0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
Dell PartnerDirect HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Switch » Web upravljivi

































Odaberite stranicu. Artikli 61 - 80 od ukupno 327

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
HPE switch neupravljivi 1405 8G, JH408A
HPE switch neupravljivi 1405 8G, JH408A
Šifra proizvoda: M0378918

Opis proizvoda:
HPE OfficeConnect switch neupravljivi, 8x 10/100/1000 Mbps, fiksna konfiguracija, desktop, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, lifetime warranty, JH408A

Brand HP
Model  JH408A
Type Aktiva - Switch
PartNo JH408A
Jamstvo 999
Masa 0,520 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HPE OfficeConnect switch neupravljivi, 8x 10/100/1000 Mbps, fiksna konfiguracija, desktop, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, lifetime warranty, JH408A

  • Cijena
    327,53 kn
  • Neraspoloživo
Switch TP-Link TL-SF1024D, 24-Port RJ45 10/100Mbps Standard 13-inch steel case switch, 4.8Gbps Switching Capacity, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX
Switch TP-Link TL-SF1024D,  24-Port RJ45 10/100Mbps Standard 13-inch steel case switch, 4.8Gbps Switching Capacity, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX
Šifra proizvoda: A_TL-SF1024D

Opis proizvoda:
Switch TP-Link TL-SF1024D, 24-Port RJ45 10/100Mbps Standard 13-inch steel case switch, 4.8Gbps Switching Capacity, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX

Brand TP-LINK
Model TL-SF1024D
Type MreĹžni preklopnici
PartNo TL-SF1024D
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports24 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet)
Total Number of Ports24
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate100 Mbps
MAC Address Table Size8K
Network/Transport ProtocolTCP/IP
CSMA/CD
Status IndicatorLink Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Networking FeaturesAuto-Negotiation
MDI/MDI-X switch
Device LocationExternal
CertificationsFCC, CE
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity24
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Minimum Input Frequency50 Hz
Minimum Input Voltage100 V
Depth (mm)180 mm
Height (mm)44 mm
Width (mm)294 mm
External ColorBlack
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1 kg
Pieces in pack1
Packs in Box8


  • Cijena
    337,84 kn
  • Neraspoloživo
8-Port Gigabit Ethernet Switch, Metal
8-Port Gigabit Ethernet Switch, Metal
Šifra proizvoda: A_530347

Opis proizvoda:
8-Port Gigabit Ethernet Switch, Metal

Brand INTELLINET
Model 530347
Type MreĹžni preklopnici
PartNo 530347
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Total Number of Ports8
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate1000 Mbps
MAC Address Table Size8K
Status LED IndicatorsPower, Link Status
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3az
Networking FeaturesAuto-Negotiation
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop
CertificationsFCC Class A, CE Class A
LAN1 (RJ-45) ( x 8)
Power Device LocationExternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Minimum Input Frequency50 Hz
Depth (mm)85 mm
Height (mm)26 mm
Width (mm)155 mm
Nominal Weight0.6 kg
External ColorMetal
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.8 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)16 kg
Packs in Box20


  • Cijena
    341,60 kn
  • Neraspoloživo
Switch TP-Link TL-SF1024, 24-Port RJ45 10/100Mbps Standard 19-inch rack-mountable steel case switch, 4.8Gbps Switching Capacity, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX
Switch TP-Link TL-SF1024, 24-Port RJ45 10/100Mbps Standard 19-inch rack-mountable steel case switch, 4.8Gbps Switching Capacity, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX
Šifra proizvoda: A_TL-SF1024

Opis proizvoda:
Switch TP-Link TL-SF1024, 24-Port RJ45 10/100Mbps Standard 19-inch rack-mountable steel case switch, 4.8Gbps Switching Capacity, Fanless, Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX

Brand TP-LINK
Model TL-SF1024
Type MreĹžni preklopnici
PartNo TL-SF1024
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports24 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet)
Total Number of Ports24
Switching MethodStore and Forward
MAC Address Table Size8K
Network/Transport ProtocolTCP/IP
CSMA/CD
Status IndicatorActivity Status
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Networking FeaturesMDI/MDI-X switch
Unmanaged
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop/Wallmount
CertificationsFCC, CE
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity24
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Minimum Input Frequency50 Hz
Depth (mm)440 mm
Height (mm)180 mm
Width (mm)44 mm
Nominal Weight1.6 kg
External ColorGray
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Length (mm)500 mm
Pack Width (mm)220 mm
Pack Height (mm)75 mm
Pack Weight Brutto (kg)2.2 kg
Pieces in pack1
Packs in Box6


  • Cijena
    351,22 kn
  • Neraspoloživo
HPE OfficeConnect switch neupravljivi 1420 8G, JH329A
HPE OfficeConnect switch neupravljivi 1420 8G, JH329A
Šifra proizvoda: M0376394

Opis proizvoda:
HPE OfficeConnect switch neupravljivi, 8x 10/100/1000 Mbps, fiksna konfiguracija, desktop, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, lifetime warranty, JH329A

Brand HP
Model JH329A#ABB
Type Aktiva - Switch
PartNo JH329A
Jamstvo 999
Masa 0,780 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HPE OfficeConnect switch neupravljivi, 8x 10/100/1000 Mbps, fiksna konfiguracija, desktop, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, lifetime warranty, JH329A

  • Cijena
    354,90 kn
  • Raspoloživo
Switch NETGEAR ProSafe PLUS GS108E (8 x 10/100/1000Mbps, Desktop/Wallmount, Auto-uplink, DoS Attack Protection, VLAN) Retail (management via PC utility)
Switch NETGEAR ProSafe PLUS GS108E (8 x 10/100/1000Mbps, Desktop/Wallmount, Auto-uplink, DoS Attack Protection, VLAN) Retail (management via PC utility)
Šifra proizvoda: A_GS108E-300PES

Opis proizvoda:
Switch NETGEAR ProSafe PLUS GS108E (8 x 10/100/1000Mbps, Desktop/Wallmount, Auto-uplink, DoS Attack Protection, VLAN) Retail (management via PC utility)

Brand NETGEAR
Model GS108E-300PES
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GS108E-300PES
Jamstvo 999
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity192 KB
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate1000 Mbps
MAC Address Table Size4K
Status IndicatorActivity Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3ab
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3i
Networking FeaturesPower over Ethernet (PoE)
DoS Attack Protection
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop/Wallmount
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity8
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Requires Operating SystemMicrosoft Windows XP
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Power Device LocationExternal
Maximum Power Consumption51.1 W
Depth (mm)105 mm
Height (mm)27 mm
Width (mm)158 mm
Nominal Weight0.55 kg
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature50 °C
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)999 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.55 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.55 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    367,93 kn
  • Neraspoloživo
D-Link 24 10/100 Desktop Switch DES-1024D/E
D-Link 24 10/100 Desktop Switch DES-1024D/E
Šifra proizvoda: R_DLI-0005

Opis proizvoda:
D-Link 24 10/100 Desktop Switch- 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/1

Brand D-LINK
Model DLI-0005
Type 
PartNo DES-1024D/E
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
D-Link 24 10/100 Desktop Switch- 24-Port 100BaseTX Auto-Negotiating (NWAY) 10/1

  • Cijena
    381,53 kn
  • Neraspoloživo
D-Link 5 10/100 Desktop Switch with PoE DES-1005P/E
D-Link 5 10/100 Desktop Switch with PoE DES-1005P/E
Šifra proizvoda: R_DLI-0206

Opis proizvoda:
D-Link 5 10/100 Desktop Switch- 5-Port 100BaseTX, with one PoE Port

Brand D-LINK
Model DLI-0206
Type 
PartNo DES-1005P/E
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
D-Link 5 10/100 Desktop Switch- 5-Port 100BaseTX, with one PoE Port

  • Cijena
    381,53 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti LiteBeam 5GHz, 23dbi
Ubiquiti LiteBeam 5GHz, 23dbi
Šifra proizvoda: A_LBE-M5-23

Opis proizvoda:
Ubiquiti LiteBeam 5GHz, 23dbi

Brand UBIQUITI
Model LBE-M5-23
Type MreĹžni preklopnici
PartNo LBE-M5-23
Jamstvo 12
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
CPUAtheros MIPS 74KC
InterfaceEthernet
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX
Networking Form FactorExternal
Uplink Port Type1 x 10Base-T/100Base-TX
Number of Ports1
Data Bit Rate54 Mbps
Frequency5 GHz
Networking Compliant StandardsIEEE 802.11a
IEEE 802.11n
AntennaExternal
CertificationsFCC, IC, CE, RoHS
LAN1 (RJ-45)
Power Device LocationExternal
Maximum Input Current0.2 A
Maximum Input Voltage24 V
External ColourWhite
Package TypeRetail
Depth (mm)184 mm
Height (mm)267 mm
Width (mm)362 mm
Nominal Weight0.75 kg
Maximum Operating Ambient Temperature70 °C
Maximum Operating Humidity95 %
Minimum Operating Ambient Temperature-40 °C
Minimum Operating Humidity5 %
Warranty Products ReturnableYes
Warranty Term (month)12 month(s)
Warranty Validation CriteriaSerial Number
Pieces in pack1
Packs in Box1


  • Cijena
    402,68 kn
  • Neraspoloživo
Gigabit SFP module TP-Link, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance
Gigabit SFP module TP-Link, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance
Šifra proizvoda: A_TL-SM311LS

Opis proizvoda:
Gigabit SFP module TP-Link, Single-mode, MiniGBIC, LC interface, Up to 10km distance

Brand TP-LINK
Model TL-SM311LS
Type MreĹžni preklopnici
PartNo TL-SM311LS
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Connector StandardGBIC
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Humidity10 %
CertificationsFCC, CE
Maximum Distance Range10000 m
Maximum Input Voltage3.3 V
Maximum Operating Ambient Temperature70 °C
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3z
Network/Transport ProtocolTCP/IP
CSMA/CD
Package TypeBox
Fiber Channel External Interface Quantity1
Fiber Channel External Interface Connector TypeLC
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.1 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)1 kg
Packs in Box20


  • Cijena
    405,60 kn
  • Neraspoloživo
GO-SW-16G/E
GO-SW-16G/E
Šifra proizvoda: R_DLI-0302

Opis proizvoda:
16 port Gigabit Ethernet Easy DesktopSwitch

Brand D-LINK
Model DLI-0302
Type 
PartNo GO-SW-16G/E
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
16 port Gigabit Ethernet Easy DesktopSwitch

  • Cijena
    414,36 kn
  • Neraspoloživo
1000Base-SX SFP Transceiver (MM 850nm) - 550m DEM-311GT
1000Base-SX SFP Transceiver (MM 850nm) - 550m DEM-311GT
Šifra proizvoda: R_DLI-0076

Opis proizvoda:
1000Base-SX SFP Transceiver (MM 850nm) - 550m

Brand D-LINK
Model DLI-0076
Type 
PartNo DEM-311GT
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
1000Base-SX SFP Transceiver (MM 850nm) - 550m

  • Cijena
    427,78 kn
  • Neraspoloživo
Ubiquiti Unifi Enterprise AP In-Wall (150Mbps)
Šifra proizvoda: A_UAP-IW

Opis proizvoda:
Ubiquiti Unifi Enterprise AP In-Wall (150Mbps)

Brand UBIQUITI
Model UAP-IW
Type MreĹžni preklopnici
PartNo UAP-IW
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
-

  • Cijena
    458,82 kn
  • Neraspoloživo
16-Port 10/100 Smart Switch DES-1100-16
16-Port 10/100 Smart Switch DES-1100-16
Šifra proizvoda: R_DLI-0223

Opis proizvoda:
16-Port 10/100 Smart Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0223
Type 
PartNo DES-1100-16
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
16-Port 10/100 Smart Switch

  • Cijena
    485,59 kn
  • Neraspoloživo
D-Link switch web upravljivi DES-1100-16
D-Link switch  web upravljivi DES-1100-16
Šifra proizvoda: M0430955

Opis proizvoda:
16-Port 100BaseTX 10/100Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, Storm control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole Utility, Web based management, Cable diagnostics, 11" Rackmount Installation

Brand D-Link
Model DES-1100-16
Type Aktiva - Switch
PartNo DES-1100-16
Jamstvo 60
Masa 3,200 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
16 x 10/100Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, Storm control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole Utility, Web management, 11" Rackmount Installation

  • Cijena
    489,92 kn
  • Neraspoloživo
TP-Link Switch 8-Port Gigabit Desktop PoE Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 ports including 4 PoE ports, 55W PoE Power supply, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping, steel case
TP-Link Switch 8-Port Gigabit Desktop PoE Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 ports including 4 PoE ports, 55W PoE Power supply, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping, steel case
Šifra proizvoda: A_TL-SG108PE

Opis proizvoda:
TP-Link Switch 8-Port Gigabit Desktop PoE Easy Smart Switch, 8 Gigabit RJ45 ports including 4 PoE ports, 55W PoE Power supply, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping, steel case

Brand TP-LINK
Model TL-SG108PE
Type MreĹžni preklopnici
PartNo TL-SG108PE
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity1.5 MB
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
MAC Address Table Size4K
Network/Transport ProtocolIGMP
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3i
Networking FeaturesAuto-Negotiation
MDI/MDI-X switch
4 Ports PoE
Web Interface
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop
CertificationsFCC, CE, RoHS
Power Device LocationExternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Maximum Power Consumption65.2 W
Minimum Input Frequency50 Hz
Minimum Input Voltage100 V
Minimum Power Consumption5.2 W
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.5 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)0.5 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    504,61 kn
  • Neraspoloživo
5-Port Gigabit Smart PoE Switch DGS-1100-05PD
5-Port Gigabit Smart PoE Switch DGS-1100-05PD
Šifra proizvoda: R_DLI-0467

Opis proizvoda:
5-Port Gigabit Smart PoE Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0467
Type 
PartNo DGS-1100-05PD
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
5-Port Gigabit Smart PoE Switch

  • Cijena
    520,28 kn
  • Neraspoloživo
DES-1008PA
DES-1008PA
Šifra proizvoda: R_DLI-0261

Opis proizvoda:
7-Port 10/100Mbps UTP & 1-Port 100Mbps Fiber

Brand D-LINK
Model DLI-0261
Type 
PartNo DES-1008PA
Jamstvo 0
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
7-Port 10/100Mbps UTP & 1-Port 100Mbps Fiber

  • Cijena
    520,28 kn
  • Raspoloživo
ZyXEL GS1200-5HP-EU, 5-port Gbit PoE Switch
ZyXEL GS1200-5HP-EU, 5-port Gbit PoE Switch
Šifra proizvoda: L_zyx-gs1200-5hp

Opis proizvoda:
Model ZyXEL GS1200-5HP-EU
Priključci 1x 10/100/1000 BASE-T priključak
4x 10/100/1000 BASE-T PoE priključka

Standard IEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Ethernet
IEEE 802.3az EEE podrška
IEEE 802.3x flow control
IEEE 802.3z 1000BASE-X
IEEE 802.1p CoS
IEEE 802.3af PoE
IEEE 802.3at PoE Plus
Auto MDI/MDI-X
IEEE802.1Q VLAN tagging
Prijenos podataka Kapacitet prebacivanja: 10 (GBps)
Potrošnja snage 96.2 W najviše
Napajanje 55 V/ 1.3 A
Dimenzije i masa 193 x 84 x 26mm
0,4kg
Ostalo Certifikati: CE, FCC, C-Tick, klasa A
LVD EN60950-1
RoHS
Radna temperatura: 0°C - 40°C
Vlažnost: 10% - 90% bez kondenzacije
Napomena Više detalja o proizvodu možete naći ovdje.

Brand ZyXEL
Model 
Type 
PartNo GS1200-5HP-EU0101F
Jamstvo 5
Masa 1,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelZyXEL GS1200-5HP-EU
Priključci1x 10/100/1000 BASE-T priključak
4x 10/100/1000 BASE-T PoE priključka
StandardIEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Ethernet
IEEE 802.3az EEE podrška
IEEE 802.3x flow control
IEEE 802.3z 1000BASE-X
IEEE 802.1p CoS
IEEE 802.3af PoE
IEEE 802.3at PoE Plus
Auto MDI/MDI-X
IEEE802.1Q VLAN tagging
Prijenos podatakaKapacitet prebacivanja: 10 (GBps)
Potrošnja snage96.2 W najviše
Napajanje55 V/ 1.3 A
Dimenzije i masa193 x 84 x 26mm
0,4kg
OstaloCertifikati: CE, FCC, C-Tick, klasa A
LVD EN60950-1
RoHS
Radna temperatura: 0°C - 40°C
Vlažnost: 10% - 90% bez kondenzacije
NapomenaViše detalja o proizvodu možete naći ovdje.


  • Cijena
    535,60 kn
  • Raspoloživo
Switch TP-LINK 8-Port Gigabit Desktop PoE Switch, 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 PoE ports, steel case
Switch TP-LINK 8-Port Gigabit Desktop PoE Switch, 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 PoE ports, steel case
Šifra proizvoda: A_TL-SG1008P

Opis proizvoda:
Switch TP-LINK 8-Port Gigabit Desktop PoE Switch, 8 10/100/1000Mbps RJ45 ports including 4 PoE ports, steel case

Brand TP-LINK
Model TL-SG1008P
Type MreĹžni preklopnici
PartNo TL-SG1008P
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Total Number of Ports8
Switching MethodStore and Forward
MAC Address Table Size4K
Network/Transport ProtocolTCP/IP
CSMA/CD
Status IndicatorActivity Status
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Networking FeaturesMDI/MDI-X switch
Unmanaged
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop/Wallmount
CertificationsFCC, CE, RoHs
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity8
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Maximum Power Consumption58.8 W
Minimum Input Frequency50 Hz
Minimum Input Voltage100 V
Minimum Power Consumption5.8 W
Depth (mm)98 mm
Height (mm)27 mm
Width (mm)171 mm
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.5 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)5 kg
Packs in Box12


  • Cijena
    537,43 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 61 - 80 od ukupno 327

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17