0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
Dell PartnerDirect HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Mrežne kartice





















Odaberite stranicu. Artikli 121 - 124 od ukupno 124

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9
INTEL Network Interface Card Ethernet X520 Network Adapter (10GBase-LR, 10000Mbps, Retail, 10 Gigabit Ethernet), 1-pk
INTEL Network Interface Card Ethernet X520 Network Adapter (10GBase-LR, 10000Mbps, Retail, 10 Gigabit Ethernet), 1-pk
Šifra proizvoda: A_E10G41BFLR

Opis proizvoda:
INTEL Network Interface Card Ethernet X520 Network Adapter (10GBase-LR, 10000Mbps, Retail, 10 Gigabit Ethernet), 1-pk

Brand INTEL
Model E10G41BFLR
Type MreĹžne kartice
PartNo E10G41BFLR
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Networking TypeNetwork Adapter
Local Area Network Architecture10GBase-LR
Requires Expansion Slot StandardPCI Express X8
Networking Form FactorPlug-in-card
Number of Ports1
Data Link Protocol Supports10 Gigabit Ethernet
Network/Transport ProtocolIPSec
IPv4
iSCSI
TCP/IP
UDP
IPv6
Data Bit Rate10000 Mbps
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS), IEEE 802.1Q(VLAN), IEEE 802.3, IEEE 802.3ad
CertificationsFCC B, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCC
Ethernet 10GBase-LR Port Quantity1
Ethernet 10GBase-LR Port Connector TypeSC single-mode
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.24 kg
Pieces in pack1


  • Cijena
    6.744,56 kn
  • Neraspoloživo
Intel Ethernet Server Adapter I340-F4, bulk
Intel Ethernet Server Adapter I340-F4, bulk
Šifra proizvoda: A_E1G44HFBLK

Opis proizvoda:
Intel Ethernet Server Adapter I340-F4, bulk

Brand INTEL
Model E1G44HFBLK
Type MreĹžne kartice
PartNo E1G44HFBLK
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Networking TypeNetwork Adapter
Local Area Network Architecture1000Base-SX
InterfaceFibre Channel
Requires Expansion Slot StandardPCI Express 2.0 x4
Networking Form FactorPlug-in-card
Number of Ports4
Data Link Protocol SupportsFC 1 Gbps
LAN ChipsetIntel 82580
Network/Transport ProtocoliSCSI
TCP/IP
UDP
NFS
AFP
SNMP
IP Direct Mode
RMON
Status IndicatorLink Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS), IEEE 802.1Q(VLAN), IEEE 802.3ad
Ethernet 1000Base-SX Port Quantity4
Ethernet 1000Base-SX Port Connector TypeLC multi-mode
Requires Operating SystemMicrosoft Windows Server 2008, Linux 2.6.0 or Later, FreeBSD, Microsoft Windows Server 2003, Microsoft Windows XP Pro, Microsoft Windows Vista, Microsoft Windows 7, SUSE Linux Enterprise Server 10, Red Hat Enterprise Linux
Package TypeBulk
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.18 kg
Pieces in pack1


  • Cijena
    8.388,20 kn
  • Neraspoloživo
Intel Ethernet Server Adapter I350-F4, retail bulk
Intel Ethernet Server Adapter I350-F4, retail bulk
Šifra proizvoda: A_I350F4BLK

Opis proizvoda:
Intel Ethernet Server Adapter I350-F4, retail bulk

Brand INTEL
Model I350F4BLK
Type MreĹžne kartice
PartNo I350F4BLK
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Networking TypeNetwork Adapter
Local Area Network ArchitectureFibre Channel
InterfacePCI Express 4x
Networking Form FactorPlug-in-card
Number of Ports2
Data Link Protocol SupportsFC 1 Gbps
LAN ChipsetIntel i350
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
CertificationsFCC B, UL, CE, VCCI, BSMI, CTICK, KCC
Fiber Channel External Interface Quantity4
Fiber Channel External Interface Connector TypeLC
Package TypeBulk
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.2 kg
Pieces in pack1


  • Cijena
    10.901,28 kn
  • Neraspoloživo
Bundle 1 x WC7520-100EUS + 10 x WNAP320-100PES
Bundle 1 x WC7520-100EUS + 10 x WNAP320-100PES
Šifra proizvoda: A_WC7532SKT-100PES

Opis proizvoda:
Bundle 1 x WC7520-100EUS + 10 x WNAP320-100PES

Brand NETGEAR
Model WC7532SKT-100PES
Type Networking - Multistation Access Unit
PartNo WC7532SKT-100PES
Jamstvo 32767
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Abbreviated DescriptionBundle 1 x WC7520-100EUS + 10 x WNAP320-100PES
Warranty Term (month)99999 month(s)
Warranty Products returnableYes
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)15 kg
Pieces in pack11
Packs in Box11
Box Weight Brutto (kg)15 kg


  • Cijena
    41.587,74 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 121 - 124 od ukupno 124

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9