0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (dostava i plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja na kućnoj adresi)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
EMC 16 Authorised PartnerDirect Fujitsu Partner HP Business Partner
Hardware » Pohrana podataka » Hard disk » Dodaci

















































Odaberite stranicu. Artikli 321 - 340 od ukupno 610

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31
ACCESSRYKT AUP8X25S3DPDK
Šifra proizvoda: A_AUP8X25S3DPDK

Opis proizvoda:
ACCESSRYKT AUP8X25S3DPDK

Brand INTEL
Model AUP8X25S3DPDK
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo AUP8X25S3DPDK
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.549,55 kn
  • Neraspoloživo
ACCESSRYKT AUP8X25S3NVDK
Šifra proizvoda: A_AUP8X25S3NVDK

Opis proizvoda:
ACCESSRYKT AUP8X25S3NVDK

Brand INTEL
Model AUP8X25S3NVDK
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo AUP8X25S3NVDK
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.549,55 kn
  • Neraspoloživo
BACK PLANE F2U12X35S3HSBP 0.00GHZ NO CPU
Šifra proizvoda: A_F2U12X35S3HSBP

Opis proizvoda:
BACK PLANE F2U12X35S3HSBP 0.00GHZ NO CPU

Brand INTEL
Model F2U12X35S3HSBP
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo F2U12X35S3HSBP
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.549,55 kn
  • Neraspoloživo
BACKPLANE F2U12X35S3PH
Šifra proizvoda: A_F2U12X35S3PH

Opis proizvoda:
BACKPLANE F2U12X35S3PH

Brand INTEL
Model F2U12X35S3PH
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo F2U12X35S3PH
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.549,55 kn
  • Neraspoloživo
DRIVE A2U8X25S3DPDK2
Šifra proizvoda: A_A2U8X25S3DPDK2

Opis proizvoda:
DRIVE A2U8X25S3DPDK2

Brand INTEL
Model A2U8X25S3DPDK2
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo A2U8X25S3DPDK2
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.549,55 kn
  • Neraspoloživo
FAN A2U8X25S3DPDK
Šifra proizvoda: A_A2U8X25S3DPDK

Opis proizvoda:
FAN A2U8X25S3DPDK

Brand INTEL
Model A2U8X25S3DPDK
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo A2U8X25S3DPDK
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.549,55 kn
  • Neraspoloživo
INFORTREND Hard Disk Server Enterprise SATAII, 7200RPM, 2TB HDD (no MUX board), Retail
INFORTREND Hard Disk Server Enterprise SATAII, 7200RPM, 2TB HDD (no MUX board), Retail
Šifra proizvoda: A_H72A1HA232G-0030

Opis proizvoda:
INFORTREND Hard Disk Server Enterprise SATAII, 7200RPM, 2TB HDD (no MUX board), Retail

Brand INFORTREND
Model H72A1HA232G-0030
Type Various Spare Parts
PartNo H72A1HA232G-0030
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameHard Disk Server Enterprise SATAII, 7200RPM, 2TB HDD (no MUX board)
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Height (mm)600 mm
Pack Width (mm)400 mm
Pack Depth (mm)500 mm
Pack Weight Brutto (kg)12 kg
Pieces in pack1
Packs in Box1


  • Cijena
    1.551,28 kn
  • Neraspoloživo
Dell Dual Monitor Stand (Kit)
Dell Dual Monitor Stand (Kit)
Šifra proizvoda: A_482-BBBE

Opis proizvoda:
Dell Dual Monitor Stand (Kit)

Brand DELL
Model 482-BBBE
Type Various Accessories
PartNo 482-BBBE
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameDual Monitor Stand (Kit)
External ColorBlack
Package TypeBox
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Box Weight Brutto (kg)13 kg
Pack Weight Brutto (kg)13 kg
Packs in Box1
Pieces in pack1


  • Cijena
    1.559,96 kn
  • Neraspoloživo
NIC X520DA2OCP 0.00 NO CPU
Šifra proizvoda: A_X520DA2OCP

Opis proizvoda:
NIC X520DA2OCP 0.00 NO CPU

Brand INTEL
Model X520DA2OCP
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo X520DA2OCP
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.631,02 kn
  • Neraspoloživo
NIC X520DA2OCPG2P20 0.00 NO CPU
Šifra proizvoda: A_X520DA2OCPG2P20

Opis proizvoda:
NIC X520DA2OCPG2P20 0.00 NO CPU

Brand INTEL
Model X520DA2OCPG2P20
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo X520DA2OCPG2P20
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.631,02 kn
  • Neraspoloživo
64BIT MPU 8066201920600 2.500G 6MB FCLGA1151 SR2BZ NO COMM TRAY 0
Šifra proizvoda: A_CM8066201920600SR2BZ

Opis proizvoda:
64BIT MPU 8066201920600 2.500G 6MB FCLGA1151 SR2BZ NO COMM TRAY 0

Brand INTEL
Model CM8066201920600SR2BZ
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo CM8066201920600SR2BZ
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.637,95 kn
  • Neraspoloživo
RCK MT KIT A2U8X25S3PHSX
Šifra proizvoda: A_A2U8X25S3PHSX

Opis proizvoda:
RCK MT KIT A2U8X25S3PHSX

Brand INTEL
Model A2U8X25S3PHSX
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo A2U8X25S3PHSX
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.651,82 kn
  • Neraspoloživo
BAS1R9024CU
Šifra proizvoda: A_BAS1R9024CU

Opis proizvoda:
BAS1R9024CU

Brand INTEL
Model BAS1R9024CU
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo BAS1R9024CU
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.674,34 kn
  • Neraspoloživo
SSD SSDSC2KW512G8 2.5 ST 6.00 NAND
Šifra proizvoda: A_SSDSC2KW512G8

Opis proizvoda:
SSD SSDSC2KW512G8 2.5 ST 6.00 NAND

Brand INTEL
Model SSDSC2KW512G8
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo SSDSC2KW512G8
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.695,15 kn
  • Neraspoloživo
SSD SSDSC2KW512G8XT 2.5 ST 6.00 NAND
Šifra proizvoda: A_SSDSC2KW512G8XT

Opis proizvoda:
SSD SSDSC2KW512G8XT 2.5 ST 6.00 NAND

Brand INTEL
Model SSDSC2KW512G8XT
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo SSDSC2KW512G8XT
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.695,15 kn
  • Neraspoloživo
Infortrend SFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID subsystem only.
Infortrend SFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID subsystem only.
Šifra proizvoda: A_9370CSFP16G-0010

Opis proizvoda:
Infortrend SFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode. Special bundle price, to be purchased with Infortrend RAID subsystem only.

Brand INFORTREND
Model 9370CSFP16G-0010
Type Various Accessories
PartNo 9370CSFP16G-0010
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameSFP Module, 16-FC LC optical. Wave-length 850nm, multi-mode.
Parent ProductsRAID Subsystem
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Length (mm)190 mm
Pack Width (mm)150 mm
Pack Height (mm)40 mm
Pack Weight Brutto (kg)0.1 kg
Pieces in pack1
Packs in Box1


  • Cijena
    1.698,61 kn
  • Neraspoloživo
NIC X710DA2OCP 0.00 NO CPU
Šifra proizvoda: A_X710DA2OCP

Opis proizvoda:
NIC X710DA2OCP 0.00 NO CPU

Brand INTEL
Model X710DA2OCP
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo X710DA2OCP
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.733,29 kn
  • Neraspoloživo
SSD SSDSC2KF512G8X1 2.5 ST 6.00 NAND
Šifra proizvoda: A_SSDSC2KF512G8X1

Opis proizvoda:
SSD SSDSC2KF512G8X1 2.5 ST 6.00 NAND

Brand INTEL
Model SSDSC2KF512G8X1
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo SSDSC2KF512G8X1
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.774,88 kn
  • Neraspoloživo
SERVER SYS A1U2PXR3HDAIC 0.00GHZ NO CPU
Šifra proizvoda: A_A1U2PXR3HDAIC

Opis proizvoda:
SERVER SYS A1U2PXR3HDAIC 0.00GHZ NO CPU

Brand INTEL
Model A1U2PXR3HDAIC
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo A1U2PXR3HDAIC
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.804,35 kn
  • Neraspoloživo
SPARES A2U8X35S3HSDK1
Šifra proizvoda: A_A2U8X35S3HSDK1

Opis proizvoda:
SPARES A2U8X35S3HSDK1

Brand INTEL
Model A2U8X35S3HSDK1
Type Unmatched Rosetta Incoming
PartNo A2U8X35S3HSDK1
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    1.804,35 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 321 - 340 od ukupno 610

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31