0 0
Uvjeti i odredbe Upute za webshop
Načini plaćanja
  • » Virman
  • » Opća uplatnica
  • » Internet bankarstvo
  • » Plaćanje pouzećem (plaćanje gotovinom prilikom preuzimanja)
Načini preuzimanja
  • » Osobno preuzimanje u
        SuperNet poslovnici
  • » Dostava na kućnu adresu
Dell PartnerDirect HP Business Partner
Hardware » Mrežna oprema - aktivna » Switch » Web upravljivi

































Odaberite stranicu. Artikli 81 - 100 od ukupno 328

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Netgear 5 port PoE Gigabit Ethernet Switch
Netgear 5 port PoE Gigabit Ethernet Switch
Šifra proizvoda: A_GS305P-100PES

Opis proizvoda:
Netgear 5 port PoE Gigabit Ethernet Switch

Brand NETGEAR
Model GS305P-100PES
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GS305P-100PES
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Buffer Memory128 KB
Number of Ports5 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Switching ProtocolEthernet
MAC Address Table Size2K
Status LED IndicatorsPower, Activity Status, Link Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3i
IEEE 802.3az
Networking FeaturesAuto-Negotiation
MDI/MDI-X switch
Power over Ethernet (PoE)
Unmanaged
MAC address filtering
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop/Wallmount
CertificationsCCC, CE, CB
Power Device LocationExternal
Depth (mm)94 mm
Height (mm)29 mm
Width (mm)101 mm
Nominal Weight0.24 kg
External ColorGray
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1.09 kg
Pieces in pack10
Box Weight Brutto (kg)12.34 kg
Retail Packaging Net Weight Carton0.2 kg
Retail Packaging Net Weight Plastic0.2 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    551,28 kn
  • Neraspoloživo
ZyXEL GS1900-8, 8-port Gbit Web Smart Switch
ZyXEL GS1900-8, 8-port Gbit Web Smart Switch
Šifra proizvoda: L_zyx-gs1900-8

Opis proizvoda:
Model Zyxel GS1900-8
Sučelje 8x RJ-45 100/1000 Mbps
Potrošnja snage 6.5 W max.
Dimenzije i masa 250 x 104 x 27mm
Masa: 0.65 kg
Karakteristike Switching kapacitet(Gbps): 16
Forwarding rate (Mpps) 11.9
Packet buffer (byte): 525K
MAC address table: 8K
IPv6 management: Da
Spanning tree (STP/MSTP/RSTP): Da/da/da

Sigurnost 802.1X autorizacija: Da
TACACS+/RADIUS: Da
ACL sigurnosni filter L2/L3/L4
Ostalo Radna temperatura: 0°C - 50°C
MTBF (hr): 862,561
Heat dissipation (BTU/hr): 22.17

Brand ZyXEL
Model 
Type 
PartNo GS1900-8-EU0101F
Jamstvo 5
Masa 1,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelZyxel GS1900-8
Sučelje8x RJ-45 100/1000 Mbps
Potrošnja snage6.5 W max.
Dimenzije i masa250 x 104 x 27mm
Masa: 0.65 kg
KarakteristikeSwitching kapacitet(Gbps): 16
Forwarding rate (Mpps) 11.9
Packet buffer (byte): 525K
MAC address table: 8K
IPv6 management: Da
Spanning tree (STP/MSTP/RSTP): Da/da/da
Sigurnost802.1X autorizacija: Da
TACACS+/RADIUS: Da
ACL sigurnosni filter L2/L3/L4
OstaloRadna temperatura: 0°C - 50°C
MTBF (hr): 862,561
Heat dissipation (BTU/hr): 22.17


  • Cijena
    577,20 kn
  • Neraspoloživo
5PT GIGABIT POE/PD PLUS SWITCH
5PT GIGABIT POE/PD PLUS SWITCH
Šifra proizvoda: A_GS105PE-10000S

Opis proizvoda:
5PT GIGABIT POE/PD PLUS SWITCH

Brand NETGEAR
Model GS105PE-10000S
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GS105PE-10000S
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Data Link Protocol SupportsGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
Number of Ports5 x (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Total Number of Ports5
Switching ProtocolEthernet
Network/Transport ProtocolQoS
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3u
IEEE 802.3i
Device LocationExternal
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity5
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Maximum Power Consumption25 W
Depth (mm)105 mm
Height (mm)27 mm
Width (mm)158 mm
Nominal Weight0.45 kg
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature50 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.5 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)5 kg
Packs in Box10


  • Cijena
    580,94 kn
  • Neraspoloživo
GO-SW-24G/E
GO-SW-24G/E
Šifra proizvoda: R_DLI-0303

Opis proizvoda:
24 port Gigabit Ethernet Easy Desktop Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0303
Type 
PartNo GO-SW-24G/E
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
24 port Gigabit Ethernet Easy Desktop Switch

  • Cijena
    591,22 kn
  • Raspoloživo
Switch NETGEAR ProSafe GS108T (8 x 1000/100/10Mbps, Desktop/Wallmount, DHCP Client Built-in, Jumbo Frames Support, Radius/TACACS+) Retail
Switch NETGEAR ProSafe GS108T (8 x 1000/100/10Mbps, Desktop/Wallmount, DHCP Client Built-in, Jumbo Frames Support, Radius/TACACS+) Retail
Šifra proizvoda: A_GS108T-200GES

Opis proizvoda:
Switch NETGEAR ProSafe GS108T (8 x 1000/100/10Mbps, Desktop/Wallmount, DHCP Client Built-in, Jumbo Frames Support, Radius/TACACS+) Retail

Brand NETGEAR
Model GS108T-200GES
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GS108T-200GES
Jamstvo 32767
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity128 KB
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate1000 Mbps
MAC Address Table Size4K
Status IndicatorActivity Status
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.1X
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3i
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1ab
Networking FeaturesDHCP Client Built-in
Jumbo Frames Support
Radius/TACACS+
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop/Wallmount
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity8
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationExternal
Depth (mm)105 mm
Height (mm)27 mm
Width (mm)158 mm
Nominal Weight0.56 kg
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature50 °C
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)99999 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Length (mm)337 mm
Pack Width (mm)300 mm
Pack Height (mm)496 mm
Pack Weight Brutto (kg)0.9 kg
Pieces in pack1
Packs in Box10


  • Cijena
    593,97 kn
  • Neraspoloživo
D-Link 16 1000BaseT Gigabit Desktop Switch DGS-1016D/E
D-Link 16 1000BaseT Gigabit Desktop Switch DGS-1016D/E
Šifra proizvoda: R_DLI-0022

Opis proizvoda:
D-Link 16 1000BaseT Gigabit Desktop Switch- Unmanaged Copper Gigabit Ethernet

Brand D-LINK
Model DLI-0022
Type 
PartNo DGS-1016D/E
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
D-Link 16 1000BaseT Gigabit Desktop Switch- Unmanaged Copper Gigabit Ethernet

  • Cijena
    597,50 kn
  • Raspoloživo
1000Base-LX SFP Transceiver (SM 1310nm) - 10km DEM-310GT
1000Base-LX SFP Transceiver (SM 1310nm) - 10km DEM-310GT
Šifra proizvoda: R_DLI-0119

Opis proizvoda:
1000Base-LX SFP Transceiver (SM 1310nm) - 10km

Brand D-LINK
Model DLI-0119
Type 
PartNo DEM-310GT
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
1000Base-LX SFP Transceiver (SM 1310nm) - 10km

  • Cijena
    612,77 kn
  • Raspoloživo
24-Port 10/100 Smart Switch DES-1100-24
24-Port 10/100 Smart Switch DES-1100-24
Šifra proizvoda: R_DLI-0235

Opis proizvoda:
24-Port 10/100 Smart Switch

Brand D-LINK
Model DLI-0235
Type 
PartNo DES-1100-24
Jamstvo 60
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
24-Port 10/100 Smart Switch

  • Cijena
    612,77 kn
  • Neraspoloživo
D-Link switch web upravljivi DES-1100-24
D-Link switch  web upravljivi DES-1100-24
Šifra proizvoda: M0430953

Opis proizvoda:
24-Port 100BaseTX 10/100Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, Storm control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole Utility, Web based management, Cable diagnostics, 11" Rackmount Installation

Brand D-Link
Model DES-1100-24
Type Aktiva - Switch
PartNo DES-1100-24
Jamstvo 60
Masa 3,200 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
24 x 10/100Mbps EasySmart Switch, Fanless, 802.1Q VLAN, 802.1p QoS, IGMP snooping, Loopback detection, Port mirroring, Bandwidth control, Storm control, 802.3, 802.3u, 802.3x, SmartConsole Utility, Web management, 11" Rackmount Installation

  • Cijena
    618,11 kn
  • Raspoloživo
Netgear Prosafe 24-Port 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch
Netgear Prosafe 24-Port 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch
Šifra proizvoda: A_JFS524-200EUS

Opis proizvoda:
Netgear Prosafe 24-Port 10/100 Mbps Fast Ethernet Switch

Brand NETGEAR
Model JFS524-200EUS
Type MreĹžni preklopnici
PartNo JFS524-200EUS
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity320 KB
Number of Ports24 x 10Base-T/100Base-TX (Ethernet/Fast Ethernet)
Total Number of Ports24
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate100 Mbps
MAC Address Table Size4K
Status IndicatorActivity Status
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3u
IEEE 802.3i
Device LocationExternal
Mounting CapabilityRackmount
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Quantity24
Ethernet 10Base-T/100Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Power Device LocationInternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Maximum Input Voltage220 V
Minimum Input Frequency50 Hz
Minimum Input Voltage110 V
Depth (mm)203.2 mm
Height (mm)43.2 mm
Width (mm)330.2 mm
Nominal Weight2 kg
External ColorBlack
Package TypeBox
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity80 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)2.5 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    639,02 kn
  • Neraspoloživo
8-port 10/100/1000 Mbps Desktop Switch w/4 PoE por DGS-1008P/E
8-port 10/100/1000 Mbps Desktop Switch w/4 PoE por DGS-1008P/E
Šifra proizvoda: R_DLI-0212

Opis proizvoda:
8-port 10/100/1000Mbps Desktop Switch w/ 4 PoE Ports

Brand D-LINK
Model DLI-0212
Type 
PartNo DGS-1008P/E
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
8-port 10/100/1000Mbps Desktop Switch w/ 4 PoE Ports

  • Cijena
    652,08 kn
  • Raspoloživo
Netgear ProSAFE 8 port Click Switch
Netgear ProSAFE 8 port Click Switch
Šifra proizvoda: A_GSS108E-100EUS

Opis proizvoda:
Netgear ProSAFE 8 port Click Switch

Brand NETGEAR
Model GSS108E-100EUS
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GSS108E-100EUS
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
MAC Address Table Size8K
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop/Wallmount
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity8
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Depth (mm)65 mm
Height (mm)35 mm
Width (mm)305 mm
Nominal Weight0.44 kg
Package TypeOther
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)2 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)2.5 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    652,72 kn
  • Neraspoloživo
100BaseTX to 100BaseFX (SC) MM Media Converter DMC-300SC/E
100BaseTX to 100BaseFX (SC) MM Media Converter DMC-300SC/E
Šifra proizvoda: R_DLI-0115

Opis proizvoda:
100BaseTX to 100BaseFX (SC) MM Media Converter

Brand D-LINK
Model DLI-0115
Type 
PartNo DMC-300SC/E
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
100BaseTX to 100BaseFX (SC) MM Media Converter

  • Cijena
    659,01 kn
  • Neraspoloživo
HP switch web upravljivi, 1820-8G
HP switch web upravljivi, 1820-8G
Šifra proizvoda: M0291454

Opis proizvoda:
HP 1820-8G smartmanaged, 8x10/100/1000 Mbps , rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, J9979A

Brand HP
Model J9979A
Type Aktiva - Switch
PartNo J9979A
Jamstvo 999
Masa 1,870 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
HP 1820-8G smartmanaged, 8x10/100/1000 Mbps , rackmount, fiksna konfiguracija, 1U, Layer 2, Napajanje unutarnje, J9979A

  • Cijena
    692,57 kn
  • Raspoloživo
8PT UNMANAGED POE SWITCH
8PT UNMANAGED POE SWITCH
Šifra proizvoda: A_GS308P-100PES

Opis proizvoda:
8PT UNMANAGED POE SWITCH

Brand NETGEAR
Model GS308P-100PES
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GS308P-100PES
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
MAC Address Table Size4K
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u
IEEE 802.3az
Networking FeaturesPower over Ethernet (PoE)
Device LocationExternal
LAN8 (RJ-45)
Power Device LocationExternal
Depth (mm)101 mm
Height (mm)29 mm
Width (mm)158 mm
Nominal Weight0.46 kg
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)0.5 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)5 kg
Packs in Box10


  • Cijena
    698,41 kn
  • Neraspoloživo
Netgear 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch
Netgear 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch
Šifra proizvoda: A_GS316-100PES

Opis proizvoda:
Netgear 16-Port Gigabit Ethernet Unmanaged Switch

Brand NETGEAR
Model GS316-100PES
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GS316-100PES
Jamstvo 36
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity768 KB
Number of Ports16 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Switching LayersLayer 2
MAC Address Table Size16K
Network/Transport ProtocolQoS
IGMP
IGMPv2
IGMPv3
Status IndicatorActivity Status
Status LED IndicatorsPower, Link, Speed, Activity Status
Data TransmissionFull Duplex
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3z
IEEE 802.3i
Networking FeaturesJumbo Frames Support
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop/Wallmount
CertificationsCE mark, FCC Part 15 Class A, VCCI Class A, C-Tick
Power Device LocationExternal
Depth (mm)101 mm
Height (mm)26 mm
Width (mm)286 mm
Nominal Weight0.84 kg
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)36 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1.15 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)15 kg
Packs in Box12


  • Cijena
    698,41 kn
  • Neraspoloživo
ZyXEL GS1200-8HP, 8-port Gbit PoE Switch
ZyXEL GS1200-8HP, 8-port Gbit PoE Switch
Šifra proizvoda: L_zyx-gs1200-8hp

Opis proizvoda:
Model ZyXEL GS1200-8HP
Priključci 4x 10/100/1000 BASE-T priključak
4x 10/100/1000 BASE-T PoE priključka

Standard IEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Ethernet
IEEE 802.3az EEE podrška
IEEE 802.3x flow control
IEEE 802.3z 1000BASE-X
IEEE 802.1p CoS
IEEE 802.3af PoE
IEEE 802.3at PoE Plus
Auto MDI/MDI-X
IEEE802.1Q VLAN tagging
Prijenos podataka Kapacitet prebacivanja: 16 (GBps)
Potrošnja snage 96.2 W najviše
Napajanje 55 V/ 1.3 A
Dimenzije i masa 240 x 105 x 26mm
0,65kg
Ostalo Certifikati: CE, FCC, C-Tick, klasa A
LVD EN60950-1
RoHS
Radna temperatura: 0°C - 40°C
Vlažnost: 10% - 90% bez kondenzacije
Napomena Više detalja o proizvodu možete naći ovdje.

Brand ZyXEL
Model 
Type 
PartNo GS1200-8HP-EU0101F
Jamstvo 5
Masa 1,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
ModelZyXEL GS1200-8HP
Priključci4x 10/100/1000 BASE-T priključak
4x 10/100/1000 BASE-T PoE priključka
StandardIEEE 802.3u 100BASE-TX Ethernet
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Ethernet
IEEE 802.3az EEE podrška
IEEE 802.3x flow control
IEEE 802.3z 1000BASE-X
IEEE 802.1p CoS
IEEE 802.3af PoE
IEEE 802.3at PoE Plus
Auto MDI/MDI-X
IEEE802.1Q VLAN tagging
Prijenos podatakaKapacitet prebacivanja: 16 (GBps)
Potrošnja snage96.2 W najviše
Napajanje55 V/ 1.3 A
Dimenzije i masa240 x 105 x 26mm
0,65kg
OstaloCertifikati: CE, FCC, C-Tick, klasa A
LVD EN60950-1
RoHS
Radna temperatura: 0°C - 40°C
Vlažnost: 10% - 90% bez kondenzacije
NapomenaViše detalja o proizvodu možete naći ovdje.


  • Cijena
    707,20 kn
  • Neraspoloživo
16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16 10/100/1000Mbps RJ45 ports, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping, 1U 13-inch rack-mountable steel case
16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16 10/100/1000Mbps RJ45 ports, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping, 1U 13-inch rack-mountable steel case
Šifra proizvoda: A_TL-SG1016DE

Opis proizvoda:
16-Port Gigabit Easy Smart Switch, 16 10/100/1000Mbps RJ45 ports, MTU/Port/Tag-based VLAN, QoS, IGMP Snooping, 1U 13-inch rack-mountable steel case

Brand TP-LINK
Model TL-SG1016DE
Type MreĹžni preklopnici
PartNo TL-SG1016DE
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Local Area Network Architecture10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX
Data Link Protocol SupportsGigabit Ethernet/Fast Ethernet/Ethernet
Total Number of Ports16
Switching ProtocolEthernet
Networking Compliant StandardsIEEE 802.1p(QoS)
IEEE 802.1Q(VLAN)
IEEE 802.3
IEEE 802.3ab
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
Networking FeaturesAuto-Negotiation
MDI/MDI-X switch
Device LocationExternal
CertificationsFCC, CE, RoHS
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Quantity16
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-TX Port Connector TypeRJ-45
Requires Operating SystemApple Mac OS
Linux
Microsoft Windows 98SE
Microsoft Windows NT
Microsoft Windows XP
Novell Netware
Unix
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Microsoft Windows 8
Power Device LocationInternal
Maximum Input Frequency60 Hz
Maximum Input Voltage240 V
Minimum Input Frequency50 Hz
Minimum Input Voltage100 V
Depth (mm)180 mm
Height (mm)44 mm
Width (mm)294 mm
External ColorBlack
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature40 °C
Maximum Operating Humidity90 %
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Minimum Operating Humidity10 %
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)24 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1.2 kg
Pack Weight Netto (kg)1.8 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)18 kg
Packs in Box8


  • Cijena
    774,28 kn
  • Neraspoloživo
Switch Prosafe PLUS 8x 10/100/1000 with PoE ports (management via PC utility)
Switch Prosafe PLUS  8x 10/100/1000  with PoE ports (management via PC utility)
Šifra proizvoda: A_GS108PE-300EUS

Opis proizvoda:
Switch Prosafe PLUS 8x 10/100/1000 with PoE ports (management via PC utility)

Brand NETGEAR
Model GS108PE-300EUS
Type MreĹžni preklopnici
PartNo GS108PE-300EUS
Jamstvo 32767
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
Installed Buffer Memory Storage Capacity192 KB
Number of Ports8 x 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T (Ethernet/Fast Ethernet/Gigabit Ethernet)
Switching ProtocolEthernet
Switching MethodStore and Forward
Data Bit Rate1000 Mbps
MAC Address Table Size4K
Status IndicatorActivity Status
Networking Compliant StandardsIEEE 802.3ab
IEEE 802.3af
IEEE 802.3u
IEEE 802.3x
IEEE 802.3i
Networking FeaturesPower over Ethernet (PoE)
DoS Attack Protection
Device LocationExternal
Mounting CapabilityDesktop/Wallmount
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Quantity8
Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T Port Connector TypeRJ-45
Requires Operating SystemMicrosoft Windows XP
Microsoft Windows Vista
Microsoft Windows 7
Power Device LocationExternal
Maximum Power Consumption51.1 W
Depth (mm)103 mm
Height (mm)27 mm
Width (mm)235 mm
Nominal Weight0.726 kg
Package TypeRetail
Maximum Operating Ambient Temperature50 °C
Minimum Operating Ambient Temperature0 °C
Warranty Products returnableYes
Warranty Term (month)99999 month(s)
Warranty validation CriteriaSerial Number
Pack Weight Brutto (kg)1.57 kg
Pieces in pack1
Box Weight Brutto (kg)1.57 kg
Packs in Box1


  • Cijena
    779,81 kn
  • Neraspoloživo
100Base-FX SFP Transceiver (MM 1310nm) - 2km DEM-211
100Base-FX SFP Transceiver (MM 1310nm) - 2km DEM-211
Šifra proizvoda: R_DLI-0431

Opis proizvoda:
100Base-FX SFP Transceiver (MM 1310nm) - 2km

Brand D-LINK
Model DLI-0431
Type 
PartNo DEM-211
Jamstvo 24
Masa 4,000 kg

Povrat robe moguć unutar 14 dana po uvijetima i odredbama na našim stranicama

Tehničke karakteristike:
100Base-FX SFP Transceiver (MM 1310nm) - 2km

  • Cijena
    786,19 kn
  • Neraspoloživo

Odaberite stranicu. Artikli 81 - 100 od ukupno 328

Stranica 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17