0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
Dell PartnerDirect HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Switch » Neupravljivi

















Odaberite stranicu. Artikli 61 - 75 od ukupno 78

Stranica 1 2 3 4 5 6
Edimax Gig. Rackmount switch GS-1016,16-port
Edimax Gig. Rackmount switch GS-1016,16-port
Šifra proizvoda: L_edi-gs-1016

Opis proizvoda:
Model Edimax GS-1016
Prijenos podataka Filtriranje / Prosljeđivanje:
1000Mbps priključak - 1,488,000 pps
100Mbps priključak - 148,800 pps
10Mbps priključak - 14,880 pps

Prijenosni medij:
10BaseT Cat. 3, 4, 5 UTP/STP
100BaseTX Cat. 5 UTP/STP
1000BaseT Cat. 5E UTP/STP
Potrošnja snage 6.21 W (maks.)
Dimenzije i masa 441 × 131 × 44 mm, 1.7 kg (rack)
Ostalo Standardi: IEEE 802.3 10BaseT, IEEE 802.3u 100BaseTX, IEEE 802.3ab 1000BaseT, IEEE 802.3az Energy, Efficient Ethernet
RJ-45 priključci: 16
MAC adrese: 8K
Međuspremnik: 256 KB
Metoda prijenosa: Store and Forward
LED indikacija: link/aktivnost, napajanje
Napajanje: 100 - 240 V/AC, 50 - 60 Hz
Temperatura: 0~40°C (radna), -40~70°C (skladištenje)
Vlažnost: 10~90% (radna), maks. 5~90% (skladištenje)
Certifikacija: FCC Class A, CE

Brand Edimax
Model 
Type 
PartNo GS-1016
Jamstvo 2
Masa 2,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelEdimax GS-1016
Prijenos podatakaFiltriranje / Prosljeđivanje:
1000Mbps priključak - 1,488,000 pps
100Mbps priključak - 148,800 pps
10Mbps priključak - 14,880 pps

Prijenosni medij:
10BaseT Cat. 3, 4, 5 UTP/STP
100BaseTX Cat. 5 UTP/STP
1000BaseT Cat. 5E UTP/STP
Potrošnja snage6.21 W (maks.)
Dimenzije i masa441 × 131 × 44 mm, 1.7 kg (rack)
OstaloStandardi: IEEE 802.3 10BaseT, IEEE 802.3u 100BaseTX, IEEE 802.3ab 1000BaseT, IEEE 802.3az Energy, Efficient Ethernet
RJ-45 priključci: 16
MAC adrese: 8K
Međuspremnik: 256 KB
Metoda prijenosa: Store and Forward
LED indikacija: link/aktivnost, napajanje
Napajanje: 100 - 240 V/AC, 50 - 60 Hz
Temperatura: 0~40°C (radna), -40~70°C (skladištenje)
Vlažnost: 10~90% (radna), maks. 5~90% (skladištenje)
Certifikacija: FCC Class A, CE


  • Cijena
    752,70 kn
  • Neraspoloživo
ZyXEL GS1100-24E, 24-port GbE Unmanaged Switch
ZyXEL GS1100-24E, 24-port GbE Unmanaged Switch
Šifra proizvoda: L_zyx-gs1100-24e

Opis proizvoda:
Model Zyxel GS1100-24E
Sučelje 24x 100/1000 Mbps Ethernet priključak
Potrošnja snage 15.3 W
Dimenzije i masa 267 x 162 x 42mm
1.53kg
Karakteristike Switching capacity (Gbps): 48
Forwarding rate (Mpps): 35.7
Packet buffer (byte): 525 K
MAC address table: 8 K
MTBF (hr)
Heat dissipation (BTU/hr)
Ostalo Ulazni napon: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
Radna temperatura: 0°C - 50°C

Brand ZyXEL
Model 
Type 
PartNo GS1100-24E-EU0101F
Jamstvo 5
Masa 1,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelZyxel GS1100-24E
Sučelje24x 100/1000 Mbps Ethernet priključak
Potrošnja snage15.3 W
Dimenzije i masa267 x 162 x 42mm
1.53kg
KarakteristikeSwitching capacity (Gbps): 48
Forwarding rate (Mpps): 35.7
Packet buffer (byte): 525 K
MAC address table: 8 K
MTBF (hr)
Heat dissipation (BTU/hr)
OstaloUlazni napon: 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
Radna temperatura: 0°C - 50°C


  • Cijena
    834,60 kn
  • Raspoloživo
Intellinet switch neupravljivi, FE, 16-portni PoE+
Intellinet switch neupravljivi, FE, 16-portni PoE+
Šifra proizvoda: M0431353

Opis proizvoda:
Intellinet Switch Layer 2 Unmanaged 16 x 10/100Mbit PoE+ 8x 10/100mbit + 8 x 10/100Mbit POE, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: power output 30W per port, napajanje unutarnje

Brand Intellinet
Model 560771
Type Aktiva - Switch
PartNo 560771
Jamstvo 36
Masa 3,600 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Intellinet Switch Layer 2 Unmanaged 16 x 10/100Mbit PoE+ 8x 10/100mbit + 8 x 10/100Mbit POE, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: power output 30W per port, napajanje unutarnje

  • Cijena
    908,80 kn
  • Neraspoloživo
D-Link switch neupravljivi, DGS-1024D/E
D-Link switch neupravljivi, DGS-1024D/E
Šifra proizvoda: M0430414

Opis proizvoda:
<P>DGS-1024D je SOHO neupravljivi preklopnik, metalnog kućišta, namjenjen manjim mrežama i radnim grupama. Dvadeset i četiri gigabitna Ethernet porta posjeduju svojstvo automatske detekcije UTP kabela, omogućavajući rad uz korištenje straight-through ili crossover kabela. Uz to, preklopnik testira ispravnost kabela, signalizirajući mogući prekid. Koristi interno napajanje, hladi se dvama bočno ugrađenim ventilatorima. Montaža može biti zidna ili stolna. Zbog desktop dimenzija koriste se duži metalni nosači pri ugradnji u 19" komunikacijski ormar.</P>

Brand D-Link
Model DGS-1024D/E
Type Aktiva - Switch
PartNo DGS-1024D/E
Jamstvo 24
Masa 2,770 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DGS-1024D, 24 x 10/100/1000 Mbit, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, Napajanje unutarnje

  • Cijena
    921,21 kn
  • Raspoloživo
HP switch neupravljivi, 1420-16G, JH016A
HP switch neupravljivi, 1420-16G, JH016A
Šifra proizvoda: M0374394

Opis proizvoda:
HP 1420-16G unmanaged, 16x 10/100/1000 Mbps, fiksna konfiguracija, desktop i mogucnost ugradnje u ormar (vodilice uključene), 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,JH016A

Brand HP
Model JH016A
Type Aktiva - Switch
PartNo JH016A
Jamstvo 999
Masa 2,120 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HP 1420-16G unmanaged, 16x 10/100/1000 Mbps, fiksna konfiguracija, desktop i mogucnost ugradnje u ormar (vodilice uključene), 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,JH016A

  • Cijena
    956,21 kn
  • Raspoloživo
Allied Telesis switch neupravljivi, AT-FS708/POE
Allied Telesis switch neupravljivi, AT-FS708/POE
Šifra proizvoda: M0765010

Opis proizvoda:
AT-FS708/POE, 8x 10/100Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, svi portovi PoE (7,3W/port) ili 4 portovi PoE (15,4W/port), 1x SFP giga port, Unutarnje napajanje.

Brand Allied Telesis
Model AT-FS708/POE
Type Aktiva - Switch
PartNo AT-FS708/POE-50
Jamstvo 60
Masa 2,920 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-FS708/POE, 8x 10/100Mbps, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, svi portovi PoE (7,3W/port) ili 4 portovi PoE (15,4W/port), 1x SFP giga port, Unutarnje napajanje.

  • Cijena
    981,52 kn
  • Neraspoloživo
Edimax FE switch ES-1008P, 8-port, 8xPoE
Edimax FE switch ES-1008P, 8-port, 8xPoE
Šifra proizvoda: L_edi-es-1008p

Opis proizvoda:
Model Edimax ES-1008P
Sučelje RJ-45 priključci x8
PoE priključci x8
Potrošnja snage Do 5 W

PoE proračun:
145 W
PoE priključci, puno opterećenje: 30W x 4P = 120W ili 15.4 x 8P = 123.2W ili 30W x 2P + 15.4 x 4P = 60W + 61.6W = 121.6W
Dimenzije i masa 280 x 179 x 44.5 mm, 1,5 kg
Ostalo MAC adresa: 1K
Međuspremnik: 96K
Metoda prijenosa podataka: Store and Forward
Prijenosni mediji: 10BASE-T Cat. 3, 4, 5 UTP/STP; 100BASE-TX Cat. 5 UTP/STP
LED indikacija: napajanje (zeleno), LNK/ACT (zeleno, Port 1 - Port 8), PoE (zeleno, Port 1 - Port 8)
Temperatura: 0 - 40®C (radna), -40 - 70®C (skladištenje)
Vlažnost: 10-90% (bez kondenzacije)
Standardi IEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3af/802.3at PoE
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
Napajanje 100 - 240V AC, 50/60Hz
Certifikacija FCC Class B, CE

Brand Edimax
Model 
Type 
PartNo ES-1008P
Jamstvo 2
Masa 2,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelEdimax ES-1008P
SučeljeRJ-45 priključci x8
PoE priključci x8
Potrošnja snageDo 5 W

PoE proračun:
145 W
PoE priključci, puno opterećenje: 30W x 4P = 120W ili 15.4 x 8P = 123.2W ili 30W x 2P + 15.4 x 4P = 60W + 61.6W = 121.6W
Dimenzije i masa280 x 179 x 44.5 mm, 1,5 kg
OstaloMAC adresa: 1K
Međuspremnik: 96K
Metoda prijenosa podataka: Store and Forward
Prijenosni mediji: 10BASE-T Cat. 3, 4, 5 UTP/STP; 100BASE-TX Cat. 5 UTP/STP
LED indikacija: napajanje (zeleno), LNK/ACT (zeleno, Port 1 - Port 8), PoE (zeleno, Port 1 - Port 8)
Temperatura: 0 - 40®C (radna), -40 - 70®C (skladištenje)
Vlažnost: 10-90% (bez kondenzacije)
StandardiIEEE 802.3 10BASE-T
IEEE 802.3u 100BASE-TX
IEEE 802.3af/802.3at PoE
IEEE 802.3x Flow Control
IEEE 802.3az Energy Efficient Ethernet
Napajanje100 - 240V AC, 50/60Hz
CertifikacijaFCC Class B, CE


  • Cijena
    1.025,70 kn
  • Raspoloživo
D-Link switch neupravljivi, DGS-1008MP
D-Link switch neupravljivi, DGS-1008MP
Šifra proizvoda: M4001365

Opis proizvoda:
DGS-1008MP, 8x 10/100/1000Mbps , svi portovi su PoE, PoE output 30W/port 8 x Auto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, 11" rackmonut, napajanje vanjsko

Brand D-Link
Model DGS-1008MP
Type Aktiva - Switch
PartNo DGS-1008MP
Jamstvo 24
Masa 3,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DGS-1008MP, 8x 10/100/1000Mbps , svi portovi su PoE, PoE output 30W/port 8 x Auto MDI/MDIX, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, 11" rackmonut, napajanje vanjsko

  • Cijena
    1.037,48 kn
  • Neraspoloživo
HP switch neupravljivi,V1405-16G
HP switch neupravljivi,V1405-16G
Šifra proizvoda: M0362031

Opis proizvoda:
HP V1405 serija uređaja je plug-and-play neupravljivi Gigabitni preklopnik. Podržavaju MDI/MDIX. Bez ventilatora s visokom pouzdanošću, niskom potrošnjom struje. Desktop verzija.

Brand HP
Model V1405-16G Desktop
Type Aktiva - Switch
PartNo JD844A
Jamstvo 999
Masa 1,220 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
V1405-16G Desktop, ex 3COM 3C1671600A, 16 x 10/100/1000 Mbps, neupravljivi, fanless, QoS, Jumbo packet podrška, Desktop verzija.

  • Cijena
    1.212,76 kn
  • Neraspoloživo
Intellinet switch neupravljivi, FE, 16-portni PoE+
Intellinet switch neupravljivi, FE, 16-portni PoE+
Šifra proizvoda: M0431352

Opis proizvoda:
Intellinet Switch Layer 2 Unmanaged 16 x 10/100Mbit PoE+ rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: power output 30W per port, napajanje unutarnje

Brand Intellinet
Model 560849
Type Aktiva - Switch
PartNo 560849
Jamstvo 36
Masa 3,650 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Intellinet Switch Layer 2 Unmanaged 16 x 10/100Mbit PoE+ rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: power output 30W per port, napajanje unutarnje

  • Cijena
    1.298,84 kn
  • Neraspoloživo
HP switch neupravljivi, 1420-24G-2SFP, JH017A
HP switch neupravljivi, 1420-24G-2SFP, JH017A
Šifra proizvoda: M0374395

Opis proizvoda:
HP 1420-24G-2SFP, unmanaged, 24x 10/100/1000 Mbps + 2 SFP fiksna100/1000 Mbps porta, fiksna konfiguracija, rackmount, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,JH017A

Brand HP
Model JH017A
Type Aktiva - Switch
PartNo JH017A
Jamstvo 999
Masa 3,220 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HP 1420-24G-2SFP, unmanaged, 24x 10/100/1000 Mbps + 2 SFP fiksna100/1000 Mbps porta, fiksna konfiguracija, rackmount, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,JH017A

  • Cijena
    1.444,96 kn
  • Raspoloživo
Allied Telesis switch neupravljivi, AT-GS900/8PS-50
Allied Telesis switch neupravljivi, AT-GS900/8PS-50
Šifra proizvoda: M0765088

Opis proizvoda:
GS900 PoE neupravljiva serija za kučne i SMB korisnik. Idelani za zaštitne kamere, video zaštitu. Pružaju jednostavnu instalaciju u samo nekoliko minuta. Dizajnirani da troše manje snage + overnight mode, dodatno smanjenje potrošnje kada se ne koriste. AT-GS900/8PS-50, 8xt 10/100/1000Mbps, 1x SFP UPlink, 8x Auto MDI/MDIX, 4 x PoE ports, PoE 75W, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, mogućnost montaže na zid, interno napajanje.

Brand Allied Telesis
Model AT-GS900/8PS-50
Type Aktiva - Switch
PartNo AT-GS900/8PS-50
Jamstvo 60
Masa 2,664 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-GS900/8PS-50, 8xt 10/100/1000Mbps, 1x SFP UPlink, 8x Auto MDI/MDIX, 4 x PoE ports, PoE 75W, desktop, fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, mogućnost montaže na zid, interno napajanje.

  • Cijena
    1.820,04 kn
  • Neraspoloživo
AT-FS238B/1-60
AT-FS238B/1-60
Šifra proizvoda: M0765113

Opis proizvoda:
AT-FS238B/1-60-10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media and rate converter. 2-port single strand fiber media converter, 10/100TX (RJ-45) to 100FX (SC), (1550nm TX/1310nm RX) with distances up to 15km AT-FS200 Series Fast Ethernet bridging media converters are two port, unmanaged and standalone. They convert copper to fiber media, enabling both ports to operate at the same or at different speeds.

Brand Allied Telesis
Model AT-FS238B/1-60
Type Aktiva - Media konverter
PartNo AT-FS238B/1-60
Jamstvo 60
Masa 0,860 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-FS238B/1-60 - 10/100TX to 100FX (SC) single-mode fiber standalone media and rate converter.

  • Cijena
    2.145,04 kn
  • Neraspoloživo
D-Link switch neupravljivi, DES-1018MP
D-Link switch neupravljivi, DES-1018MP
Šifra proizvoda: M0431299

Opis proizvoda:
DES-1018MP, 16x 10/100Mbps + x 10/100/1000 BaseT/SFP, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: 246,4W, 1-16 port do 15,4W/port, Napajanje unutarnje

Brand D-Link
Model DES-1018MP
Type Aktiva - Switch
PartNo DES-1018MP
Jamstvo 24
Masa 3,280 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DES-1018MP, 16x 10/100Mbps + x 10/100/1000 BaseT/SFP, desktop (mogućnost ugradnje u ormar), fiksna konfiguracija, 1U, unamanaged, Layer 2, PoE budget: 246,4W, 1-16 port do 15,4W/port, Napajanje unutarnje

  • Cijena
    2.317,43 kn
  • Neraspoloživo
HP switch neupravljivi, 1420-24G-2S, JH018A
HP switch neupravljivi, 1420-24G-2S, JH018A
Šifra proizvoda: M0374396

Opis proizvoda:
HP 1420-24G-2SFP, unmanaged, 24x 10/100/1000 Mbps + 2 10Gb SFP porta, fiksna konfiguracija, rackmount, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,JH018A

Brand HP
Model JH018A
Type Aktiva - Switch
PartNo JH018A
Jamstvo 999
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HP 1420-24G-2SFP, unmanaged, 24x 10/100/1000 Mbps + 2 10Gb SFP porta, fiksna konfiguracija, rackmount, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,JH018A

  • Cijena
    2.866,61 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 61 - 75 od ukupno 78

Stranica 1 2 3 4 5 6