0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
Dell PartnerDirect HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Switch » Web upravljivi
































Odaberite stranicu. Artikli 1 - 20 od ukupno 237

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
INT Network Gigabit High-Power PoE+ Extender Repeater, IEEE 802.3at/af Power over Ethernet (PoE+/PoE), metal
INT Network Gigabit High-Power PoE+ Extender Repeater, IEEE 802.3at/af Power over Ethernet (PoE+/PoE), metal
Šifra proizvoda: A_560962

Opis proizvoda:
INT Network Gigabit High-Power PoE+ Extender Repeater, IEEE 802.3at/af Power over Ethernet (PoE+/PoE), metal

Brand INTELLINET
Model 560962
Type MreĹžni preklopnici
PartNo 560962
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Abbreviated DescriptionNetwork Gigabit High-Power PoE+ Extender Repeater
Status IndicatorActivity Status
Connector StandardEthernet Transceiver
Minimum Operating Ambient Temperature-10 °C
Nominal Weight0.1 kg
Width (mm)31 mm
CertificationsFCC Class A, CE
Data TransmissionFull Duplex
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
Maximum Distance Range100 m
Depth (mm)102.8 mm
Height (mm)20 mm
Maximum Operating Ambient Temperature50 °C
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u
IEEE 802.3at
Networking FeaturesPower over Ethernet (PoE)
Power over Ethernet plus (PoE+)
Package TypeBox
Form FactorExternal
LAN Interface Quantity2
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.51 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)30.6 kg
Packs in Box60
EAN Code766623560962


  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
IntellinetFast Ethernet Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi)
IntellinetFast Ethernet Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi)
Šifra proizvoda: A_506519

Opis proizvoda:
IntellinetFast Ethernet Media Converter, 10/100Base-TX to 100Base-FX (ST) Multi-Mode, 2 km (1.24 mi)

Brand INTELLINET
Model 506519
Type Networking - Switch Box
PartNo 506519
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Status IndicatorActivity Status
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Humidity10 %
Nominal Weight0.5 kg
Width (mm)70 mm
CertificationsFCC Class B, CE
Data TransmissionFull Duplex
Local Area Network Architecture100Base-FX
100Base-TX
Transceiver DesignMulti-Port
Maximum Distance Range2000 m
Depth (mm)107 mm
Height (mm)26 mm
Maximum Input Voltage5 V
Maximum Operating Ambient Temperature70 °C
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
Package TypeBox
Optical Wave Length1310 nm
Fiber Channel External Interface Quantity1
Fiber Channel External Interface Connector TypeST Multi-Mode
LAN Interface Quantity1
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.43 kg
Pack Weight Netto (kg)0.435 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)8.7 kg
Retail Packaging Net Weight Carton0 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic0 kg
Packs in Box20
EAN Code766623506519


  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti EdgeRouter POE (5x 10/100/1000Mbps, 512MB RAM, 2GB storage, concole, PoE)
Ubiquiti EdgeRouter POE (5x 10/100/1000Mbps, 512MB RAM, 2GB storage, concole, PoE)
Šifra proizvoda: A_ERPOE-5

Opis proizvoda:
Ubiquiti EdgeRouter POE (5x 10/100/1000Mbps, 512MB RAM, 2GB storage, concole, PoE)

Brand UBIQUITI
Model ERPOE-5
Type MreĹžni preklopnici
PartNo ERPOE-5
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Internal Clock Rate800 MHz
Installed Buffer Memory Storage Capacity2048 MB
Installed Flash Memory Storage Capacity4 GB
Data Link Protocol SupportsGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-T
Routing ProtocolIGMPv2
OSPF
RIP
Static Routing
Switching ProtocolEthernet
Switching LayersLayer 3
Data Bit Rate1000 Mbps
Network/Transport ProtocolIPv4
L2TP
PPPoE
PPTP
IPv6
DHCP
DNS
DHCPv6
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3u
Networking FeaturesRadius Authenticated Device Access
Web Interface
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop
CertificationsCE, FCC, IC
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity8
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Management Port Quantity1
Management Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Minimum Input Frequency50 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Minimum Input Voltage110 V
Maximum Power Consumption60 W
Depth (mm)164 mm
Height (mm)44 mm
Width (mm)484 mm
Nominal Weight2.3 kg
External ColorBlack
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature45 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature-10 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pieces in pack1
Packs in Box1


  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti EP-R6
Ubiquiti EP-R6
Šifra proizvoda: A_EP-R6

Opis proizvoda:
Ubiquiti EP-R6

Brand UBIQUITI
Model EP-R6
Type MreĹžni preklopnici
PartNo EP-R6
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity256 MB
RAM Capacity256 MB
Number of Ports5 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Network/Transport ProtocolIPv4
PPPoE
IPv6
DHCP
NTP
DNS
QoS
SNMP
DHCPv6
Status LED IndicatorsActivity Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3ad
Networking FeaturesNAT Support
Power over Ethernet (PoE)
PPTP Support
Device LocationExternal
Mounting CapabilityPole/Wallmount/Ceiling
CertificationsCE, FCC, IC
SFP Slot Quantity1
Power Device LocationInternal
Maximum Input Current3 A
Maximum Power Consumption7 W
Depth (mm)49.8 mm
Height (mm)188.6 mm
Width (mm)177.1 mm
Nominal Weight0.605 kg
External ColourWhite
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature65 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature-40 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products ReturnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty Validation CriteriaSerial Number
Pieces in pack1
Packs in Box1


  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti Instant PoE konvertor 48V/18V, 802.3af - outdoor
Šifra proizvoda: A_INS-8023AF-O

Opis proizvoda:
Ubiquiti Instant PoE konvertor 48V/18V, 802.3af - outdoor

Brand UBIQUITI
Model INS-8023AF-O
Type Networking - Switch Box
PartNo INS-8023AF-O
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti LiteBeam 5GHz AC 16dbi/120st.
Šifra proizvoda: A_LBE-5AC-16-120

Opis proizvoda:
Ubiquiti LiteBeam 5GHz AC 16dbi/120st.

Brand UBIQUITI
Model LBE-5AC-16-120
Type MreĹžni preklopnici
PartNo LBE-5AC-16-120
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti POE 15V - 12W
Šifra proizvoda: A_POE-15-12W

Opis proizvoda:
Ubiquiti POE 15V - 12W

Brand UBIQUITI
Model POE-15-12W
Type MreĹžni preklopnici
PartNo POE-15-12W
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti POE 50V - 60W
Ubiquiti POE 50V - 60W
Šifra proizvoda: A_POE-50-60W

Opis proizvoda:
Ubiquiti POE 50V - 60W

Brand UBIQUITI
Model POE-50-60W
Type MreĹžni preklopnici
PartNo POE-50-60W
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Power Device TypePoE Adapter
Power Device LocationExternal
Input VoltageAC 90-260 V
Input Frequency47/63 Hz
Rated Input Current1.3 A
Input Power Connectors Quantity1
Input Power Connectors TypeIEC-320 C6
Output VoltageDC 50 V
Maximum Output Power60 W
CertificationsUSA, EU, AR, BR, UL, CCC, Mexico
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Maximum Operating Humidity95 %
Minimum Operating Humidity35 %
Maximum Non-Operating Ambient Temperature70 °C
Minimum Non-Operating Ambient Temperature-30 °C
External ColorBlack
Package TypeRetail
Depth (mm)33 mm
Height (mm)60 mm
Width (mm)100.95 mm
Nominal Weight0.192 kg
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pieces in pack1
Packs in Box1


  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti TOUGHSwitch TS-5, 5x 10/100/1000Mbps RJ45 Passive PoE 24V, 1 x 10/100 Management Port, Processor MIPS 24K 400 MHz, Storage Memory 64 MB, Code Storage 8 MB, 1 x USB 2.0 Type A (Reserved for Future Use)
Ubiquiti TOUGHSwitch TS-5, 5x 10/100/1000Mbps RJ45 Passive PoE 24V, 1 x 10/100 Management Port, Processor MIPS 24K 400 MHz, Storage Memory 64 MB, Code Storage 8 MB, 1 x USB 2.0 Type A (Reserved for Future Use)
Šifra proizvoda: A_TS-5

Opis proizvoda:
Ubiquiti TOUGHSwitch TS-5, 5x 10/100/1000Mbps RJ45 Passive PoE 24V, 1 x 10/100 Management Port, Processor MIPS 24K 400 MHz, Storage Memory 64 MB, Code Storage 8 MB, 1 x USB 2.0 Type A (Reserved for Future Use)

Brand UBIQUITI
Model TS-5
Type MreĹžni preklopnici
PartNo TS-5
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Max. CPU Bus Clock Rate400 MHz
Installed Buffer Memory Storage Capacity64 MB
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX
Data Link Protocol SupportsGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
Number of Ports5
Switching ProtocolEthernet
Data Bit Rate1000 Mbps
Status IndicatorActivity Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3u
Networking FeaturesPower over Ethernet (PoE)
Device LocationExternal
CertificationsCE, FCC, IC
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Quantity5
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Management Port Quantity1
Management Port Connector TypeRJ-45
Maximum Input Voltage22 V
Maximum Power Consumption60 W
Minimum Input Voltage24 V
Depth (mm)27.3 mm
Height (mm)87.5 mm
Width (mm)197 mm
Nominal Weight0.25 kg
External ColorBlack
Package TypeRetail
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pieces in pack1
Packs in Box1


  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti TOUGHSwitch TS-8PRO, 8x 10/100/1000Mbps RJ45 Passive PoE 24V/48V, 1 x 10/100 Management Port, Processor MIPS 24K 400 MHz, Storage Memory 64 MB, Code Storage 8 MB, 1 x USB 2.0 Type A (Reserved for Future Use)
Ubiquiti TOUGHSwitch TS-8PRO, 8x 10/100/1000Mbps RJ45 Passive PoE 24V/48V, 1 x 10/100 Management Port, Processor MIPS 24K 400 MHz, Storage Memory 64 MB, Code Storage 8 MB, 1 x USB 2.0 Type A (Reserved for Future Use)
Šifra proizvoda: A_TS-8PRO

Opis proizvoda:
Ubiquiti TOUGHSwitch TS-8PRO, 8x 10/100/1000Mbps RJ45 Passive PoE 24V/48V, 1 x 10/100 Management Port, Processor MIPS 24K 400 MHz, Storage Memory 64 MB, Code Storage 8 MB, 1 x USB 2.0 Type A (Reserved for Future Use)

Brand UBIQUITI
Model TS-8PRO
Type MreĹžni preklopnici
PartNo TS-8PRO
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports8 x (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Total Number of Ports8
Switching ProtocolEthernet
Networking Features8 Ports PoE
Device LocationExternal
CertificationsCE, FCC, IC
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Quantity8
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Maximum Power Consumption150 W
Depth (mm)185 mm
Height (mm)41 mm
Width (mm)210 mm
Nominal Weight1.24 kg
Maximum Operating Ambient Temperature55 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature-25 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pieces in pack1


  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Education (450/1300Mbps + Loudspeaker)
Šifra proizvoda: A_UAP-AC-EDU

Opis proizvoda:
Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Education (450/1300Mbps + Loudspeaker)

Brand UBIQUITI
Model UAP-AC-EDU
Type MreĹžni preklopnici
PartNo UAP-AC-EDU
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti US48-750W 48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+ PoE/PoE+/PoE24V
Šifra proizvoda: A_US-48-750W

Opis proizvoda:
Ubiquiti US48-750W 48x1000Mbps + 2xSFP + 2xSFP+ PoE/PoE+/PoE24V

Brand UBIQUITI
Model US-48-750W
Type MreĹžni preklopnici
PartNo US-48-750W
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    0,00 kn
  • Neraspoloživo
Switch TENDA S105 (5 x 100/10Mbps, Desktop, Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch, MAC address filtering) Retail
Switch TENDA S105 (5 x  100/10Mbps, Desktop, Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch, MAC address filtering) Retail
Šifra proizvoda: A_S105

Opis proizvoda:
Switch TENDA S105 (5 x 100/10Mbps, Desktop, Auto-Negotiation, MDI/MDI-X switch, MAC address filtering) Retail

Brand TENDA
Model S105
Type MreĹžni preklopnici
PartNo S105
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX
Data Link Protocol SupportsFast Ethernet/Ethernet
Number of Ports5
Switching ProtocolEthernet
Data Bit Rate100 Mbps
MAC Address Table Size2K
Status IndicatorLink
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
Networking FeaturesAuto-Negotiation
MDI/MDI-X switch
MAC address filtering
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity5
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Maximum Input Voltage220 V
Maximum Power Consumption2.7 W
Minimum Input Frequency50 Hz
Depth (mm)90.1 mm
Height (mm)31.7 mm
Width (mm)139.95 mm
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.17 kg
Pieces in pack1
Box Length (mm)340 mm
Box Width (mm)637 mm
Box Height (mm)320 mm
Box Weight Brutto (kg)15 kg
Packs in Box90
EAN Code6932849431049


  • Cijena
    37,52 kn
  • Neraspoloživo
Switch TP-Link TL-SF1005D, 5-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
Switch TP-Link TL-SF1005D, 5-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
Šifra proizvoda: A_TL-SF1005D

Opis proizvoda:
Switch TP-Link TL-SF1005D, 5-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case

Brand TP-LINK
Model TL-SF1005D
Type MreĹžni preklopnici
PartNo TL-SF1005D
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX
Data Link Protocol SupportsFast Ethernet/Ethernet
Number of Ports5
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
MAC Address Table Size1K
Network/Transport ProtocolTCP/IP
CSMA/CD
Status IndicatorActivity Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop/Wallmount
CertificationsFCC, CE
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity5
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Depth (mm)140 mm
Height (mm)87 mm
Width (mm)27 mm
External ColorWhite/Black
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.28 kg
Pieces in pack1
Packs in Box40


  • Cijena
    59,97 kn
  • Raspoloživo
Switch TP-Link TL-SF1008D, 8-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, LED indicator, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
Switch TP-Link TL-SF1008D, 8-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, LED indicator, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case
Šifra proizvoda: A_TL-SF1008D

Opis proizvoda:
Switch TP-Link TL-SF1008D, 8-Port RJ45 10/100Mbps desktop switch, Fanless, LED indicator, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX, Plastic case

Brand TP-LINK
Model TL-SF1008D
Type MreĹžni preklopnici
PartNo TL-SF1008D
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet)
Total Number of Ports8
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate100 Mbps
Status IndicatorNetwork
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Networking FeaturesAuto-Negotiation
Auto-uplink
MDI/MDI-X switch
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop
CertificationsFCC, CE, RoHS
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity8
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Depth (mm)27.5 mm
Height (mm)87 mm
Width (mm)140 mm
External ColorWhite/Black
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.33 kg
Pieces in pack1
Packs in Box30


  • Cijena
    74,52 kn
  • Raspoloživo
Netgear 5x 10/100 ProSafe switch, plastic casing, external power supply
Netgear 5x 10/100 ProSafe switch, plastic casing, external power supply
Šifra proizvoda: A_FS205-100PES

Opis proizvoda:
Netgear 5x 10/100 ProSafe switch, plastic casing, external power supply

Brand NETGEAR
Model FS205-100PES
Type MreĹžni preklopnici
PartNo FS205-100PES
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports5 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet)
Total Number of Ports5
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate100 Mbps
MAC Address Table Size2K
Status IndicatorActivity Status
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3i
Networking FeaturesAuto-uplink
MDI/MDI-X switch
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop
CertificationsCE mark, CB
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity5
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Depth (mm)72 mm
Height (mm)26 mm
Width (mm)100 mm
Nominal Weight0.1 kg
External ColorSilver
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.28 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)1.68 kg
Packs in Box6


  • Cijena
    77,81 kn
  • Neraspoloživo
5-Port Fast Ethernet Switch, Plastic
5-Port Fast Ethernet Switch, Plastic
Šifra proizvoda: A_560672

Opis proizvoda:
5-Port Fast Ethernet Switch, Plastic

Brand MANHATTAN
Model 560672
Type MreĹžni preklopnici
PartNo 560672
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports5 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet)
Total Number of Ports5
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate100 Mbps
Status LED IndicatorsActivity Status, Link Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Device LocationExternal
CertificationsFCC Class B, CE, RoHS
LAN1 (RJ-45) ( x 5)
Power Device LocationExternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Minimum Input Frequency50 Hz
Depth (mm)45 mm
Height (mm)23 mm
Width (mm)97 mm
External ColorWhite
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.33 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)9.9 kg
Packs in Box30


  • Cijena
    81,61 kn
  • Raspoloživo
8x 10/100 ProSafe switch, plastic casing, external power supply
8x 10/100 ProSafe switch, plastic casing, external power supply
Šifra proizvoda: A_FS208-100PES

Opis proizvoda:
8x 10/100 ProSafe switch, plastic casing, external power supply

Brand NETGEAR
Model FS208-100PES
Type MreĹžni preklopnici
PartNo FS208-100PES
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet)
Total Number of Ports8
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate100 Mbps
MAC Address Table Size1K
Status IndicatorActivity Status
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3i
Networking FeaturesAuto-uplink
MDI/MDI-X switch
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop
CertificationsCE mark, CB
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity8
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Depth (mm)93 mm
Height (mm)26 mm
Width (mm)152 mm
Nominal Weight0.13 kg
External ColorSilver
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.28 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)3.36 kg
Packs in Box12


  • Cijena
    95,02 kn
  • Neraspoloživo
8-Port Fast Ethernet Switch, Plastic
8-Port Fast Ethernet Switch, Plastic
Šifra proizvoda: A_560689

Opis proizvoda:
8-Port Fast Ethernet Switch, Plastic

Brand MANHATTAN
Model 560689
Type MreĹžni preklopnici
PartNo 560689
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet)
Total Number of Ports8
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate100 Mbps
Status LED IndicatorsActivity Status, Link Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Device LocationExternal
CertificationsFCC Class B, CE, RoHS
LAN1 (RJ-45) ( x 8)
Power Device LocationExternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Minimum Input Frequency50 Hz
Depth (mm)50 mm
Height (mm)26.5 mm
Width (mm)138 mm
External ColorWhite
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.275 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)8.25 kg
Packs in Box30


  • Cijena
    98,57 kn
  • Neraspoloživo
5-Port Fast Ethernet Office Switch, Desktop Size, Metal, IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet)
5-Port Fast Ethernet Office Switch, Desktop Size, Metal, IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet)
Šifra proizvoda: A_523301

Opis proizvoda:
5-Port Fast Ethernet Office Switch, Desktop Size, Metal, IEEE 802.3az (Energy Efficient Ethernet)

Brand INTELLINET
Model 523301
Type MreĹžni preklopnici
PartNo 523301
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity48 KB
Number of Ports5 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet)
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate100 Mbps
MAC Address Table Size1K
Status LED IndicatorsActivity Status, Link Status
Data TransmissionHalf Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3az
Device LocationExternal
CertificationsFCC Class B, CE Mark
LAN5 (RJ-45)
Power Device LocationExternal
Depth (mm)75 mm
Height (mm)25 mm
Width (mm)121 mm
Nominal Weight0.42 kg
External ColorBlack
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature55 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.46 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)13.8 kg
Packs in Box30


  • Cijena
    125,27 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 1 - 20 od ukupno 237

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12