0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
Dell PartnerDirect HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Media konverter














Odaberite stranicu. Artikli 31 - 45 od ukupno 51

Stranica 1 2 3 4
TP-LINK 2.4GHz 15dBi Outdoor Omni-directional Antenna, N-type connector, Retail
TP-LINK 2.4GHz 15dBi Outdoor Omni-directional Antenna, N-type connector, Retail
Šifra proizvoda: A_TL-ANT2415D

Opis proizvoda:
TP-LINK 2.4GHz 15dBi Outdoor Omni-directional Antenna, N-type connector, Retail

Brand TP-LINK
Model TL-ANT2415D
Type Networking - Accessories
PartNo TL-ANT2415D
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory Name2.4GHz 15dBi Outdoor Omni-directional Antenna, N-type connector
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature65 °C
Minimum Operating Ambient Temperature-40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1.61 kg
Pieces in pack1
Packs in Box10


  • Cijena
    394,79 kn
  • Neraspoloživo
TP-LINK 2.4GHz 24dBi Outdoor Grid Antenna, N-type connector, Retail
TP-LINK 2.4GHz 24dBi Outdoor Grid Antenna, N-type connector, Retail
Šifra proizvoda: A_TL-ANT2424B

Opis proizvoda:
TP-LINK 2.4GHz 24dBi Outdoor Grid Antenna, N-type connector, Retail

Brand TP-LINK
Model TL-ANT2424B
Type Networking - Accessories
PartNo TL-ANT2424B
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory Name2.4GHz 24dBi Outdoor Grid Antenna, N-type connector
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)4.89 kg
Pieces in pack1
Packs in Box3


  • Cijena
    423,66 kn
  • Neraspoloživo
Accessories TP-Link TL-ANT2414A 2.4GHz 14dBi Outdoor Directional Panel Antenna, 1m Cable, SMA connector
Accessories TP-Link TL-ANT2414A 2.4GHz 14dBi Outdoor  Directional Panel Antenna, 1m Cable, SMA connector
Šifra proizvoda: A_TL-ANT2414A

Opis proizvoda:
Accessories TP-Link TL-ANT2414A 2.4GHz 14dBi Outdoor Directional Panel Antenna, 1m Cable, SMA connector

Brand TP-LINK
Model TL-ANT2414A
Type Networking - Accessories
PartNo TL-ANT2414A
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameTL-ANT2414A 2,4 GHz 14dBi, VSWR 1,92 max, cable1m, SMA, 1W max,
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pieces in pack1
Packs in Box10


  • Cijena
    440,58 kn
  • Neraspoloživo
TP-LINK 2.4GHz 14dBi Outdoor Directional Panel Antenna, Cable length=1m, N-type connector, Retail
TP-LINK 2.4GHz 14dBi Outdoor Directional Panel Antenna, Cable length=1m, N-type connector, Retail
Šifra proizvoda: A_TL-ANT2414B

Opis proizvoda:
TP-LINK 2.4GHz 14dBi Outdoor Directional Panel Antenna, Cable length=1m, N-type connector, Retail

Brand TP-LINK
Model TL-ANT2414B
Type Networking - Accessories
PartNo TL-ANT2414B
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory Name2.4GHz 14dBi Outdoor Directional Panel Antenna, Cable length=1m, N-type connector
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1.12 kg
Pieces in pack1
Packs in Box10


  • Cijena
    440,58 kn
  • Neraspoloživo
AC1750 Dual Band Wireless PCI Express Adapter, Broadcom , 3T3R, 1300Mbps at 5Ghz + 450Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 3 detachable antennas
AC1750 Dual Band Wireless PCI Express Adapter, Broadcom , 3T3R, 1300Mbps at 5Ghz + 450Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 3 detachable antennas
Šifra proizvoda: A_ARCHER-T8E

Opis proizvoda:
AC1750 Dual Band Wireless PCI Express Adapter, Broadcom , 3T3R, 1300Mbps at 5Ghz + 450Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 3 detachable antennas

Brand TP-LINK
Model ARCHER-T8E
Type Networking - Accessories
PartNo ARCHER-T8E
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Networking TypeNetwork Adapter
Wi-Fi SupportYes
Local Area Network ArchitectureWi-Fi
InterfacePCI Express
Networking Form FactorPlug-in-card
Data Bit Rate1300 Mbps
Frequency5 GHz
Line Modulation Type16QAM, 64QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, 256QAM
Encryption Algorithm128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Networking Compliant StandardsIEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac
AntennaExternal
CertificationsCE, FCC, RoHS
Package TypeBox
Depth (mm)120.8 mm
Height (mm)21.5 mm
Width (mm)115.2 mm
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.3 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.3 kg
Packs in Box1
EAN Code6935364080129


  • Cijena
    487,52 kn
  • Neraspoloživo
D-Link media konverter DMC-300SC/E
D-Link media konverter DMC-300SC/E
Šifra proizvoda: M0430210

Opis proizvoda:
D-Link media konverter 10/100Mbps/100BaseFX (SC) Multimode, Half-/Full-Duplex. D-Link media konverteri mogu se koristiti samostalno uz vanjski naponski adapter ili se smještaju u kučište za prihvat 16 media konvertera. Prije umetanja u kučište vade se iz svog metalnog kučišta i kao kartica umeću u šasiju DMC-1000. Kao opcije za šasiju nudi se redundantno napajanje i modul za SNMP nadzor.

Brand D-Link
Model DMC-300SC/E
Type Aktiva - Media konverter
PartNo DMC-300SC/E
Jamstvo 24
Masa 1,130 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DMC-300SC, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 2 km, AC adapter uključen, moguća ugradnja u 16-slotno kućište DMC-1000

  • Cijena
    515,64 kn
  • Raspoloživo
Allied Telesis media konverter, AT-MC102XL-20
Allied Telesis media konverter, AT-MC102XL-20
Šifra proizvoda: M0765029

Opis proizvoda:
AT-MC102XL-20, Ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 2 km, Auto MDI/MID-X Copper Port

Brand Allied Telesis
Model AT-MC102XL-20
Type Aktiva - Media konverter
PartNo AT-MC102XL-20
Jamstvo 60
Masa 1,150 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-MC102XL-20, ulazni priključak 10/100BaseT, Izlazni priključak 100BaseFX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 2 km, Auto MDI/MID-X Copper Port

  • Cijena
    544,27 kn
  • Neraspoloživo
5GHz 30dBi Outdoor Grid Parabolic Antenna, N-type connector
5GHz 30dBi Outdoor Grid Parabolic Antenna, N-type connector
Šifra proizvoda: A_TL-ANT5830B

Opis proizvoda:
5GHz 30dBi Outdoor Grid Parabolic Antenna, N-type connector

Brand TP-LINK
Model TL-ANT5830B
Type Networking - Accessories
PartNo TL-ANT5830B
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameOutdoor Grid Parabolic Antenna
CertificationsRoHS, WEEE
Device LocationExternal
Package TypeRetail
Height (mm)900 mm
Width (mm)600 mm
Maximum Operating Ambient Temperature60 °C
Minimum Operating Ambient Temperature-40 °C
Maximum Power Consumption100 W
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)10 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    603,08 kn
  • Neraspoloživo
AT-FS238A/1-60
AT-FS238A/1-60
Šifra proizvoda: M0765112

Opis proizvoda:
AT-FS238A/1-60, 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media and rate converter. 2-port single strand fiber media converter, 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC), (1310nm TX/1550nm RX) with distances up to 15km AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds http://alliedtelesis.eu/p-2085.html

Brand Allied Telesis
Model AT-FS238A/1-60
Type Aktiva - Media konverter
PartNo AT-FS238A/1-60
Jamstvo 60
Masa 0,860 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-FS238A/1-60, 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media and rate converter.

  • Cijena
    618,64 kn
  • Raspoloživo
AC1900 Dual Band Wireless PCI Express Adapter, Broadcom , 3T3R, 1300Mbps at 5Ghz + 600Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 3 detachable antennas
AC1900 Dual Band Wireless PCI Express Adapter, Broadcom , 3T3R, 1300Mbps at 5Ghz + 600Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 3 detachable antennas
Šifra proizvoda: A_ARCHER-T9E

Opis proizvoda:
AC1900 Dual Band Wireless PCI Express Adapter, Broadcom , 3T3R, 1300Mbps at 5Ghz + 600Mbps at 2.4Ghz, 802.11ac/a/b/g/n, 3 detachable antennas

Brand TP-LINK
Model ARCHER-T9E
Type Networking - Accessories
PartNo ARCHER-T9E
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Networking TypeNetwork Adapter
Wi-Fi SupportYes
Local Area Network ArchitectureWi-Fi
InterfacePCI Express
Networking Form FactorPlug-in-card
Data Bit Rate1300 Mbps
Frequency5 GHz
Line Modulation Type16QAM, 64QAM, CCK, DBPSK, DQPSK, OFDM, 256QAM
Encryption Algorithm128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA-PSK, WPA2-PSK
Networking Compliant StandardsIEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.1x, IEEE 802.11n, IEEE 802.11ac
AntennaExternal
CertificationsCE, FCC, RoHS
Package TypeBox
Depth (mm)120.8 mm
Height (mm)21.5 mm
Width (mm)115.2 mm
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.3 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.3 kg
Packs in Box1
EAN Code6935364080150


  • Cijena
    633,01 kn
  • Neraspoloživo
Netgear AirCard Signal Boosting Cradle with Ethernet, 700-1427 and 1500-2600 MHz for 4G LTE, 3G and 2G
Netgear AirCard Signal Boosting Cradle with Ethernet, 700-1427 and 1500-2600 MHz for 4G LTE, 3G and 2G
Šifra proizvoda: A_DC113A-100EUS

Opis proizvoda:
Netgear AirCard Signal Boosting Cradle with Ethernet, 700-1427 and 1500-2600 MHz for 4G LTE, 3G and 2G

Brand NETGEAR
Model DC113A-100EUS
Type Networking - Accessories
PartNo DC113A-100EUS
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Mobile Network Protocols3G
4G
Uplink Port Type1 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
Number of Ports1
Device LocationExternal
Power Device LocationExternal
External ColorBlack
Cable IncludedLAN Cable
Package TypeBox
Depth (mm)253 mm
Height (mm)156 mm
Width (mm)123 mm
Nominal Weight0.56 kg
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.49 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.49 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    641,42 kn
  • Neraspoloživo
Netgear OUTDOOR ANTENNA KIT (2 X 2.4GHz, 2 X 5GHz) BNDL
Netgear OUTDOOR ANTENNA KIT (2 X 2.4GHz, 2 X 5GHz) BNDL
Šifra proizvoda: A_ANT24501B-10000S

Opis proizvoda:
Netgear OUTDOOR ANTENNA KIT (2 X 2.4GHz, 2 X 5GHz) BNDL

Brand NETGEAR
Model ANT24501B-10000S
Type Networking - Accessories
PartNo ANT24501B-10000S
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Accessory NameOutdoor Dual Band Omni Antenna Bundle Kit
Parent ProductsWND930 Outdoor Access Point
Compliant DevicesWireless Access Point
Device LocationExternal
Package TypeRetail
Depth (mm)11 mm
Height (mm)22 mm
Width (mm)215 mm
Nominal Weight0.2 kg
Maximum Operating Ambient Temperature60 °C
Minimum Operating Ambient Temperature-20 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Length (mm)215 mm
Pack Width (mm)22 mm
Pack Height (mm)11 mm
Pack Weight Brutto (kg)0.2 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.3 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    719,22 kn
  • Neraspoloživo
Allied Telesis media konverter, AT-MC103LH-60
Allied Telesis media konverter, AT-MC103LH-60
Šifra proizvoda: M0765083

Opis proizvoda:
AT-MC103LH-60, TX to TX Fast Ethernet, Ulazni priključak 10/100BaseTX, Izlazni priključak 100BaseFX (SC- single-mode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 40km, Auto MDI/MID-X, MissingLink, Link test, IEEE 802.1Q, Jamstvo 2+3 god. Više informacija na linku: http://alliedtelesis.eu/userfiles/file/MC100_Series_RevA.pdf

Brand Allied Telesis
Model AT-MC103LH-60
Type Aktiva - Media konverter
PartNo AT-MC103LH-60
Jamstvo 60
Masa 0,760 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-MC103LH-60, TX to TX Fast Ethernet, Ulazni priključak 10/100BaseTX, Izlazni priključak 100BaseFX (SC- single-mode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 40km, Auto MDI/MID-X, MissingLink, Link test.

  • Cijena
    858,52 kn
  • Neraspoloživo
D-Link media konverter DMC-700SC/E
D-Link media konverter DMC-700SC/E
Šifra proizvoda: M0430305

Opis proizvoda:
D-Link media konverter 1000BaseT/1000BaseSX (SC) multimode. D-Link media konverteri mogu se koristiti samostalno uz vanjski naponski adapter ili se smještaju u kučište za prihvat 16 media konvertera. Prije umetanja u kučište vade se iz svog metalnog kučišta i kao kartica umeću u šasiju DMC-1000. Kao opcije za šasiju nudi se redundantno napajanje i modul za SNMP nadzor.

Brand D-Link
Model DMC-700SC/E
Type Aktiva - Media konverter
PartNo DMC-700SC/E
Jamstvo 24
Masa 0,900 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DMC-700SC, Ulazni priključak 1000BaseT, Izlazni priključak 1000BaseSX (multimode), Ulazni konektor RJ45, Izlazni konektor SC, Maksimalna udaljenost 0,55 km, AC adapter uključen, moguća ugradnja u 16-slotno kućište DMC-1000

  • Cijena
    1.210,89 kn
  • Neraspoloživo
Allied Telesis media konverter, AT-MC1008/SP-60
Allied Telesis media konverter, AT-MC1008/SP-60
Šifra proizvoda: M0765123

Opis proizvoda:
AT-MC1008/SP, 1000T Gigabit Ethernet to fiber SFP standalone media converter, Converts copper Gigabit Ethernet to SFP (for Multimode or Single Mode fiber), Operates under all traffic loads, Fan-less design, Auto MDI/MID-X Copper Port, MissingLink Support, Transparent to Jumbo packets and VLAN tagged packets, Fiber Link Test Function, High Efficiency Power Adapters save customers a minimum of 20% (over previous models) in power consumption. Više na linku: http://alliedtelesis.eu/p-2215.html

Brand Allied Telesis
Model AT-MC1008/SP-60
Type Aktiva - Media konverter
PartNo AT-MC1008/SP-60
Jamstvo 60
Masa 0,740 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-MC1008/SP, 1000T Gigabit Ethernet to fiber SFP standalone media converter

  • Cijena
    1.262,39 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 31 - 45 od ukupno 51

Stranica 1 2 3 4