijena
    769,07 kn
  • Neraspoloživo
Allied Telesis, mini-GBIC SFP Transceiver, AT-SPSX
Allied Telesis, mini-GBIC SFP Transceiver, AT-SPSX
Šifra proizvoda: M0765032

Opis proizvoda:
AT-SPSX, mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, Plug&Play, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m Više informacija možete pronaći na linku: http://alliedtelesis.eu/media/datasheets/spsx_ds.pdf

Brand Allied Telesis
Model AT-SPSX
Type Aktiva - Switch
PartNo AT-SPSX
Jamstvo 60
Masa 0,043 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-SPSX, mini-GBIC SFP, 1000BaseSX, za multi-mode optička vlakna, dosega do 550m

  • Cijena
    799,48 kn
  • Neraspoloživo
Allied Telesis, SFP Transceiver, AT-SPEX
Allied Telesis, SFP Transceiver, AT-SPEX
Šifra proizvoda: M0765124

Opis proizvoda:
AT-SPEX, Small Form Pluggable (SFP) Modules The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

Brand Allied Telesis
Model AT-SPEX
Type Aktiva - Switch
PartNo AT-SPEX
Jamstvo 60
Masa 0,030 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-SPEX, Small Form Pluggable (SFP) Modules The AT-SPEX offers a 2Km over Multi-Mode Fibre (1310nm) option to extend your network. The AT-SPEX is compatible with all the Allied Telesis range of products which have an SFP port.

  • Cijena
    1.355,14 kn
  • Neraspoloživo
HP mini-GBIC SFP Transceiver, LX-LC
HP mini-GBIC SFP Transceiver, LX-LC
Šifra proizvoda: M0356371

Opis proizvoda:
LX-LC MINI GBIC za povezivanje optičkom vezom,J4859C

Brand HP
Model  PROCURVE LX-LC MINI GBIC
Type Računalo - Server (dodaci)
PartNo J4859C
Jamstvo 999
Masa 0,080 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
PROCURVE LX-LC MINI GBIC,J4859C

  • Cijena
    1.416,53 kn
  • Raspoloživo
D-Link kabel (stacking) DEM-CB100
D-Link kabel (stacking) DEM-CB100
Šifra proizvoda: M0430494

Opis proizvoda:
D-Link DEM-CB100, 100cm loop-back stacking cable.

Brand D-Link
Model DEM-CB100
Type Aktiva - Switch
PartNo DEM-CB100
Jamstvo 12
Masa 0,260 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DEM-CB100, 100cm Stacking cable

  • Cijena
    1.729,93 kn
  • Neraspoloživo