0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
Dell PartnerDirect HP Business Partner
Hardware » Pohrana podataka » Hard disk » Dodaci














































Odaberite stranicu. Artikli 201 - 220 od ukupno 423

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
FAN A2U8X25S3DPDK
Šifra proizvoda: A_A2U8X25S3DPDK

Opis proizvoda:
FAN A2U8X25S3DPDK

Brand INTEL
Model A2U8X25S3DPDK
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo A2U8X25S3DPDK
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.593,28 kn
  • Neraspoloživo
Dell Dual Monitor Stand (Kit)
Dell Dual Monitor Stand (Kit)
Šifra proizvoda: A_482-BBBE

Opis proizvoda:
Dell Dual Monitor Stand (Kit)

Brand DELL
Model 482-BBBE
Type Various Accessories
PartNo 482-BBBE
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameDual Monitor Stand (Kit)
External ColorBlack
Package TypeBox
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Box Weight Brutto (kg)13 kg
Pack Weight Brutto (kg)13 kg
Packs in Box1
Pieces in pack1


  • Cijena
    1.601,30 kn
  • Neraspoloživo
64BIT MPU 8066201920600 2.500G 6MB FCLGA1151 SR2BZ NO COMM TRAY 0
Šifra proizvoda: A_CM8066201920600SR2BZ

Opis proizvoda:
64BIT MPU 8066201920600 2.500G 6MB FCLGA1151 SR2BZ NO COMM TRAY 0

Brand INTEL
Model CM8066201920600SR2BZ
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo CM8066201920600SR2BZ
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.681,37 kn
  • Neraspoloživo
NIC X520DA2OCP 0.00 NO CPU
Šifra proizvoda: A_X520DA2OCP

Opis proizvoda:
NIC X520DA2OCP 0.00 NO CPU

Brand INTEL
Model X520DA2OCP
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo X520DA2OCP
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.687,59 kn
  • Neraspoloživo
NIC X520DA2OCPG2P20 0.00 NO CPU
Šifra proizvoda: A_X520DA2OCPG2P20

Opis proizvoda:
NIC X520DA2OCPG2P20 0.00 NO CPU

Brand INTEL
Model X520DA2OCPG2P20
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo X520DA2OCPG2P20
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.687,59 kn
  • Neraspoloživo
BAS1R9024CU
Šifra proizvoda: A_BAS1R9024CU

Opis proizvoda:
BAS1R9024CU

Brand INTEL
Model BAS1R9024CU
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo BAS1R9024CU
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.718,72 kn
  • Neraspoloživo
Infortrend SFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID subsystem only.
Infortrend SFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID subsystem only.
Šifra proizvoda: A_9370CSFP16G-0010

Opis proizvoda:
Infortrend SFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID subsystem only.

Brand INFORTREND
Model 9370CSFP16G-0010
Type Various Accessories
PartNo 9370CSFP16G-0010
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameSFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode.
Parent ProductsRAID Subsystem
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Length (mm)190 mm
Pack Width (mm)150 mm
Pack Height (mm)40 mm
Pack Weight Brutto (kg)0.1 kg
Pieces in pack1
Packs in Box1


  • Cijena
    1.743,63 kn
  • Neraspoloživo
SERVER SYS A1U2PXR3HDAIC 0.00GHZ NO CPU
Šifra proizvoda: A_A1U2PXR3HDAIC

Opis proizvoda:
SERVER SYS A1U2PXR3HDAIC 0.00GHZ NO CPU

Brand INTEL
Model A1U2PXR3HDAIC
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo A1U2PXR3HDAIC
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.854,84 kn
  • Neraspoloživo
SSD SSDPEKKA512G701 NG80 PCIE 40.00 NAND
Šifra proizvoda: A_SSDPEKKA512G701

Opis proizvoda:
SSD SSDPEKKA512G701 NG80 PCIE 40.00 NAND

Brand INTEL
Model SSDPEKKA512G701
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo SSDPEKKA512G701
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.861,95 kn
  • Neraspoloživo
64BIT MPU 8066201921804 3.000G 8MB FCLGA1151 SR2CQ NO COMM TRAY 0
Šifra proizvoda: A_CM8066201921804SR2CQ

Opis proizvoda:
64BIT MPU 8066201921804 3.000G 8MB FCLGA1151 SR2CQ NO COMM TRAY 0

Brand INTEL
Model CM8066201921804SR2CQ
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo CM8066201921804SR2CQ
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.907,33 kn
  • Neraspoloživo
CASLNX200GB
Šifra proizvoda: A_CASLNX200GB

Opis proizvoda:
CASLNX200GB

Brand INTEL
Model CASLNX200GB
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo CASLNX200GB
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.907,33 kn
  • Neraspoloživo
CASWIN200GB
Šifra proizvoda: A_CASWIN200GB

Opis proizvoda:
CASWIN200GB

Brand INTEL
Model CASWIN200GB
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo CASWIN200GB
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.907,33 kn
  • Neraspoloživo
CASWINUNLT
Šifra proizvoda: A_CASWINUNLT

Opis proizvoda:
CASWINUNLT

Brand INTEL
Model CASWINUNLT
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo CASWINUNLT
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.907,33 kn
  • Neraspoloživo
BACK PLANE F2U12X35HSBP 0.00GHZ NO CPU
Šifra proizvoda: A_F2U12X35HSBP

Opis proizvoda:
BACK PLANE F2U12X35HSBP 0.00GHZ NO CPU

Brand INTEL
Model F2U12X35HSBP
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo F2U12X35HSBP
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.959,81 kn
  • Neraspoloživo
64BIT MPU 8067401741800 2.200G 6MB FCBGA1667 SR29B COMM TRAY 1
Šifra proizvoda: A_GG8067401741800SR29B

Opis proizvoda:
64BIT MPU 8067401741800 2.200G 6MB FCBGA1667 SR29B COMM TRAY 1

Brand INTEL
Model GG8067401741800SR29B
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo GG8067401741800SR29B
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    2.001,63 kn
  • Neraspoloživo
64BIT MPU 8067402568800 2.4G 6MB FCBGA1667 SR2DF COMM TRAY 2
Šifra proizvoda: A_GG8067402568800SR2DF

Opis proizvoda:
64BIT MPU 8067402568800 2.4G 6MB FCBGA1667 SR2DF COMM TRAY 2

Brand INTEL
Model GG8067402568800SR2DF
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo GG8067402568800SR2DF
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    2.001,63 kn
  • Neraspoloživo
ELEC MAT AHWKPTP12GBGB
Šifra proizvoda: A_AHWKPTP12GBGB

Opis proizvoda:
ELEC MAT AHWKPTP12GBGB

Brand INTEL
Model AHWKPTP12GBGB
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo AHWKPTP12GBGB
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    2.011,41 kn
  • Neraspoloživo
ELEC MAT AHWKPTP12GBGBIT
Šifra proizvoda: A_AHWKPTP12GBGBIT

Opis proizvoda:
ELEC MAT AHWKPTP12GBGBIT

Brand INTEL
Model AHWKPTP12GBGBIT
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo AHWKPTP12GBGBIT
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    2.011,41 kn
  • Neraspoloživo
ELEC MAT FXX750GERPS
Šifra proizvoda: A_FXX750GERPS

Opis proizvoda:
ELEC MAT FXX750GERPS

Brand INTEL
Model FXX750GERPS
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo FXX750GERPS
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    2.011,41 kn
  • Neraspoloživo
SRV MOTHBD DBS1200SPO NO CPU 0.00GHZ
Šifra proizvoda: A_DBS1200SPO

Opis proizvoda:
SRV MOTHBD DBS1200SPO NO CPU 0.00GHZ

Brand INTEL
Model DBS1200SPO
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo DBS1200SPO
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    2.063,89 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 201 - 220 od ukupno 423

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22