0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
Dell PartnerDirect HP Business Partner
Hardware » Pohrana podataka » Hard disk » Dodaci












































Odaberite stranicu. Artikli 196 - 210 od ukupno 423

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29
BACK PLANE F2U8X35S3HSBP 0.00GHZ NO CPU
Šifra proizvoda: A_F2U8X35S3HSBP

Opis proizvoda:
BACK PLANE F2U8X35S3HSBP 0.00GHZ NO CPU

Brand INTEL
Model F2U8X35S3HSBP
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo F2U8X35S3HSBP
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.542,27 kn
  • Neraspoloživo
BATBACKUP AXXRSBBU7S
Šifra proizvoda: A_AXXRSBBU7S

Opis proizvoda:
BATBACKUP AXXRSBBU7S

Brand INTEL
Model AXXRSBBU7S
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo AXXRSBBU7S
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.542,27 kn
  • Neraspoloživo
Rear Hot-swap Dual Drive Cage Upgrade Kit A2UREARHSDK
Rear Hot-swap Dual Drive Cage Upgrade Kit A2UREARHSDK
Šifra proizvoda: A_A2UREARHSDK

Opis proizvoda:
Rear Hot-swap Dual Drive Cage Upgrade Kit A2UREARHSDK

Brand INTEL
Model A2UREARHSDK
Type Various Accessories
PartNo A2UREARHSDK
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameRear Hot-swap Dual Drive Cage Upgrade Kit
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.4 kg
Pieces in pack1


  • Cijena
    1.542,27 kn
  • Neraspoloživo
SPARES A1USHRTRAIL
Šifra proizvoda: A_A1USHRTRAIL

Opis proizvoda:
SPARES A1USHRTRAIL

Brand INTEL
Model A1USHRTRAIL
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo A1USHRTRAIL
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.542,27 kn
  • Neraspoloživo
14-Slot Rackmount Chassis
14-Slot Rackmount Chassis
Šifra proizvoda: A_TL-MC1400

Opis proizvoda:
14-Slot Rackmount Chassis

Brand TP-LINK
Model TL-MC1400
Type Network Chassis
PartNo TL-MC1400
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory Name14-Slot Rackmount Chassis
Device LocationExternal
External ColorBlack
Package TypeBox
Depth (mm)358 mm
Height (mm)86 mm
Width (mm)482 mm
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)10.1 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.4 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    1.596,20 kn
  • Neraspoloživo
ACCESSRYKT F1UJPMKIT
Šifra proizvoda: A_F1UJPMKIT

Opis proizvoda:
ACCESSRYKT F1UJPMKIT

Brand INTEL
Model F1UJPMKIT
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo F1UJPMKIT
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.596,66 kn
  • Neraspoloživo
INFORTREND Hard Disk Server Enterprise SATAII, 7200RPM, 2TB HDD (no MUX board), Retail
INFORTREND Hard Disk Server Enterprise SATAII, 7200RPM, 2TB HDD (no MUX board), Retail
Šifra proizvoda: A_H72A1HA232G-0030

Opis proizvoda:
INFORTREND Hard Disk Server Enterprise SATAII, 7200RPM, 2TB HDD (no MUX board), Retail

Brand INFORTREND
Model H72A1HA232G-0030
Type Various Spare Parts
PartNo H72A1HA232G-0030
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameHard Disk Server Enterprise SATAII, 7200RPM, 2TB HDD (no MUX board)
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Height (mm)600 mm
Pack Width (mm)400 mm
Pack Depth (mm)500 mm
Pack Weight Brutto (kg)12 kg
Pieces in pack1
Packs in Box1


  • Cijena
    1.650,13 kn
  • Neraspoloživo
BACK PLANE F2U12X35S3HSBP 0.00GHZ NO CPU
Šifra proizvoda: A_F2U12X35S3HSBP

Opis proizvoda:
BACK PLANE F2U12X35S3HSBP 0.00GHZ NO CPU

Brand INTEL
Model F2U12X35S3HSBP
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo F2U12X35S3HSBP
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.651,05 kn
  • Neraspoloživo
FAN A2U8X25S3DPDK
Šifra proizvoda: A_A2U8X25S3DPDK

Opis proizvoda:
FAN A2U8X25S3DPDK

Brand INTEL
Model A2U8X25S3DPDK
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo A2U8X25S3DPDK
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.651,05 kn
  • Neraspoloživo
Dell Dual Monitor Stand (Kit)
Dell Dual Monitor Stand (Kit)
Šifra proizvoda: A_482-BBBE

Opis proizvoda:
Dell Dual Monitor Stand (Kit)

Brand DELL
Model 482-BBBE
Type Various Accessories
PartNo 482-BBBE
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameDual Monitor Stand (Kit)
External ColorBlack
Package TypeBox
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Box Weight Brutto (kg)13 kg
Pack Weight Brutto (kg)13 kg
Packs in Box1
Pieces in pack1


  • Cijena
    1.659,34 kn
  • Neraspoloživo
64BIT MPU 8066201920600 2.500G 6MB FCLGA1151 SR2BZ NO COMM TRAY 0
Šifra proizvoda: A_CM8066201920600SR2BZ

Opis proizvoda:
64BIT MPU 8066201920600 2.500G 6MB FCLGA1151 SR2BZ NO COMM TRAY 0

Brand INTEL
Model CM8066201920600SR2BZ
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo CM8066201920600SR2BZ
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.742,30 kn
  • Neraspoloživo
NIC X520DA2OCP 0.00 NO CPU
Šifra proizvoda: A_X520DA2OCP

Opis proizvoda:
NIC X520DA2OCP 0.00 NO CPU

Brand INTEL
Model X520DA2OCP
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo X520DA2OCP
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.748,76 kn
  • Neraspoloživo
NIC X520DA2OCPG2P20 0.00 NO CPU
Šifra proizvoda: A_X520DA2OCPG2P20

Opis proizvoda:
NIC X520DA2OCPG2P20 0.00 NO CPU

Brand INTEL
Model X520DA2OCPG2P20
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo X520DA2OCPG2P20
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.748,76 kn
  • Neraspoloživo
BAS1R9024CU
Šifra proizvoda: A_BAS1R9024CU

Opis proizvoda:
BAS1R9024CU

Brand INTEL
Model BAS1R9024CU
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo BAS1R9024CU
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.781,02 kn
  • Neraspoloživo
Infortrend SFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID subsystem only.
Infortrend SFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID subsystem only.
Šifra proizvoda: A_9370CSFP16G-0010

Opis proizvoda:
Infortrend SFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID subsystem only.

Brand INFORTREND
Model 9370CSFP16G-0010
Type Various Accessories
PartNo 9370CSFP16G-0010
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameSFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode.
Parent ProductsRAID Subsystem
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Width (mm)150 mm
Pack Height (mm)40 mm
Pack Length (mm)190 mm
Pack Weight Brutto (kg)0.1 kg
Packs in Box1
Pieces in pack1


  • Cijena
    1.806,84 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 196 - 210 od ukupno 423

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29