0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (dostava i plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja na kućnoj adresi)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
EMC 16 Authorised PartnerDirect Fujitsu Partner HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Media konverter















Odaberite stranicu. Artikli 21 - 30 od ukupno 30

Stranica 1 2
Allied Telesis media konverter, AT-MC102XL-20
Allied Telesis media konverter, AT-MC102XL-20
Šifra proizvoda: M0765029

Opis proizvoda:
AT-MC102XL-20, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 2 km, Auto MDI/MID-X Copper Port

Brand Allied Telesis
Model AT-MC102XL-20
Type Aktiva - Media konverter
PartNo AT-MC102XL-20
Jamstvo 60
Masa 1,150 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-MC102XL-20, ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 2 km, Auto MDI/MID-X Copper Port

  • Cijena
    585,01 kn
  • Neraspoloživo
D-Link media konverter DMC-300SC/E
D-Link media konverter DMC-300SC/E
Šifra proizvoda: M0430210

Opis proizvoda:
D-Link media konverter 10/100Mbps/100BaseFX (SC) Multimode, Half-/Full-Duplex. D-Link media konverteri mogu se koristiti samostalno uz vanjski naponski adapter ili se smještaju u kučište za prihvat 16 media konvertera. Prije umetanja u kučište vade se iz svog metalnog kučišta i kao kartica umeću u šasiju DMC-1000. Kao opcije za šasiju nudi se redundantno napajanje i modul za SNMP nadzor.

Brand D-Link
Model DMC-300SC/E
Type Aktiva - Media konverter
PartNo DMC-300SC/E
Jamstvo 24
Masa 1,130 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DMC-300SC, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 2 km, AC adapter uključen, moguća ugradnja u 16-slotno kućište DMC-1000

  • Cijena
    664,82 kn
  • Raspoloživo
Netgear OUTDOOR ANTENNA KIT (2 X 2.4GHz, 2 X 5GHz) BNDL
Netgear OUTDOOR ANTENNA KIT (2 X 2.4GHz, 2 X 5GHz) BNDL
Šifra proizvoda: A_ANT24501B-10000S

Opis proizvoda:
Netgear OUTDOOR ANTENNA KIT (2 X 2.4GHz, 2 X 5GHz) BNDL

Brand NETGEAR
Model ANT24501B-10000S
Type Networking - Accessories
PartNo ANT24501B-10000S
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameOutdoor Dual Band Omni Antenna Bundle Kit
Parent ProductsWND930 Outdoor Access Point
Compliant DevicesWireless Access Point
Device LocationExternal
Package TypeRetail
Depth (mm)11 mm
Height (mm)22 mm
Width (mm)215 mm
Nominal Weight0.2 kg
Maximum Operating Ambient Temperature60 °C
Minimum Operating Ambient Temperature-20 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Length (mm)215 mm
Pack Width (mm)22 mm
Pack Height (mm)11 mm
Pack Weight Brutto (kg)0.2 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.3 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    689,43 kn
  • Neraspoloživo
Allied Telesis media konverter, AT-MC103LH-60
Allied Telesis media konverter, AT-MC103LH-60
Šifra proizvoda: M0765083

Opis proizvoda:
AT-MC103LH-60, TX to TX Fast Ethernet, Ulazni priključak 10/100BaseTX, Izlazni priključak 100BaseFX (SC- single-mode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 40km, Auto MDI/MID-X, MissingLink, Link test, IEEE 802.1Q, Jamstvo 2+3 god. Više informacija na linku: http://alliedtelesis.eu/userfiles/file/MC100_Series_RevA.pdf

Brand Allied Telesis
Model AT-MC103LH-60
Type Aktiva - Media konverter
PartNo AT-MC103LH-60
Jamstvo 60
Masa 0,760 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-MC103LH-60, TX to TX Fast Ethernet, Ulazni priključak 10/100BaseTX, Izlazni priključak 100BaseFX (SC- single-mode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 40km, Auto MDI/MID-X, MissingLink, Link test.

  • Cijena
    884,02 kn
  • Neraspoloživo
D-Link media konverter DMC-700SC/E
D-Link media konverter DMC-700SC/E
Šifra proizvoda: M0430305

Opis proizvoda:
D-Link media konverter 1000BaseT/1000BaseSX (SC) multimode. D-Link media konverteri mogu se koristiti samostalno uz vanjski naponski adapter ili se smještaju u kučište za prihvat 16 media konvertera. Prije umetanja u kučište vade se iz svog metalnog kučišta i kao kartica umeću u šasiju DMC-1000. Kao opcije za šasiju nudi se redundantno napajanje i modul za SNMP nadzor.

Brand D-Link
Model DMC-700SC/E
Type Aktiva - Media konverter
PartNo DMC-700SC/E
Jamstvo 24
Masa 0,900 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DMC-700SC, Ulazni priključak 1000BaseT, Izlazni priključak 1000BaseSX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 0,55 km, AC adapter uključen, moguća ugradnja u 16-slotno kućište DMC-1000

  • Cijena
    1.305,79 kn
  • Neraspoloživo
D-Link napajanje za media konvertere DMC-1001
D-Link napajanje za media konvertere DMC-1001
Šifra proizvoda: M0430298

Opis proizvoda:
Redundantno napajanje (RPS) za DMC-1000 šasiju za media konvertere.

Brand D-Link
Model DMC-1001
Type Aktiva - Media konverter
PartNo DMC-1001
Jamstvo 24
Masa 1,580 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DMC-1001, Redundant Power Supply for DMC-1000 Chassis

  • Cijena
    1.666,52 kn
  • Neraspoloživo
AT-FS238A/1-60
AT-FS238A/1-60
Šifra proizvoda: M0765112

Opis proizvoda:
AT-FS238A/1-60, 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media and rate converter. 2-port single strand fiber media converter, 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC), (1310nm TX/1550nm RX) with distances up to 15km AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds http://alliedtelesis.eu/p-2085.html

Brand Allied Telesis
Model AT-FS238A/1-60
Type Aktiva - Media konverter
PartNo AT-FS238A/1-60
Jamstvo 60
Masa 0,860 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-FS238A/1-60, 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media and rate converter.

  • Cijena
    2.145,04 kn
  • Neraspoloživo
D-Link media konverter DMC-810SC/E
D-Link media konverter DMC-810SC/E
Šifra proizvoda: M0430306

Opis proizvoda:
D-Link media konverter 1000BaseT/1000BaseLX (SC) singlemode, up to 10km. D-Link media konverteri mogu se koristiti samostalno uz vanjski naponski adapter ili se smještaju u kučište za prihvat 16 media konvertera. Prije umetanja u kučište vade se iz svog metalnog kučišta i kao kartica umeću u šasiju DMC-1000. Kao opcije za šasiju nudi se redundantno napajanje i modul za SNMP nadzor.

Brand D-Link
Model DMC-810SC/E
Type Aktiva - Media konverter
PartNo DMC-810SC/E
Jamstvo 24
Masa 1,150 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DMC-810SC, Ulazni priključak 1000BaseT, Izlazni priključak 1000BaseLX (singlemode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 10 km, AC adapter uključen, moguća ugradnja u 16-slotno kućište DMC-1000

  • Cijena
    2.738,78 kn
  • Neraspoloživo
D-Link kučište za media konvertere DMC-1000
D-Link kučište za media konvertere DMC-1000
Šifra proizvoda: M0430297

Opis proizvoda:
Kučište za smještaj 16 DMC-xxxx media konvertera. Integrirano napajanje uz opciju RPS-a i SNMP modula za nadzor.

Brand D-Link
Model DMC-1000
Type Aktiva - Media konverter
PartNo DMC-1000
Jamstvo 24
Masa 8,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DMC-1000, Support for up to 16 DMC Series Media Converters, Redundant Power Supply option available, 19" Rackmount Installation

  • Cijena
    3.088,58 kn
  • Neraspoloživo
10 GE LRM SFP+ MODULE
10 GE LRM SFP+ MODULE
Šifra proizvoda: A_AXM763-10000S

Opis proizvoda:
10 GE LRM SFP+ MODULE

Brand NETGEAR
Model AXM763-10000S
Type Networking - Accessories
PartNo AXM763-10000S
Jamstvo 32767
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory Name10 GE LRM SFP+ MODULE
Parent ProductsM5300, M7100, M7300 Series
Package TypeBox
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)Lifetime(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.2 kg
Packs in Box1
Pieces in pack1


  • Cijena
    3.162,82 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 21 - 30 od ukupno 30

Stranica 1 2