0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (dostava i plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja na kućnoj adresi)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
EMC 16 Authorised PartnerDirect Fujitsu Partner HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Switch » Web upravljivi

































Odaberite stranicu. Artikli 261 - 280 od ukupno 358

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18
TP-Link TL-SG3424P, 24-port Gbit L2 PoE + 4SFP
TP-Link TL-SG3424P, 24-port Gbit L2 PoE + 4SFP
Šifra proizvoda: L_tpl-tl-sg3424p

Opis proizvoda:
Model TP-Link TL-SG3424P
Sučelje 24x 10/100/1000Mbps RJ45 priključka
4x Combo 100/1000Mbps SFP utora
1x Console priključak
Standard IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p,IEEE 802.3at,IEEE 802.3af
Prijenos podataka Propusnost: 48Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate: 35.7Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes
Potrošnja snage Maximum (PoE on): 358.2W
Maximum (PoE off): 38.2W
Napajanje 100~240VAC, 50/60Hz
Dimenzije i masa 440x330x44 mm
Ostalo Certifikati: CE, FCC, RoHS
Podržani OS: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista® ili Windows 7
MAC® OS, NetWare®, UNIX® ili Linux
Radna temperatura: 0®~40®
Napomena Više detalja o proizvodu možete naći ovdje.

Brand TP-Link
Model 
Type 
PartNo TL-SG3424P
Jamstvo 5
Masa 0,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelTP-Link TL-SG3424P
Sučelje24x 10/100/1000Mbps RJ45 priključka
4x Combo 100/1000Mbps SFP utora
1x Console priključak
StandardIEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,IEEE 802.3ad,
IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,
IEEE 802.1x,IEEE 802.1p,IEEE 802.3at,IEEE 802.3af
Prijenos podatakaPropusnost: 48Gbps
MAC Address Table: 8k
Packet Forwarding Rate: 35.7Mpps
Jumbo Frame: 10240 Bytes
Potrošnja snageMaximum (PoE on): 358.2W
Maximum (PoE off): 38.2W
Napajanje100~240VAC, 50/60Hz
Dimenzije i masa440x330x44 mm
OstaloCertifikati: CE, FCC, RoHS
Podržani OS: Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista® ili Windows 7
MAC® OS, NetWare®, UNIX® ili Linux
Radna temperatura: 0®~40®
NapomenaViše detalja o proizvodu možete naći ovdje.


  • Cijena
    3.295,50 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti AIRFIBER - 5GHz Point-to-Point 500+Mbps
Šifra proizvoda: A_AF-5X

Opis proizvoda:
Ubiquiti AIRFIBER - 5GHz Point-to-Point 500+Mbps

Brand UBIQUITI
Model AF-5X
Type MreĹžni preklopnici
PartNo AF-5X
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    3.322,31 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti Unifi Switch US-48 48x1000Mbps, 2x 1GbE SFP
Šifra proizvoda: A_US-48

Opis proizvoda:
Ubiquiti Unifi Switch US-48 48x1000Mbps, 2x 1GbE SFP

Brand UBIQUITI
Model US-48
Type MreĹžni preklopnici
PartNo US-48
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    3.325,22 kn
  • Neraspoloživo
D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-28P
D-Link switch  web upravljivi, DGS-1210-28P
Šifra proizvoda: M0431170

Opis proizvoda:
DGS-1210-28P 24x 10/100/1000 Mbps PoE , rack-mount switch sadrži 4 Combo (SFP/1000BaseT) uplink porta. PoE snaga po portovima (port 1-4: do 30W; port 5-24: 15,4W) Obzirom na navedenu kombinaciju portova i management (web based, smart switch) predstavlja idealno rješenje za manje poslovne korisnike. Napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, IEEE 802.3x Flow Control,802.3ad Link Aggregation,Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN,802.1p priority queues 19" Rackmount Installation

Brand D-Link
Model DGS-1210-28P
Type Aktiva - Switch
PartNo DGS-1210-28P
Jamstvo 60
Masa 4,270 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DGS-1210-28P 24x 10/100/1000Mbps PoE plus 4x Combo SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje, napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, napajanje vanjsko

  • Cijena
    3.366,21 kn
  • Raspoloživo
D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-52
D-Link switch  web upravljivi, DGS-1210-52
Šifra proizvoda: M0431215

Opis proizvoda:
DGS-1210-52, 48 x 10/100/1000Mbps Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, Advance power saving features, Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, 802.1X port-base Access Control, Port Security, D-Link Safequare Engine, Smart Console Utility, web based management, compact CLI, D-View 6.0 support, 19" Rackmount Installation

Brand D-Link
Model DGS-1210-52
Type Aktiva - Switch
PartNo DGS-1210-52
Jamstvo 60
Masa 4,615 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DGS-1210-52, 48 x 10/100/1000Mbps Ports, 4 x Combo 1000BaseT/Mini-GBIC SFP ports, s,Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Asymmetric VLAN, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, compact CLI,19" Rackmount.

  • Cijena
    3.376,98 kn
  • Raspoloživo
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m DEM-431XT
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m DEM-431XT
Šifra proizvoda: R_DLI-0464

Opis proizvoda:
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m

Brand D-LINK
Model DLI-0464
Type 
PartNo DEM-431XT
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
10GBase-SR SFP+ Transceiver (MM 850nm) - 80/300m

  • Cijena
    3.378,38 kn
  • Neraspoloživo
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch DGS-1210-28P
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch DGS-1210-28P
Šifra proizvoda: R_DLI-0343

Opis proizvoda:
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0343
Type 
PartNo DGS-1210-28P
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch

  • Cijena
    3.387,54 kn
  • Raspoloživo
48-Port Gigabit Smart+ Switch DGS-1210-52
48-Port Gigabit Smart+ Switch DGS-1210-52
Šifra proizvoda: R_DLI-0345

Opis proizvoda:
48-Port Gigabit Smart+ Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0345
Type 
PartNo DGS-1210-52
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
48-Port Gigabit Smart+ Switch

  • Cijena
    3.398,52 kn
  • Neraspoloživo
UBIQUITI Edge Switch, 24, 250W
UBIQUITI Edge Switch, 24, 250W
Šifra proizvoda: A_ES-24-250W

Opis proizvoda:
UBIQUITI Edge Switch, 24, 250W

Brand UBIQUITI
Model ES-24-250W
Type MreĹžni preklopnici
PartNo ES-24-250W
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3af
IEEE 802.3at
Device LocationPlug-in Module
Mounting CapabilityRackmount
Standard Rack Height1U
CertificationsCE, FCC, IC
LAN24 (RJ-45)
Power Consumption Operational250 W
Depth (mm)285.6 mm
Height (mm)44.45 mm
Width (mm)485.04 mm
Nominal Weight4.7 kg
External ColorBlack
Package TypeOther
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity95 %
Minimum Operating Ambient Temperature-5 °C
Minimum Operating Humidity5 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)4.7 kg
Pack Weight Netto (kg)4.7 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)4.7 kg
Retail Packaging Net Weight Carton4.7 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic4.7 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    3.413,79 kn
  • Neraspoloživo
Netgear 28PT GE POE SMART SWITCH
Netgear 28PT GE POE SMART SWITCH
Šifra proizvoda: A_GS728TP-100EUS

Opis proizvoda:
Netgear 28PT GE POE SMART SWITCH

Brand NETGEAR
Model GS728TP-100EUS
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GS728TP-100EUS
Jamstvo 32767
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity8 MB
Number of Ports24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Switching LayersLayer 3
MAC Address Table Size8K
Network/Transport ProtocolIPv4
TCP/IP
UDP
IPv6
DHCP
SNTP
DNS
HTTPS
SNMPv1
SNMPv2c
SNMPv3
QoS
IGMP
IGMPv2
SSL
IGMPv3
Status IndicatorActivity Status
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3z
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1x
IEEE 802.1ad
IEEE 802.1d
IEEE 802.3az
IEEE 802.3at
Networking FeaturesAuto-sensing per port
Power over Ethernet (PoE)
DoS Attack Protection
Radius/TACACS+
Device LocationExternal
Mounting CapabilityRackmount
SFP Slot Quantity4
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Quantity24
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationInternal
Maximum Power Consumption264 W
Depth (mm)257 mm
Height (mm)44 mm
Width (mm)440 mm
Nominal Weight3.73 kg
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature50 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Mean Time Between Failures345901 hr
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)99999 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)3.73 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.5 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    3.600,47 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti EP-R8
Ubiquiti EP-R8
Šifra proizvoda: A_EP-R8

Opis proizvoda:
Ubiquiti EP-R8

Brand UBIQUITI
Model EP-R8
Type MreĹžni preklopnici
PartNo EP-R8
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity4 GB
RAM Capacity2 GB
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Network/Transport ProtocolIPv4
PPPoE
IPv6
DHCP
NTP
DNS
QoS
SNMP
DHCPv6
Status LED IndicatorsActivity Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3ad
Networking FeaturesNAT Support
Power over Ethernet (PoE)
PPTP Support
Device LocationExternal
Mounting CapabilityPole/Wallmount/Ceiling
CertificationsCE, FCC, IC
Serial1 (RJ-45)
Power Device LocationInternal
Maximum Input Current3 A
Maximum Power Consumption7 W
Depth (mm)88.8 mm
Height (mm)382.7 mm
Width (mm)326.6 mm
Nominal Weight3.4 kg
External ColourWhite
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature65 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature-40 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products ReturnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty Validation CriteriaSerial Number
Pieces in pack1
Packs in Box1


  • Cijena
    3.639,70 kn
  • Neraspoloživo
Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/48-50
Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/48-50
Šifra proizvoda: M0765025

Opis proizvoda:
AT-GS950/48-50, 48-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Smart Switch with 4 x 1000Base-T /SFP ports, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL,Smart Console Utility, compact CLI, Rackmount,

Brand Allied Telesis
Model AT-GS950/48-50
Type Aktiva - Switch
PartNo AT-GS950/48-50
Jamstvo 60
Masa 5,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-GS950/48-50, 48-Port 10/100/1000Mbps Gigabit Smart Switch with 4 x 1000Base-T /SFP ports, Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN, 802.1p priority queues, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL,Smart Console Utility, compact CLI, Rackmount,

  • Cijena
    3.702,88 kn
  • Neraspoloživo
24-Port Gigabit Smart PoE+ Switch DGS-1100-26MP
24-Port Gigabit Smart PoE+ Switch DGS-1100-26MP
Šifra proizvoda: R_DLI-0425

Opis proizvoda:
24-Port Gigabit Smart PoE+ Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0425
Type 
PartNo DGS-1100-26MP
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
24-Port Gigabit Smart PoE+ Switch

  • Cijena
    3.707,79 kn
  • Neraspoloživo
Dell Networking X1026P Smart Web Managed Switch, 24x 1GbE PoE (up to 12x PoE+) and 2x 1GbE SFP ports
Dell Networking X1026P Smart Web Managed Switch, 24x 1GbE PoE (up to 12x PoE+) and 2x 1GbE SFP ports
Šifra proizvoda: A_X1026P-09

Opis proizvoda:
Dell Networking X1026P Smart Web Managed Switch, 24x 1GbE PoE (up to 12x PoE+) and 2x 1GbE SFP ports

Brand DELL EMC
Model X1026P-09
Type MreĹžni preklopnici
PartNo X1026P-09
Jamstvo 32767
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity1 MB
Number of Ports24 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
2 x Fibre Channel (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
MAC Address Table Size16K
Network/Transport ProtocolTCP/IP
ARP
TFTP
DHCP
BOOTP
Telnet
SNMP
IGMPv2
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3x
IEEE 802.1w
IEEE 802.3ac
IEEE 802.1x
IEEE 802.1v
IEEE 802.1d
Networking FeaturesPoE
Device LocationPlug-in Module
Mounting CapabilityRackmount
Standard Rack Height1U
SFP Slot Quantity2
LAN24 (RJ-45)
Power Device LocationInternal
Maximum Power Consumption40 W
Depth (mm)250 mm
Height (mm)41.25 mm
Width (mm)209 mm
Nominal Weight1.88 kg
External ColorBlack
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature45 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)1 kg
Retail Packaging Net Weight Carton0 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic0 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    3.755,13 kn
  • Neraspoloživo
Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/16PS-50
Allied Telesis switch web upravljivi, AT-GS950/16PS-50
Šifra proizvoda: M0765081

Opis proizvoda:
Gigabitni ETH WebSmart switch idealan za SMB poslovanje, škole, edukacijske ustanove, ugostiteljstvo i Point of Sale aplikacije, security kamere, VoIP tel. AT-GS950/16PS-50, 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 2 x Combo SFP ports, PoE+, Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Dynamic VLAN, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, Port truking and LACP, Spanning-Tree, Rapid Spanning-Tree, Multiple Spanning-Tree, PoE 185W. Više informacija na linku: http://alliedtelesis.eu/switches/gs950-16ps

Brand Allied Telesis
Model AT-GS950/16PS-50
Type Aktiva - Switch
PartNo AT-GS950/16PS-50
Jamstvo 60
Masa 4,600 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
AT-GS950/16PS-50, 16 x 10/100/1000Mbps Auto-Negotiating Ports, 2 x Combo SFP ports, Fanless design, IEEE 802.3x Flow Control, 802.3ad Link Aggregation, Dynamic VLAN, MAC/IP filtering, MAC/IP-based AC

  • Cijena
    3.831,01 kn
  • Neraspoloživo
HPE OfficeConnect web upravljivi 1920S 24G 2SFP PoE+ (370W)
HPE OfficeConnect web upravljivi 1920S 24G 2SFP  PoE+ (370W)
Šifra proizvoda: M0378916

Opis proizvoda:
HP 1920S-24G PoE+, advanced smart managed switch , 24x 10/100/1000 PoE Mbps+ 2x SFP utor rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, PoE budget:370W, JL385A

Brand HP
Model JL385A
Type Aktiva - Switch
PartNo JL385A
Jamstvo 999
Masa 6,200 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HP 1920S-24G PoE+, advanced smart managed switch , 24x 10/100/1000 PoE Mbps+ 2x SFP utor rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje,PoE budget:370W, JL385A

  • Cijena
    4.162,86 kn
  • Neraspoloživo
Dell Networking X1018P Smart Web Managed Switch, 16x 1GbE PoE and 2x 1GbE SFP ports
Dell Networking X1018P Smart Web Managed Switch, 16x 1GbE PoE and 2x 1GbE SFP ports
Šifra proizvoda: A_X1018P-09

Opis proizvoda:
Dell Networking X1018P Smart Web Managed Switch, 16x 1GbE PoE and 2x 1GbE SFP ports

Brand DELL EMC
Model X1018P-09
Type MreĹžni preklopnici
PartNo X1018P-09
Jamstvo 32767
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity1 MB
Number of Ports16 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
2 x Fibre Channel (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
MAC Address Table Size16K
Network/Transport ProtocolTCP/IP
ARP
TFTP
DHCP
BOOTP
Telnet
SNMP
IGMPv2
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3x
IEEE 802.1w
IEEE 802.3ac
IEEE 802.1x
IEEE 802.1v
IEEE 802.1d
Networking FeaturesPoE
Device LocationPlug-in Module
Mounting CapabilityRackmount
Standard Rack Height1U
SFP Slot Quantity2
LAN16 (RJ-45)
Power Device LocationInternal
Maximum Power Consumption40 W
Depth (mm)250 mm
Height (mm)41.25 mm
Width (mm)209 mm
Nominal Weight1.76 kg
External ColorBlack
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature45 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)99999 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)1 kg
Retail Packaging Net Weight Carton0 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic0 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    4.205,83 kn
  • Neraspoloživo
D-Link switch web upravljivi, DGS-1210-28MP
D-Link switch  web upravljivi, DGS-1210-28MP
Šifra proizvoda: M0431461

Opis proizvoda:
DGS-1210-28MP 24x 10/100/1000 Mbps PoE , rack-mount switch sadrži 4 Combo (SFP/1000BaseT) uplink porta. PoE snaga 454,4W Obzirom na navedenu kombinaciju portova i management (web based, smart switch) predstavlja idealno rješenje za manje poslovne korisnike. Napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, IEEE 802.3x Flow Control,802.3ad Link Aggregation,Asymmetric VLAN, Auto Voice VLAN,802.1p priority queues 19" Rackmount Installation

Brand D-Link
Model DGS-1210-28MP
Type Aktiva - Switch
PartNo DGS-1210-28MP
Jamstvo 60
Masa 5,100 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
DGS-1210-28MP 24x 10/100/1000Mbps PoE plus 4x Combo SFP, rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, smart, Layer 2, Napajanje unutarnje, napredne funkcije upravljanja energijom, MAC/IP filtering, MAC/IP-based ACL, napajanje vanjsko

  • Cijena
    4.267,52 kn
  • Raspoloživo
Ubiquiti Unifi 10G 16-Port Managed Aggregation Switch
Ubiquiti Unifi 10G 16-Port Managed Aggregation Switch
Šifra proizvoda: A_US-16-XG

Opis proizvoda:
Ubiquiti Unifi 10G 16-Port Managed Aggregation Switch

Brand UBIQUITI
Model US-16-XG
Type MreĹžni preklopnici
PartNo US-16-XG
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports4 x 1000Base-T/10GBase-T (10 Gigabit Ethernet)
12 x Fibre Channel (10 Gigabit Ethernet)
Total Number of Ports16
Switching ProtocolEthernet
Status IndicatorActivity Status
Networking FeaturesJumbo Frames Support
Manageable
Radius Authenticated Device Access
Web Interface
Device LocationPlug-in Module
Mounting CapabilityRackmount
Standard Rack Height1U
CertificationsCE, FCC, IC, ETSI300-019-1.4 Standard
LAN4 (RJ-45)
SFP+12
Management Port1 (RJ-45)
Power Supply - redundantInternal
AC 100-240/ DC 16-25 V, 50/60 Hz
Power Device Installed Quantity1
Power Device Maximum Quantity Supports2
Power Consumption Operational56 W
Depth (mm)221 mm
Height (mm)43 mm
Width (mm)443 mm
Nominal Weight2.62 kg
External ColorMetal
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity95 %
Minimum Operating Ambient Temperature-5 °C
Minimum Operating Humidity5 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2.9 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)1 kg
Retail Packaging Net Weight Carton0.18 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic0.01 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    4.276,52 kn
  • Neraspoloživo
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch DGS-1210-28MP
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch DGS-1210-28MP
Šifra proizvoda: R_DLI-0470

Opis proizvoda:
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0470
Type 
PartNo DGS-1210-28MP
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
24-Port Gigabit Smart+ PoE+ Switch

  • Cijena
    4.294,54 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 261 - 280 od ukupno 358

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18