0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (dostava i plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja na kućnoj adresi)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
EMC 16 Authorised PartnerDirect Fujitsu Partner HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Switch » Web upravljivi
































Odaberite stranicu. Artikli 221 - 240 od ukupno 330

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
ProSAFE Gigabit PoE/PoE+ Smart Managed Switches 16x 10/100/1000 ports with PoE
ProSAFE Gigabit PoE/PoE+ Smart Managed Switches 16x 10/100/1000 ports with PoE
Šifra proizvoda: A_GS516TP-100EUS

Opis proizvoda:
ProSAFE Gigabit PoE/PoE+ Smart Managed Switches 16x 10/100/1000 ports with PoE

Brand NETGEAR
Model GS516TP-100EUS
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GS516TP-100EUS
Jamstvo 32767
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity8 MB
Number of Ports16 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Switching ProtocolEthernet
Switching LayersLayer 2
Layer 3
MAC Address Table Size8K
Network/Transport ProtocolIPv4
TCP/IP
UDP
HTTP
IPv6
TFTP
DHCP
HTTPS
IGMP
SNMP
SSL
RMON
Status IndicatorActivity Status
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3z
IEEE 802.3i
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.1d
IEEE 802.1ab
Networking FeaturesJumbo Frames Support
Power over Ethernet (PoE)
Radius/TACACS+
Web Interface
Access Control List
8 Ports PoE
Device LocationPlug-in Module
Mounting CapabilityRackmount
Standard Rack Height1U
CertificationsFCC Part 15 Class A, VCCI Class A, Class A EN 55022 (CISPR 22) Class A, Class A C-Tick, CE
LAN16 (RJ-45)
Power Device LocationInternal
Power Device Installed Quantity1
Power Device Maximum Quantity Supports1
Depth (mm)169 mm
Height (mm)43 mm
Width (mm)328 mm
Nominal Weight2.21 kg
External ColorBlack
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature50 °C
Maximum Operating Humidity95 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Mean Time Between Failures479350 hr
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)99999 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2.21 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)2.21 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    3.094,79 kn
  • Neraspoloživo
TP-Link JetStream 12-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 12 Gigabit SFP slots including 4 Combo Gigabit RJ45 ports, 128 Static Routing rules
TP-Link JetStream 12-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 12 Gigabit SFP slots including 4 Combo Gigabit RJ45 ports, 128 Static Routing rules
Šifra proizvoda: A_TL-SG5412F

Opis proizvoda:
TP-Link JetStream 12-port Pure-Gigabit L2 Managed Switch, 12 Gigabit SFP slots including 4 Combo Gigabit RJ45 ports, 128 Static Routing rules

Brand TP-LINK
Model TL-SG5412F
Type Networking - Switch Box
PartNo TL-SG5412F
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports12 x 1000Base-X (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
4 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Total Number of Ports16
Switching LayersLayer 2
MAC Address Table Size8K
Network/Transport ProtocolTCP/IP
UDP
TFTP
DHCP
SNTP
SNMPv1
SNMPv2c
SNMPv3
SSL/TLS
IGMP
BOOTP
IGMPv2
SSHv1
SSHv2
RMON
IGMPv3
STP
RSTP
MSTP
Status IndicatorLink Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1D(Spanning Tree Protocol)
IEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3z
IEEE 802.3i
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
Networking FeaturesAuto-Negotiation
MDI/MDI-X switch
DoS Attack Protection
Web Interface
MAC address filtering
Device LocationExternal
Mounting CapabilityRackmount
Standard Rack Height1U
CertificationsCE, FCC
SFP Slot Quantity12
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity4
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Management Port Quantity1
Management Port Connector TypeRJ-45
Requires Operating SystemApple Mac OS
Linux
Microsoft Windows 2000
Microsoft Windows 98SE
Microsoft Windows NT
Microsoft Windows XP
Novell Netware
Unix
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Power Device LocationInternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Minimum Input Frequency50 Hz
Minimum Input Voltage100 V
Depth (mm)260 mm
Height (mm)44 mm
Width (mm)440 mm
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1.5 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)15 kg
Packs in Box4


  • Cijena
    3.110,46 kn
  • Neraspoloživo
HP switch web upravljivi, 1620-48G, JG914A
HP switch web upravljivi, 1620-48G, JG914A
Šifra proizvoda: M0374387

Opis proizvoda:
HP 1620-48G, smart managed (entry level) 48x10/100/1000 Mbps , plug& play, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,HP Limited Lifetime Warranty, JG914A

Brand HP
Model JG914A
Type Aktiva - Switch
PartNo JG914A
Jamstvo 999
Masa 4,300 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HP 1620-48G, smart managed (entry level) 48x10/100/1000 Mbps , plug& play, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,HP Limited Lifetime Warranty, JG914A

  • Cijena
    3.155,60 kn
  • Neraspoloživo
Allied Telesis switch web upravljivi, AT-FS750/28PS-50
Allied Telesis switch web upravljivi, AT-FS750/28PS-50
Šifra proizvoda: M0765120

Opis proizvoda:
AT-FS750/28PS-50, 28x 10/100Mbps PoE, 2x 10/10/1000T, 2x Combo SFP, WebSmart, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, napajanje unutarnje,port trunking/ link aggregation, port mirroring, MAC/IP filtering, up to 8k MAC, 802.1Q VLAN, Jamstvo 60mjeseci. Više informacija na linku:http://alliedtelesis.eu/switches/fs750-28ps

Brand Allied Telesis
Model AT-FS750/28PS-50
Type Aktiva - Switch
PartNo AT-FS750/28PS-50
Jamstvo 60
Masa 4,300 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-FS750/28PS-50, 28x 10/100Mbps PoE, 2x 10/10/1000T, 2x Combo SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, napajanje unutarnje,port trunking/ link aggregation, port mirroring, MAC/IP filtering, up to 8k MAC, 802.1Q.

  • Cijena
    3.172,06 kn
  • Neraspoloživo
24-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch DGS-1510-28X
24-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch DGS-1510-28X
Šifra proizvoda: R_DLI-0473

Opis proizvoda:
24-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0473
Type 
PartNo DGS-1510-28X
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
24-Port Gigabit Stackable Smart Managed Switch

  • Cijena
    3.203,48 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti Unifi Switch US-24-250W 24x1000Mbps + 2x 1GbE SFP, PoE/PoE+/PoE 24V, 250W, 17/34.2W per port
Šifra proizvoda: A_US24-250W

Opis proizvoda:
Ubiquiti Unifi Switch US-24-250W 24x1000Mbps + 2x 1GbE SFP, PoE/PoE+/PoE 24V, 250W, 17/34.2W per port

Brand UBIQUITI
Model US24-250W
Type MreĹžni preklopnici
PartNo US24-250W
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    3.203,51 kn
  • Neraspoloživo
48-Port Gigabit Smart Switch DGS-1210-48
48-Port Gigabit Smart Switch DGS-1210-48
Šifra proizvoda: R_DLI-0138

Opis proizvoda:
48-Port Gigabit Smart Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0138
Type 
PartNo DGS-1210-48
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
48-Port Gigabit Smart Switch

  • Cijena
    3.214,12 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Education (450/1300Mbps + Loudspeaker)
Šifra proizvoda: A_UAP-AC-EDU

Opis proizvoda:
Ubiquiti Unifi Enterprise AP AC Education (450/1300Mbps + Loudspeaker)

Brand UBIQUITI
Model UAP-AC-EDU
Type MreĹžni preklopnici
PartNo UAP-AC-EDU
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    3.217,38 kn
  • Neraspoloživo
D-Link switch web upravljivi DGS-1210-48
D-Link switch  web upravljivi DGS-1210-48
Šifra proizvoda: M0430940

Opis proizvoda:
DGS-1210-48, 44 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Advance power saving features, Smart fan, Half-/Full-Duplex, auto-negotiation, Auto MDI/MDIX, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1X port-base Access Control, Port Security, D-Link Safequare Engine, Smart Console Utility, web based management, compact CLI, D-View 6.0 support, 19" Rackmount Installation

Brand D-Link
Model DGS-1210-48
Type Aktiva - Switch
PartNo DGS-1210-48
Jamstvo 60
Masa 5,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DGS-1210-48, 44 x 10/100/1000Mbps, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL,Smart Console Utility, compact CLI, Rackmount

  • Cijena
    3.239,63 kn
  • Raspoloživo
Allied Telesis switch web upravljivi, AT-FS750/52-50
Allied Telesis switch web upravljivi, AT-FS750/52-50
Šifra proizvoda: M0765121

Opis proizvoda:
AT-FS750/52-50, 48x 10/100Mbps + 2x 10/100/1000Mbs + 2x Combo SFP , rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje, napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1Q VLAN, IPV6

Brand Allied Telesis
Model AT-FS750/52-50
Type Aktiva - Switch
PartNo AT-FS750/52-50
Jamstvo 60
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-FS750/52-50, 48x 10/100Mbps + 2x 10/100/1000Mbs + 2x Combo SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje, napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1Q VLAN, IPV6

  • Cijena
    3.321,56 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti AIRFIBER - 5GHz Point-to-Point 500+Mbps
Šifra proizvoda: A_AF-5X

Opis proizvoda:
Ubiquiti AIRFIBER - 5GHz Point-to-Point 500+Mbps

Brand UBIQUITI
Model AF-5X
Type MreĹžni preklopnici
PartNo AF-5X
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    3.377,73 kn
  • Neraspoloživo
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m DEM-431XT
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m DEM-431XT
Šifra proizvoda: R_DLI-0464

Opis proizvoda:
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m

Brand D-LINK
Model DLI-0464
Type 
PartNo DEM-431XT
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m

  • Cijena
    3.378,38 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti Unifi Switch US-48 48x1000Mbps, 2x 1GbE SFP
Šifra proizvoda: A_US-48

Opis proizvoda:
Ubiquiti Unifi Switch US-48 48x1000Mbps, 2x 1GbE SFP

Brand UBIQUITI
Model US-48
Type MreĹžni preklopnici
PartNo US-48
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    3.380,73 kn
  • Neraspoloživo
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch DGS-1210-28P
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch DGS-1210-28P
Šifra proizvoda: R_DLI-0343

Opis proizvoda:
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0343
Type 
PartNo DGS-1210-28P
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch

  • Cijena
    3.387,54 kn
  • Raspoloživo
48-Port Gigabit Smart+ Switch DGS-1210-52
48-Port Gigabit Smart+ Switch DGS-1210-52
Šifra proizvoda: R_DLI-0345

Opis proizvoda:
48-Port Gigabit Smart+ Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0345
Type 
PartNo DGS-1210-52
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
48-Port Gigabit Smart+ Switch

  • Cijena
    3.398,52 kn
  • Raspoloživo
D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-28P
D-Link switch  web upravljivi, DGS-1210-28P
Šifra proizvoda: M0431170

Opis proizvoda:
DGS-1210-28P 24x 10/100/1000 Mbps PoE , rack-mount switch sadrži 4 Combo (SFP/1000BaseT) uplink porta. PoE snaga po portovima (port 1-4: do 30W; port 5-24: 15,4W) Obzirom na navedenu kombinaciju portova i management (web based, smart switch) predstavlja idealno rješenje za manje poslovne korisnike. Napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, IEEE 802.3x Flow Control,802.3ad Link Aggregation,Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN,802.1p priority queues 19" Rackmount Installation

Brand D-Link
Model DGS-1210-28P
Type Aktiva - Switch
PartNo DGS-1210-28P
Jamstvo 60
Masa 4,270 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DGS-1210-28P 24x 10/100/1000Mbps PoE plus 4x Combo SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje, napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, napajanje vanjsko

  • Cijena
    3.414,53 kn
  • Raspoloživo
D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-52
D-Link switch  web upravljivi, DGS-1210-52
Šifra proizvoda: M0431215

Opis proizvoda:
DGS-1210-52, 48 x 10/100/1000Mbps Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Advance power saving features, Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1X port-base Access Control, Port Security, D-Link Safequare Engine, Smart Console Utility, web based management, compact CLI, D-View 6.0 support, 19" Rackmount Installation

Brand D-Link
Model DGS-1210-52
Type Aktiva - Switch
PartNo DGS-1210-52
Jamstvo 60
Masa 4,615 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DGS-1210-52, 48 x 10/100/1000Mbps Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, s,Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, compact CLI,19" Rackmount.

  • Cijena
    3.425,46 kn
  • Neraspoloživo
TP-Link TL-SG3424P, 24-port Gbit L2 PoE + 4SFP
TP-Link TL-SG3424P, 24-port Gbit L2 PoE + 4SFP
Šifra proizvoda: L_tpl-tl-sg3424p

Opis proizvoda:
Model TP-Link TL-SG3424P
Sučelje 24x 10/100/1000Mbps RJ45 priključka
4x Combo 100/1000Mbps SFP utora
1x Console priključak
Standard IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p,IEEE 802.3at,IEEE 802.3af
Prijenos podataka Propusnost: 48Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate: 35.7Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes
Potrošnja snage Maximum (PoE on): 358.2W
Maximum (PoE off): 38.2W
Napajanje 100~240VAC, 50/60Hz
Dimenzije i masa 440x330x44 mm
Ostalo Certifikati: CE, FCC, RoHS
Podržani OS: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista® ili Windows 7
MAC® OS, NetWare®, UNIX® ili Linux
Radna temperatura: 0®~40®
Napomena Više detalja o proizvodu možete naći ovdje.

Brand TP-Link
Model 
Type 
PartNo TL-SG3424P
Jamstvo 5
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelTP-Link TL-SG3424P
Sučelje24x 10/100/1000Mbps RJ45 priključka
4x Combo 100/1000Mbps SFP utora
1x Console priključak
StandardIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p,IEEE 802.3at,IEEE 802.3af
Prijenos podatakaPropusnost: 48Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate: 35.7Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes
Potrošnja snageMaximum (PoE on): 358.2W
Maximum (PoE off): 38.2W
Napajanje100~240VAC, 50/60Hz
Dimenzije i masa440x330x44 mm
OstaloCertifikati: CE, FCC, RoHS
Podržani OS: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista® ili Windows 7
MAC® OS, NetWare®, UNIX® ili Linux
Radna temperatura: 0®~40®
NapomenaViše detalja o proizvodu možete naći ovdje.


  • Cijena
    3.447,60 kn
  • Neraspoloživo
UBIQUITI Edge Switch, 24, 250W
UBIQUITI Edge Switch, 24, 250W
Šifra proizvoda: A_ES-24-250W

Opis proizvoda:
UBIQUITI Edge Switch, 24, 250W

Brand UBIQUITI
Model ES-24-250W
Type MreĹžni preklopnici
PartNo ES-24-250W
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3af
IEEE 802.3at
Device LocationPlug-in Module
Mounting CapabilityRackmount
Standard Rack Height1U
CertificationsCE, FCC, IC
LAN24 (RJ-45)
Power Consumption Operational250 W
Depth (mm)285.6 mm
Height (mm)44.45 mm
Width (mm)485.04 mm
Nominal Weight4.7 kg
External ColorBlack
Package TypeOther
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity95 %
Minimum Operating Ambient Temperature-5 °C
Minimum Operating Humidity5 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)4.7 kg
Pack Weight Netto (kg)4.7 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)4.7 kg
Retail Packaging Net Weight Carton4.7 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic4.7 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    3.470,78 kn
  • Neraspoloživo
Netgear 28PT GE POE SMART SWITCH
Netgear 28PT GE POE SMART SWITCH
Šifra proizvoda: A_GS728TP-100EUS

Opis proizvoda:
Netgear 28PT GE POE SMART SWITCH

Brand NETGEAR
Model GS728TP-100EUS
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GS728TP-100EUS
Jamstvo 32767
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity8 MB
Number of Ports24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Switching LayersLayer 3
MAC Address Table Size8K
Network/Transport ProtocolIPv4
TCP/IP
UDP
IPv6
DHCP
SNTP
DNS
HTTPS
SNMPv1
SNMPv2c
SNMPv3
QoS
IGMP
IGMPv2
SSL
IGMPv3
Status IndicatorActivity Status
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3z
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.1ad
IEEE 802.1d
IEEE 802.3az
IEEE 802.3at
Networking FeaturesAuto-sensing per port
Power over Ethernet (PoE)
DoS Attack Protection
Radius/TACACS+
Device LocationExternal
Mounting CapabilityRackmount
SFP Slot Quantity4
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Quantity24
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationInternal
Maximum Power Consumption264 W
Depth (mm)257 mm
Height (mm)44 mm
Width (mm)440 mm
Nominal Weight3.73 kg
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature50 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Mean Time Between Failures345901 hr
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)99999 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)3.73 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.5 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    3.660,58 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 221 - 240 od ukupno 330

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17