0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (dostava i plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja na kućnoj adresi)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
EMC 16 Authorised PartnerDirect Fujitsu Partner HP Business Partner
Hardware » Pohrana podataka » Hard disk » Dodaci
















































Odaberite stranicu. Artikli 221 - 240 od ukupno 629

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
SERVER SYS AXXTPME6 0.00GHZ NO CPU
Šifra proizvoda: A_AXXTPME6

Opis proizvoda:
SERVER SYS AXXTPME6 0.00GHZ NO CPU

Brand INTEL
Model AXXTPME6
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo AXXTPME6
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    548,23 kn
  • Neraspoloživo
Thermaltake BlacX Urban WiFi
Thermaltake BlacX Urban WiFi
Šifra proizvoda: M0533678

Opis proizvoda:
BlacX Urban WiFi, 3,5", Storage 1x HDD, Sučelje diska SATA,SATA II,SATA III, Sučelje ladice USB 3.0, Hlađenje pasivno, Napajanje vanjsko, podrška i za 2,5" SATA HDD, Wi-Fi 802.11 b/g/n

Brand Thermaltake
Model BlacX Urban WiFi
Type HDD ladica
PartNo ST-001-D31COE-A1
Jamstvo 12
Masa 0,390 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
BlacX Urban WiFi, 3,5", Storage 1x HDD, Sučelje diska SATA,SATA II,SATA III, Sučelje ladice USB 3.0, Hlađenje pasivno, Napajanje vanjsko, podrška i za 2,5" SATA HDD, Wi-Fi 802.11 b/g/n

  • Cijena
    555,38 kn
  • Neraspoloživo
CAMERA MOD 82535IVCHVM
Šifra proizvoda: A_82535IVCHVM

Opis proizvoda:
CAMERA MOD 82535IVCHVM

Brand INTEL
Model 82535IVCHVM
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo 82535IVCHVM
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    555,58 kn
  • Neraspoloživo
CAMERA MOD 82635DSAWGPRQ
Šifra proizvoda: A_82635DSAWGPRQ

Opis proizvoda:
CAMERA MOD 82635DSAWGPRQ

Brand INTEL
Model 82635DSAWGPRQ
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo 82635DSAWGPRQ
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    555,58 kn
  • Neraspoloživo
INFORTREND SFP Module, 8G-FC LC optical, Avago Fibre Channel 8.5 / 4.25 / 2.125 GBd Small Form Pluggable Optical Transceiver, LC, wave-length 850nm, multi-mode, Retail
INFORTREND SFP Module, 8G-FC LC optical, Avago Fibre Channel 8.5 / 4.25 / 2.125 GBd Small Form Pluggable Optical Transceiver, LC, wave-length 850nm, multi-mode, Retail
Šifra proizvoda: A_9370CSFP8G-0010

Opis proizvoda:
INFORTREND SFP Module, 8G-FC LC optical, Avago Fibre Channel 8.5 / 4.25 / 2.125 GBd Small Form Pluggable Optical Transceiver, LC, wave-length 850nm, multi-mode, Retail

Brand INFORTREND
Model 9370CSFP8G-0010
Type Various Accessories
PartNo 9370CSFP8G-0010
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameSFP Module, 8G-FC LC optical, Avago Fibre Channel 8.5 / 4.25 / 2.125 GBd Small Form Pluggable Optical Transceiver, LC, wave-length 850nm, multi-mode
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Width (mm)290 mm
Pack Height (mm)60 mm
Pack Depth (mm)160 mm
Pack Weight Brutto (kg)0.2 kg
Packs in Box1
Pieces in pack1


  • Cijena
    555,58 kn
  • Neraspoloživo
CPU KIT AXXSTPHMKIT1U
Šifra proizvoda: A_AXXSTPHMKIT1U

Opis proizvoda:
CPU KIT AXXSTPHMKIT1U

Brand INTEL
Model AXXSTPHMKIT1U
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo AXXSTPHMKIT1U
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    595,61 kn
  • Neraspoloživo
CPU KIT AXXSTPHMKIT2U
Šifra proizvoda: A_AXXSTPHMKIT2U

Opis proizvoda:
CPU KIT AXXSTPHMKIT2U

Brand INTEL
Model AXXSTPHMKIT2U
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo AXXSTPHMKIT2U
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    595,61 kn
  • Neraspoloživo
ELEC MAT FXXCRPSPIB
Šifra proizvoda: A_FXXCRPSPIB

Opis proizvoda:
ELEC MAT FXXCRPSPIB

Brand INTEL
Model FXXCRPSPIB
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo FXXCRPSPIB
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    595,61 kn
  • Neraspoloživo
FAN FR2UFAN60HSW
Šifra proizvoda: A_FR2UFAN60HSW

Opis proizvoda:
FAN FR2UFAN60HSW

Brand INTEL
Model FR2UFAN60HSW
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo FR2UFAN60HSW
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    595,61 kn
  • Neraspoloživo
SPARES F1UCA78X108HS35
Šifra proizvoda: A_F1UCA78X108HS35

Opis proizvoda:
SPARES F1UCA78X108HS35

Brand INTEL
Model F1UCA78X108HS35
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo F1UCA78X108HS35
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    595,61 kn
  • Neraspoloživo
ELEC MAT FBP750PDB
Šifra proizvoda: A_FBP750PDB

Opis proizvoda:
ELEC MAT FBP750PDB

Brand INTEL
Model FBP750PDB
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo FBP750PDB
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    598,07 kn
  • Neraspoloživo
SSD SSDSC2KW128G8 2.5 ST 6.00 NAND
Šifra proizvoda: A_SSDSC2KW128G8

Opis proizvoda:
SSD SSDSC2KW128G8 2.5 ST 6.00 NAND

Brand INTEL
Model SSDSC2KW128G8
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo SSDSC2KW128G8
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    598,24 kn
  • Neraspoloživo
SSD SSDSC2KW128G8XT 2.5 ST 6.00 NAND
Šifra proizvoda: A_SSDSC2KW128G8XT

Opis proizvoda:
SSD SSDSC2KW128G8XT 2.5 ST 6.00 NAND

Brand INTEL
Model SSDSC2KW128G8XT
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo SSDSC2KW128G8XT
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    598,24 kn
  • Neraspoloživo
SSD SSDSCKKW128G8 NG80 ST 6.00 NAND
Šifra proizvoda: A_SSDSCKKW128G8

Opis proizvoda:
SSD SSDSCKKW128G8 NG80 ST 6.00 NAND

Brand INTEL
Model SSDSCKKW128G8
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo SSDSCKKW128G8
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    598,24 kn
  • Neraspoloživo
SSD SSDSCKKW128G8XT NG80 ST 6.00 NAND
Šifra proizvoda: A_SSDSCKKW128G8XT

Opis proizvoda:
SSD SSDSCKKW128G8XT NG80 ST 6.00 NAND

Brand INTEL
Model SSDSCKKW128G8XT
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo SSDSCKKW128G8XT
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    598,24 kn
  • Neraspoloživo
SSD SSDSC2KI128G801 2.5 ST 6.00 NAND
Šifra proizvoda: A_SSDSC2KI128G801

Opis proizvoda:
SSD SSDSC2KI128G801 2.5 ST 6.00 NAND

Brand INTEL
Model SSDSC2KI128G801
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo SSDSC2KI128G801
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    605,67 kn
  • Neraspoloživo
SSD SSDSCKKI128G801 NG80 ST 6.00 NAND
Šifra proizvoda: A_SSDSCKKI128G801

Opis proizvoda:
SSD SSDSCKKI128G801 NG80 ST 6.00 NAND

Brand INTEL
Model SSDSCKKI128G801
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo SSDSCKKI128G801
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    605,67 kn
  • Neraspoloživo
CHFILL PLT 100SWDLFFPN
Šifra proizvoda: A_100SWDLFFPN

Opis proizvoda:
CHFILL PLT 100SWDLFFPN

Brand INTEL
Model 100SWDLFFPN
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo 100SWDLFFPN
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    615,23 kn
  • Neraspoloživo
CHFILL PLT 100SWDMSFPN
Šifra proizvoda: A_100SWDMSFPN

Opis proizvoda:
CHFILL PLT 100SWDMSFPN

Brand INTEL
Model 100SWDMSFPN
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo 100SWDMSFPN
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    615,23 kn
  • Neraspoloživo
CHFILL PLT 100SWDPSFPN
Šifra proizvoda: A_100SWDPSFPN

Opis proizvoda:
CHFILL PLT 100SWDPSFPN

Brand INTEL
Model 100SWDPSFPN
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo 100SWDPSFPN
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    615,23 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 221 - 240 od ukupno 629

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32