0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (dostava i plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja na kućnoj adresi)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
EMC 16 Authorised PartnerDirect Fujitsu Partner HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Switch » Web upravljivi



































Odaberite stranicu. Artikli 201 - 220 od ukupno 335

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m DEM-431XT
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m DEM-431XT
Šifra proizvoda: R_DLI-0464

Opis proizvoda:
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m

Brand D-LINK
Model DLI-0464
Type 
PartNo DEM-431XT
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m

  • Cijena
    2.266,06 kn
  • Neraspoloživo
16-Port 10/100 Unmanaged PoE Switch DES-1018MP
16-Port 10/100 Unmanaged PoE Switch DES-1018MP
Šifra proizvoda: R_DLI-0401

Opis proizvoda:
16-Port 10/100 Unmanaged PoE Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0401
Type 
PartNo DES-1018MP
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
16-Port 10/100 Unmanaged PoE Switch

  • Cijena
    2.289,18 kn
  • Neraspoloživo
Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/24-50
Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/24-50
Šifra proizvoda: M0765024

Opis proizvoda:
AT-GS950/24-50, 24x 10/100/1000Mbps , 4x Combo SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje, napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL

Brand Allied Telesis
Model AT-GS950/24-50
Type Aktiva - Switch
PartNo AT-GS950/24-50
Jamstvo 60
Masa 5,160 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-GS950/24-50, 24x 10/100/1000Mbps , 4x Combo SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje, napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL

  • Cijena
    2.293,48 kn
  • Neraspoloživo
D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-24P
D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-24P
Šifra proizvoda: M0431292

Opis proizvoda:
DGS-1100-24, 24-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, 12 ports PoE, PoE budget: 100W, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based management, 11' Rackmount - Port mirroring - Bandwidth control - Storm control - 802.3, 802.3u, 802.3x - SmartConsole Utility - Web based management - Cable diagnostics - 11" Rackmount Installation

Brand D-Link
Model DGS-1100-24P
Type Aktiva - Switch
PartNo DGS-1100-24P
Jamstvo 24
Masa 3,200 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DGS-1100-24, 24-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, 12 ports PoE, PoE budget: 100W, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, Web based managment, 11"Rackmount

  • Cijena
    2.297,37 kn
  • Neraspoloživo
24-Port Gigabit Smart PoE Switch DGS-1100-24P
24-Port Gigabit Smart PoE Switch DGS-1100-24P
Šifra proizvoda: R_DLI-0369

Opis proizvoda:
24-Port Gigabit Smart PoE Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0369
Type 
PartNo DGS-1100-24P
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
24-Port Gigabit Smart PoE Switch

  • Cijena
    2.312,31 kn
  • Neraspoloživo
Netgear 24x 10/100/1000 Prosafe Plus Switch with PoE (management via PC utility)
Netgear 24x 10/100/1000 Prosafe Plus Switch with PoE (management via PC utility)
Šifra proizvoda: A_JGS524PE-100EUS

Opis proizvoda:
Netgear 24x 10/100/1000 Prosafe Plus Switch with PoE (management via PC utility)

Brand NETGEAR
Model JGS524PE-100EUS
Type MreĹžni preklopnici
PartNo JGS524PE-100EUS
Jamstvo 32767
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Switching ProtocolEthernet
Data Bit Rate1000 Mbps
MAC Address Table Size16K
Status IndicatorActivity Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3af
IEEE 802.3x
IEEE 802.1x
Networking FeaturesPoE
Device LocationPlug-in Module
Mounting CapabilityRackmount
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity24
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationInternal
Maximum Input Current2.5 A
Maximum Input Frequency60 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Maximum Power Consumption123 W
Minimum Input Frequency50 Hz
Minimum Input Voltage100 V
Depth (mm)169 mm
Height (mm)43 mm
Width (mm)328 mm
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature50 °C
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Mean Time Between Failures643506 hr
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)99999 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)12 kg
Packs in Box6


  • Cijena
    2.323,76 kn
  • Neraspoloživo
Netgear 48-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch
Netgear 48-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch
Šifra proizvoda: A_GS348-100EUS

Opis proizvoda:
Netgear 48-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch

Brand NETGEAR
Model GS348-100EUS
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GS348-100EUS
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Buffer Memory1.5 MB
Number of Ports48 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Switching LayersLayer 2
MAC Address Table Size16K
Network/Transport ProtocolQoS
IGMP
IGMPv2
IGMPv3
Status IndicatorActivity Status
Status LED IndicatorsPower, Activity Status, Link, Speed
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3i
IEEE 802.3az
Networking FeaturesAuto-Negotiation
Jumbo Frames Support
MDI/MDI-X switch
Unmanaged
Mounting CapabilityDesktop/Rackmount
Standard Rack Height1U
CertificationsCE mark, FCC Part 15 Class A, VCCI Class A, C-Tick
Power AdapterInternal
AC 100-240 V, 50/60 Hz, max 1 A
Power Consumption Operational23 W
Power Consumption Stand By/Sleep8.81 W
Depth (mm)204 mm
Height (mm)43.2 mm
Width (mm)440 mm
Nominal Weight1.31 kg
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature50 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Length (mm)440 mm
Pack Width (mm)43 mm
Pack Height (mm)204 mm
Pack Weight Brutto (kg)3.15 kg
Pack Weight Netto (kg)3.15 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)3.15 kg
Retail Packaging Net Weight Carton0.01 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic0.01 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    2.325,87 kn
  • Neraspoloživo
JetStream- 24-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots
JetStream- 24-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots
Šifra proizvoda: A_TL-SG5428

Opis proizvoda:
JetStream- 24-Port Gigabit L2 Managed Switch with 4 SFP Slots

Brand TP-LINK
Model TL-SG5428
Type Networking - Switch Box
PartNo TL-SG5428
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports24 x 1000Base-X (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Total Number of Ports28
Switching LayersLayer 2
MAC Address Table Size8K
Network/Transport ProtocolTCP/IP
UDP
TFTP
DHCP
SNTP
SNMPv1
SNMPv2c
SNMPv3
SSL/TLS
IGMP
BOOTP
IGMPv2
SSHv1
SSHv2
RMON
IGMPv3
STP
RSTP
MSTP
Status IndicatorLink Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1D(Spanning Tree Protocol)
IEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3z
IEEE 802.3i
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
Networking FeaturesAuto-Negotiation
MDI/MDI-X switch
DoS Attack Protection
Web Interface
MAC address filtering
Device LocationExternal
Mounting CapabilityRackmount
Standard Rack Height1U
CertificationsCE, FCC
SFP Slot Quantity12
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity4
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Management Port Quantity1
Management Port Connector TypeRJ-45
Requires Operating SystemApple Mac OS
Linux
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows 98SE
Microsoft Windows NT
Microsoft Windows XP
Novell Netware
Unix
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Power Device LocationInternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Minimum Input Frequency50 Hz
Minimum Input Voltage100 V
Depth (mm)260 mm
Height (mm)44 mm
Width (mm)440 mm
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)4.8 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)5 kg
Packs in Box4


  • Cijena
    2.349,37 kn
  • Neraspoloživo
ProSafe 24 Giga Staking Kit AX742
ProSafe 24 Giga Staking Kit        AX742
Šifra proizvoda: A_AX742

Opis proizvoda:
ProSafe 24 Giga Staking Kit AX742

Brand NETGEAR
Model AX742
Type MreĹžni preklopnici
PartNo AX742
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Description

PROSAFE 24 GIGABIT STACKING KIT AX742

  • 24Gbps Stacking Kit for GSM72xxPS / GSM73xxS
  • Each kit contains two stacking modules and one stacking cable
  • Each module speed is 12 Gbps (half duplex) /24 Gbps (full duplex)
  • Configured in a resilient ring topology, delivers 48 Gbps of stacking bandwidth
  • One kit per switch recommended for full bandwidth and redundancy
  • 5-year warranty


  • Cijena
    2.373,29 kn
  • Neraspoloživo
TP-Link TL-SG5428, 24-port Gbit L2 + 4 SFP
TP-Link TL-SG5428, 24-port Gbit L2 + 4 SFP
Šifra proizvoda: L_tpl-tl-sg5428

Opis proizvoda:
Model TP-Link TL-SG5428
Sučelje 24x 10/100/1000Mbps RJ45 priključka
4 gigabit SFP utora (podržava samo 1000Mbps)
1 Console priključak
Standard IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Prijenos podataka Propusnost: 56Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate: 41.6Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes
Potrošnja snage Maximum: 24.2W
Napajanje 220V/50Hz
Dimenzije i masa 440x260x44 mm
Ostalo Certifikati: CE, FCC, RoHS
Podržani OS: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista® ili Windows 7
MAC® OS, NetWare®, UNIX® ili Linux
Radna temperatura: 0®~40®
Napomena Više detalja o proizvodu možete naći ovdje.

Brand TP-Link
Model 
Type 
PartNo TL-SG5428
Jamstvo 5
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelTP-Link TL-SG5428
Sučelje24x 10/100/1000Mbps RJ45 priključka
4 gigabit SFP utora (podržava samo 1000Mbps)
1 Console priključak
StandardIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Prijenos podatakaPropusnost: 56Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate: 41.6Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes
Potrošnja snageMaximum: 24.2W
Napajanje220V/50Hz
Dimenzije i masa440x260x44 mm
OstaloCertifikati: CE, FCC, RoHS
Podržani OS: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista® ili Windows 7
MAC® OS, NetWare®, UNIX® ili Linux
Radna temperatura: 0®~40®
NapomenaViše detalja o proizvodu možete naći ovdje.


  • Cijena
    2.392,00 kn
  • Neraspoloživo
TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream 48 Port Gigabit Smart Switch
TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream 48 Port Gigabit Smart Switch
Šifra proizvoda: A_T1600G-52TS(TL-SG2452)

Opis proizvoda:
TP-LINK T1600G-52TS (TL-SG2452) JetStream 48 Port Gigabit Smart Switch

Brand TP-LINK
Model T1600G-52TS(TL-SG2452)
Type Networking - Switch Box
PartNo T1600G-52TS(TL-SG2452)
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports48 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Total Number of Ports52
Switching ProtocolEthernet
Switching LayersLayer 2
Layer 3
Layer 4
MAC Address Table Size16K
Network/Transport ProtocolTCP/IP
UDP
TFTP
DHCP
SNTP
SNMPv1
SNMPv2c
SNMPv3
SSL/TLS
IGMP
BOOTP
IGMPv2
SSHv1
SSHv2
IGMPv3
STP
RSTP
MSTP
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3z
IEEE 802.3i
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1d
IEEE 802.3at
Networking FeaturesAuto-Negotiation
MDI/MDI-X switch
Web Interface
MAC address filtering
PoE
Device LocationExternal
Mounting CapabilityRackmount
Standard Rack Height1U
CertificationsCE, FCC, RoHS
SFP Slot Quantity4
Requires Operating SystemApple Mac OS
Linux
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows 98SE
Microsoft Windows NT
Microsoft Windows XP
Novell Netware
Unix
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Power Device LocationInternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Maximum Power Consumption32.8 W
Minimum Input Frequency50 Hz
Minimum Input Voltage100 V
Depth (mm)220 mm
Height (mm)44 mm
Width (mm)440 mm
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)4 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)4 kg
Retail Packaging Net Weight Carton4 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic4 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    2.396,95 kn
  • Neraspoloživo
Allied Telesis switch upravljivi L2, AT-8000S/16-50
Allied Telesis switch upravljivi L2, AT-8000S/16-50
Šifra proizvoda: M0765002

Opis proizvoda:
AT-8000S/16-50, 16x10/100 Mbps+ 1x SFP/combo port, L2, fanless, podrška za RADIUS i VLAN, port security, IGMP snooping, web baesd managmen, SNMP, VLAN tagging, napajanje vanjsko http://www.alliedtelesis.com/p-1886.html

Brand Allied Telesis
Model AT-8000S/16
Type Aktiva - Switch
PartNo AT-8000S/16
Jamstvo 60
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-8000S/16-50, 16x10/100 Mbps+ 1x SFP/combo port, L2, fanless, podrška za RADIUS i VLAN, port security, IGMP snooping, web baesd managmen, SNMP, VLAN tagging, napajanje vanjsko

  • Cijena
    2.397,27 kn
  • Neraspoloživo
HP switch web upravljivi, 1820-48G, J9981A
HP switch web upravljivi, 1820-48G, J9981A
Šifra proizvoda: M0373886

Opis proizvoda:
HP 1820-48G smartmanaged, 48x10/100/1000 Mbps + 4x SFP porta, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, J9981A

Brand HP
Model J9981A
Type Aktiva - Switch
PartNo J9981A
Jamstvo 999
Masa 4,200 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HP 1820-48G smartmanaged, 48x10/100/1000 Mbps + 4x SFP porta, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, J9981A

  • Cijena
    2.401,11 kn
  • Raspoloživo
D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-10MPP
D-Link switch web upravljivi, DGS-1100-10MPP
Šifra proizvoda: M0431467

Opis proizvoda:
DGS-1100-10MPP 8-Port 10/100/1000Mbps EasySmart Switch, PoE budget: 242W Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based management, 11' Rackmount

Brand D-Link
Model DGS-1100-10MPP
Type Aktiva - Switch
PartNo DGS-1100-10MPP
Jamstvo 24
Masa 3,084 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DGS-1100-10MPP 8-Port 10/100/1000Mbps PoE budget: 242W,Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole, Web based management, 11' Rackmount

  • Cijena
    2.430,60 kn
  • Neraspoloživo
8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch DGS-1100-10MPP
8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch DGS-1100-10MPP
Šifra proizvoda: R_DLI-0469

Opis proizvoda:
8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0469
Type 
PartNo DGS-1100-10MPP
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
8-Port Gigabit Smart PoE+ Switch

  • Cijena
    2.446,08 kn
  • Neraspoloživo
Zyxel GS1900-24HP, 24-port Gbit Web Smart PoE
Zyxel GS1900-24HP, 24-port Gbit Web Smart PoE
Šifra proizvoda: L_zyx-gs1900-24hp

Opis proizvoda:
Model Zyxel GS1900-24HP
Sučelje 24x 10/100/1000 BASE-T, PoE priključka
2x SFP 100/1000 Mbps
Standard IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet
IEEE 802.3ab (1000BASE-T) Ethernet
IEEE 802.3x kontrola protoka
IEEE 802.3az EEE podrška
IEEE 802.1p CoS podrška
IEEE 802.3af PoE
IEEE 802.3at PoE plus
Full-duplex i duplex sa IEEE 802.3x kontrolom protoka i povratnog tlaka
Auto MDI / MID-X
Prijenos podataka 52 Gbps
Kapacitet prebacivanja: 39(Mpps)
Potrošnja snage 215 W najviše
Sigurnost IEEE 802.1x
Sigurnost priključka
Sloj 2 MAC filtriranje
Statički MAC prosljeđivanje
RADIUS
TACACS +
SSL
VLAN upravljanje
CPU zaštita
DoS Prevencija
Napajanje 100 - 240 V AC, 50/60 Hz
Dimenzije i masa 440 x 310 x 45 mm
4 kg
Ostalo Certifikati: CE, FCC, C-Tick, klasa B
BSMI CNS13438
Sigurnost
LVD EN60950-1
BSMI CNS14336-1
RoHS
Radna temperatura: 0°C - 50°C
Vlažnost: 10% - 95% bez kondenzacije
MTBF: 318,142 sati

Brand ZyXEL
Model 
Type 
PartNo GS1900-24HP-EU0101F
Jamstvo 5
Masa 3,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelZyxel GS1900-24HP
Sučelje24x 10/100/1000 BASE-T, PoE priključka
2x SFP 100/1000 Mbps
StandardIEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet
IEEE 802.3ab (1000BASE-T) Ethernet
IEEE 802.3x kontrola protoka
IEEE 802.3az EEE podrška
IEEE 802.1p CoS podrška
IEEE 802.3af PoE
IEEE 802.3at PoE plus
Full-duplex i duplex sa IEEE 802.3x kontrolom protoka i povratnog tlaka
Auto MDI / MID-X
Prijenos podataka52 Gbps
Kapacitet prebacivanja: 39(Mpps)
Potrošnja snage215 W najviše
SigurnostIEEE 802.1x
Sigurnost priključka
Sloj 2 MAC filtriranje
Statički MAC prosljeđivanje
RADIUS
TACACS +
SSL
VLAN upravljanje
CPU zaštita
DoS Prevencija
Napajanje100 - 240 V AC, 50/60 Hz
Dimenzije i masa440 x 310 x 45 mm
4 kg
OstaloCertifikati: CE, FCC, C-Tick, klasa B
BSMI CNS13438
Sigurnost
LVD EN60950-1
BSMI CNS14336-1
RoHS
Radna temperatura: 0°C - 50°C
Vlažnost: 10% - 95% bez kondenzacije
MTBF: 318,142 sati


  • Cijena
    2.473,90 kn
  • Neraspoloživo
HP switch web upravljivi, V1910-48
HP switch web upravljivi,  V1910-48
Šifra proizvoda: M0373361

Opis proizvoda:
HP 1910-48, advanced smart managed, 48x 10/100 Mbps + 2combo SFB porta,rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, L3 static routing,Napajanje unutarnje, JG540A

Brand HP
Model JG540A
Type Aktiva - Switch
PartNo JG540A
Jamstvo 999
Masa 3,220 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HP 1910-48, advanced smart managed, 48x 10/100Mbps + 2combo SFB porta,rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, L3 static routing,Napajanje unutarnje, JG540A

  • Cijena
    2.494,46 kn
  • Neraspoloživo
24-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch DGS-1510-28
24-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch DGS-1510-28
Šifra proizvoda: R_DLI-0347

Opis proizvoda:
24-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0347
Type 
PartNo DGS-1510-28
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
24-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch

  • Cijena
    2.517,87 kn
  • Neraspoloživo
HPE 1820 24G PoE+ (185W) Switch
HPE 1820 24G PoE+ (185W) Switch
Šifra proizvoda: M0376525

Opis proizvoda:
HP 1820-24G-PoE+ (185W) Switch Managed 12 x RJ45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports 12 x RJ45 autosensing 10/100/1000 ports 2 x SFP 100/1000. J9983A Key features • Customized operation using intuitive Web interface • Flexible deployment options including wall, under table, and desktop mounting • 24- and 48-port models include SFP ports • 8-, 24- and 48-port non-PoE+ models are fanless for quiet operation • Limited Lifetime Warranty https://h20195.www2.hpe.com/v2/GetPDF.aspx/4AA5-6352ENW.pdf

Brand HP
Model HPE 1820 24G PoE+
Type Aktiva - Switch
PartNo J9983A
Jamstvo 999
Masa 5,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HP 1820-24G-PoE+ (185W) Switch Managed 12 x RJ45 autosensing 10/100/1000 PoE+ ports 12 x RJ45 autosensing 10/100/1000 ports 2 x SFP 100/1000. J9983A

  • Cijena
    2.550,43 kn
  • Raspoloživo
HP switch web upravljivi, 1620-48G, JG914A
HP switch web upravljivi, 1620-48G, JG914A
Šifra proizvoda: M0374387

Opis proizvoda:
HP 1620-48G, smart managed (entry level) 48x10/100/1000 Mbps , plug& play, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,HP Limited Lifetime Warranty, JG914A

Brand HP
Model 1620
Type Aktiva - Switch
PartNo JG914A
Jamstvo 999
Masa 4,300 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HP 1620-48G, smart managed (entry level) 48x10/100/1000 Mbps , plug& play, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,HP Limited Lifetime Warranty, JG914A

  • Cijena
    2.586,41 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 201 - 220 od ukupno 335

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17